Balıksırtı Kumaş Satın Alanlar

Balıksırtı kumaş alanlar. Yün, tüviti son derece yalıtkan yapar ve aynı zamanda suya dayanıklıdır, böylece giysi avcılık ve atış gibi aktiviteler için dışarıda giyilebilir. Dimi kumaş ayrıca dalgalı çizgilerin genellikle nervürlü olduğu ve yükseltilmiş bir desen oluşturduğu bir balıksırtı deseni ile üretilir.

BALIKSIRTI KUMAŞ SATIN ALAN YERLER.

Şanel kumaş satan tüvit kumaş satan yerler, toptan şanel toptan chanel toptan tüvit kumaş

Bu tasarıma Fransız balıksırtı deseni denir. Hollanda balıksırtı deseni, ipliklerin kordonun altına ve karşı ipliğin altına yerleştirilmesidir.

Balıksırtı deseninde yapılan giysiler bir süredir çok popüler ve yaygın. Balıksırtı kumaşlar keten, ipek, pazen, yün, kaşmir ve bu malzemelerin bir karışımından yapılabilir. Balıksırtı desenine ister hazır ister özel dikim pantolonlarda, ceketlerde, pardesülerde ve hatta gömleklerde sıkça rastlamak mümkündür.

Balıksırtı deseni, bir şerit gibi görünen geometrik bir tasarımdır. Uzun bir geçmişi vardır, ancak ilk ortaya çıktığında bez olarak kullanılmamıştır. Balıksırtı adı bir ringa balığının kemik yapısından gelir ve desen ilk olarak Romalılar tarafından MÖ 500 civarında bir inşaat yöntemi olarak kullanılmıştır. Balıksırtı deseni, Eski Mısır’da seçkinler tarafından giyilen mücevher yapımında da kullanılıyordu.

Desen, çok kısa eğimli paralel çizgilerden oluşur. Sıralar birbirine zıt olarak yönlendirilir ve eğik çizgilerin yoğun bir köşeli çift ayraç deseni oluşturmasına neden olur, her eğik sonunda buluşur ve zıt yöne giden bir meyil vardır. Desen, oldukça yoğun kemikli olmasıyla ünlü ringa balığı için adlandırılmıştır. Kişisel zevke bağlı olarak, çizgilerin öne çıkması için farklı renkler veya dokularla bir balıksırtı deseni yapılabilir veya ince ve basit bırakılabilir.

HAM BALIKSIRTI KUMAŞ.

Balıksırtı desenle üretilen giysiler genellikle dış katman olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İngiltere’de iyi bilinen bir kumaş olan tüvit, genellikle balıksırtı desenli olarak üretilir. Tüvit, dış katman olarak giyilen kaba yünlü bir kumaştır. Yün tüviti son derece yalıtkan yapar ve aynı zamanda suya dayanıklıdır, böylece giysi avcılık ve atış gibi aktiviteler için dışarıda giyilebilir. Dimi kumaş aynı zamanda, dalgalı çizgilerin genellikle nervürlü olduğu ve kabarık bir desen oluşturduğu bir balıksırtı deseni ile üretilir.

PARÇA BALIKSIRTI KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Parti kumaş alanlar. Daha çok döşeme olarak bilinen parkelerde, balıksırtı desenleri ahşap, tuğla ve fayansta gerçekleştirilebilir. Belirgin bir zemin deseni oluşturmak için ince alternatif renkler kullanılabilir veya kullanılan malzemeler aynı olabilir ve zeminin uzaktan tekdüze görünmesine neden olabilir.

Kaşmir Kumaş metre fiyatı,100 Kaşmir Kumaş,Kaşmir Kumaş Fiyatları,Parça Kaşmir Kumaş,Saf kaşmir Kumaş,Kaşmir kumaş kırışır mi,Kaşmir kumaş şal,Kaşmir Kumaş Kaban,

Bir balıksırtı zemin döşemek çok zordur, çünkü çok sayıda küçük sıranın düzgün bir şekilde sıralanması gerekir, bu da tamamen çekik olmayan bir odada zor olabilir. Bir balıksırtı zemindeki küçük hatalar, desenin sıralanma şekli nedeniyle oldukça göze batan olabilir, bu yüzden dikkatli olunmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın