Viskon Kumaş

Viskoz  yapay yollarla doğal ham madde (öğütülmüş odun) den sentez doğal bir kumaştır. Sağlam viskoz güzel parlaklık ile

Viskon Kumaş
Viskon Kumaş

pürüzsüz parlak kumaş, ancak çoğu durumda üreticileri bu işlem sırasında belirli maddelerin eklenmesi mat olun. Toptan rayon  sen saklayabileceğiniz  İtalyan kumaşlar  aralığı renk seçenekleri onlarca içerir ve –  fiyatları  ile herkesi şaşırtıyor.

Viskoz avantajları: – Ana  artı  viskoz malzemenin doğal ve kullanıcı dostu bir gövde olmasıdır;

– viskoz üretim teknolojisi geliştirilmiştir, ancak, bugün bile, doğal ipek, keten ve pamuk ayırt edilmesi zor olan viskoz, üretilmesi mümkündür; – viskoz mükemmel “nefes” – dikiş yaz elbiseler, sundresses ve gecelikler akan için mükemmel; – nem  viskoz de mümkün – bu özellik sayesinde, genellikle peçetelerin üretiminde kullanılır;

– Viskos kumaş çabuk kurur; – Güzel ve ütü kolay, ama çoğu zaman bu tür ürünlerin bu tür bakım hiç gerekmez viskoz giysi; – Benzer gerçekleştirilir, örneğin, pamuk ya da keten çok daha hafif bir elbise viskoz; – Viskon statik elektrik birikir mümkün değildir; – yün ve özel bir türden daha yüksek viskoz elyaf yoğunluğu  kış viskoz  (polar) düzgün kış ve yeterince sıcak giysiler

Viskon Kumaş
Viskon Kumaş

sağlar; – kesinlikle bu dokuya daha çekici ürünlerini yapan beden, mükemmel asmak, üzerine Viskon iyi slaytlar; – Bu kumaş çocuk elbisesi, yönlendirilmiş rekreasyon dikiş için uygun hale getirir kir püskürtmek için inanılmaz bir yeteneği olduğunu.

Ana  eksi  kumaş viskoz – ıslak kendi savunma olup: Islak viskoz 40% -lik kadar kaybettiğinde; – viskoz nispeten hızlı bir şekilde, örneğin keten ya da doğal ipek gibi diğer kumaşlara göre giyer; – ürünleri (örneğin, toz boya) koruyucu seçilmelidir Bu kumaş için viskoz ve deterjan ağartıcı tavsiye edilmez; – üreticileri özel UV filtreleri doku üretiminde kullandıkları önlemek amacıyla – viskon rengini değiştirebilir güneşe uzun pozlama ile.

Mamul madde viskoz elyaf arzu edilen özellikleri ve nitelikleri, örneğin, diğer türler, bağlanabilir vermek için, polyester kumaş ek ilave mukavemet ve dayanıklılık, pamuk eklenmesi daha büyük bir etkinin doğal kumaş verir ve SPANDEX veya viskoz esnek hale verir.

Rayon yıkamak için nasıl

Viskoz ana dezavantajı Dikkatli, yoğun makinesi yıkama Bu doku kontrendikedir. Daha iyi bir seçenek hafif deterjan kullanarak el ile yıkanmasıdır. Unutmayın: Islak, “hızlı yıkama” modunda araba yıkama böylece zaman, ürünü zarar verebilir zaman viskoz kumaşgücünün% 40’a kadar kaybeder. ipekten yapılmış Giyim kuvvetle acil olamaz: o elbiseyi sarmak veya Makhov havlu bluz, iyice sıkın ve havalandırılan bir yatay yüzey üzerinde kurumaya bırakmak en iyisidir. akışkanlıklı demir ürünleri “ipek” bir çift olmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın