Zeytinburnu Abiye Kumaşçılar Abiyelik Kumaşlar

Zeytinburnu abiye kumaşçılar,İstanbul abiyelik kumaşçılar,osmanbey abiye kumaşçılar,merter abiye kumaşçılar. Abiye kumaşları bugün o kadar çeşitlidir ki, herhangi bir etkinlik için doğru seçeneği kolayca seçebilirsiniz. Kutlama, aile tatili, restorana gitmek – tüm bu etkinlikler uygun bir kıyafet kuralı gerektirir.

Tabii ki, kendinizi etek ve bluzlu şık bir takım elbise veya yüksek kaliteli iş tarzı kıyafetlerle sınırlayabilirsiniz. Ancak konukların karşısına gerçek bir kraliçe kılığında çıkmayı hayal eden kadınlar daha lüks bir kıyafet tercih etmelidir.

Bireysel ölçülere göre bir elbise dikerseniz, bu, o şeyin kusursuz bir şekilde uymasını garanti edecektir. Ayrıca, hiç kimsenin partide böyle ikinci bir kıyafeti olmayacak. Doğru malzemeyi doğru bir şekilde seçmek için bazı nüansları bilmek önemlidir.

Abiye kumaş çeşitleri

Güzel bir kıyafet için hangi kumaşı seçeceğinizi düşünüyorsanız, çeşitli seçeneklere ve bunların özelliklerine aşina olmalısınız:

İpek. Doğal malzeme lüks görünüyor – yumuşak, pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahip, hem sıcak akşamlar hem de serinlik için mükemmel. Hafif bir sentetik ilavesi olan ürünleri seçmek daha iyidir, bununla birlikte kumaş daha az kırışacak ve daha uzun süre dayanacaktır. İpek kumaşlar ayrıca şunları içerir: şifon, krep, muslin. Romantik bir görüntü yaratmak için narin, uçan kıyafetler onlardan dikilir.

Atlas. Çok çeşitli stillerdeki şeyleri dikerken harika görünüyor, diğer kumaşlar ve dokularla alışılmadık kombinasyonlar denemenize ve oluşturmanıza olanak tanıyor.

Brokar. Bu kumaş, bir gece elbisesinin soğuk mevsimde giymesi için yeterince kalındır. Çok zengin görünüyor, lüks bir desene sahip (genellikle çiçek). Brokar elbise, gerçekten muhteşem görünmeniz gereken resmi bir etkinlik için uygundur.

Kadife. Kış tatilleri için yeri doldurulamaz bir malzeme. Kural olarak, ondan şeyler, dart ve fırfırlar şeklinde fırfırlar olmadan basit bir kesimde dikilir. Bu kumaştan yapılmış bir kıyafet, görüntüye zarafet, zarafet ve ihtişam verir.

Tafta. Bu kumaş güzelce parlar, son derece dayanıklı ve plastiktir. Ondan, silueti vurgulayan geniş kıvrımlarla çarpıcı güzellikte bir elbise dikebilirsiniz.

Bursada kilo ile kumaş,Kilo ile Parça kumaş,Denizli Parça kumaş satanlar,Toptan kumaş Fiyatları,İhracat fazlası kumaş fiyatları,Parça kumaş satanlar,Sahibinden kumaş kiloluk,Toptan penye kumaş fiyatları, İstanbul kiloluk kumaş,Ankara kiloluk kumaş,adana kiloluk kumaş,mersin kiloluk kumaş,İzmir kiloluk kumaş,Şanlıurfa kiloluk kumaş,Balıkesir kiloluk kumaş,Sakarya kiloluk kumaş,
Bursada kilo ile kumaş,Kilo ile Parça kumaş,Denizli Parça kumaş satanlar,Toptan kumaş Fiyatları,İhracat fazlası kumaş fiyatları,Parça kumaş satanlar,Sahibinden kumaş.

Organze. Viskon, ipek ve polyesteri bir araya getiren havadar, hafif görünüm sevenler için gerçek bir keşif. Sıcak mevsim için mükemmel.

Kumaş alan esnekliği ve şeklini koruma yeteneği ile ayırt edilir. Yemyeşil kombinezonlar ondan yapılır ve büyüleyici ekler oluşturulur. Ağ, yapay elmaslarla süslenebilir, işlemeli veya olağandışı bir püskürtme uygulayabilir. Bazen inciler dekorasyon olarak kullanılır.

Dantel. Birçok çeşidi vardır ve tasarım fikirlerinin somutlaşması için büyük alanlar açar. Zarif ve güzel bir görünüm yaratmak istiyorsanız bu malzeme abiye elbise dikmek için idealdir. Belirli bir model için doğru dantel yoğunluğunu, genişliğini seçmek önemlidir.

Doğru kumaşı seçmenin sırları

Hangi kumaştan şenlikli bir kıyafet dikeceğinize karar verirken, birkaç inceliği hatırlamaya değer:

Sadece yüksek kaliteli ürünler seçin. Bir gece elbisesi her gün giyilmeyen bir şeydir, bu nedenle özellikle etkileyici görünmelidir. Ucuz malzemelerin parlak görünmesi pek olası değildir, çünkü iyi uymazlar, genellikle uymazlar ve bu onların değerini ortaya çıkarır.

Parti kumaş alanlar. Seçilen kumaşın istenilen stille nasıl kombinleneceğine dikkat edin. Brokar veya kadife gibi ağır kumaşlar, hafif ve havadar görünümler için uygun değildir. Aksine, soğuk mevsim için organze veya şifondan kıyafetler dikmemelisiniz. Figürünüzün özelliklerini göz önünde bulundurun, bu durumda elbise kusursuz bir şekilde sığacak, tüm kusurları gizleyecek ve avantajları vurgulayacaktır.

Kumaş üzerinde bir desen varsa, elemanlarının dikişlerde eşleşmesi önemlidir. Bu, ürüne eksiksiz ve pahalı bir görünüm verecektir.

Kumaş alımı yapanlar. Bu incelikleri aklınızda bulundurun ve gece elbiseniz için mükemmel kumaş türünü bulmak çok daha kolay olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın