Viskon Kumaş Alan Firmalar

Viskon kumaşlar hakkında bilmeniz gerekenler

Ucuz viskon kumaş,ham viskon kumaş,parça viskon kumaş,tek en viskon kumaş,çift en viskon kumaş. Bu kategoride hem düz hem de renkli viskon kumaşları farklı desen ve kalitelerde bulacaksınız. Bizim kilo ile kumaş aralığı rahat viskoz içerir formaları ve hassas olarak viskoz krepleme nedeniyle tanecikli yapıda olması zarif bir etkiye sahip kumaşlar.

Parti Viskon kumaşlar genellikle yazlık elbiseler, etekler ve bluzlar için kullanılır. Özellikle soğutma özellikleri nedeniyle değil, daha çok ıslanmadan ciltten muazzam miktarda nemi emdikleri için. Toplamda, viskoz maddelerin suda emebileceği kendi ağırlığının %400’üne kadardır. Bu özellik benzersizdir. Bu nedenle viskon örneğin tampon üretiminin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM.. 0536 336 43 43

Vücut Tipine Göre elbise,Boy ve kiloya göre Elbise Seçimi,Armut vücut Tipine Göre Elbise,Vücut tipine göre Tesettür Giyim,Kum saati vücut tipine göre elbise,A Kesim elbise modelleri,Dikdörtgen vücut tipine göre elbise modelleri,Kum saati elbise modelleri,şifon elbise nasıl seçilir,şifon elnise nereden alırım,şifon elnise nasıl kesişir,şifon elnise nasıl yıkanır,şifon elbise elde yıkama,ham şifon alan,parti şifon alan,şifon alan firma,şifon kumaş alan firma,şifon kumaş alan firmalar,parti kumaş alan firma,parça kumaş alan firma,kumaş satın alan firmalar,kumaş satın alan firma,hangi firma kumaş alır,

 Viskon kumaşlarla çalışmak

Kumaş Alanlar. Özellikle pamuklu kumaşlar gibi ilk yıkamada çekme özelliği olduğundan viskon kumaşınızı dikmeye başlamadan önce mutlaka yıkamalısınız. En iyi ihtimalle, kesim sırasında ağırlıklar kullanılmalıdır. Temiz çalışabilmek için, viskon kumaşları bu amaçla sağlanan bir kesici tabla üzerinde döner bir kesici ile kesin. İnce iğneler, viskon kumaşların dikilmesi için idealdir.

Viskon kumaştan ne dikebilirsiniz?

Soğutma özelliklerinden dolayı viskon özellikle yazlık giysi imalatında popülerdir. Bir diğer önemli alan ise abiye ve gelinlik; Gerçek ipeğe ucuz ama ikna edici bir alternatif olan viskon, her bayram giysisini spot ışığına çıkarır. Kendinizi ikna edin ve bu eşsiz kumaşla kişisel dikiş projenize kilo ile kumaş başlamaya cesaret edin. Bizimle çok çeşitli düz renkli ve desenli viskon kumaşları harika bir fiyata bulacaksınız, böylece yaratıcılığınızın sınırı yok; belki bu kalıplardan biriyle kombinasyon halinde?

Bluzlar (örneğin bluzlar için dikiş modeli )

-Elbiseler ( örneğin yazlık elbiseler için dikiş modeli )

“Viskon kumaş” ile çalışmak için daha fazla ilham mı arıyorsunuz? O halde ücretsiz dikiş talimatlarımıza veya dikiş setlerimize bir göz atın!

Yararlı işleme ipuçları

Bu pamuk ve ipek taklidi ne kadar güzel olursa olsun, işlenmesi zor olabilir. Bu materyalin işlenmesine en iyi nasıl yaklaşabileceğinizi size kısaca açıklamak istiyoruz:

Spot Viskon kumaşı keserken nelere dikkat etmelisiniz?

Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,
Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan.

Bu iş adımı, viskon için nispeten zorludur; Viskon kumaşlar yapıları gereği çok hassastır ve bu nedenle özel bir özenle işlenmelidir. Kesim için uygun bir kesme matına sahip bir döner kesici kullanmak en iyisidir. Viskozu makasla normal şekilde kesmek istiyorsanız, çarşaf gibi kaymaz bir ped kullanın.

Viskon kumaşı nasıl doğru şekilde hazırlarım?

Ucuz Kumaşı sererken malzemenin bükülmemesine ve kesim sırasında kaymamasına dikkat ediniz. Viskon ipliği çekme eğiliminde olduğundan kilo ile kumaş çok ince iğnelerle çalışmanız veya alternatif olarak desen parçalarını yerinde tutmak için ağırlıklar kullanmanız gerekir. Çoğu durumda olduğu gibi: kenar greni gösterir ve desen bağlantılarıyla çalışmak istiyorsanız tek bir katmanda çalışın.

Viskon kumaş dikerken nelere dikkat etmelisiniz?

Parça Viskon kumaşları dikerken, tıpkı ince dikiş ipliği gibi 60 veya 70 iğneli ince bir iğne kullandığınızdan emin olmalısınız. Mümkün olan en küçük dikiş uzunluklarında (1,5 mm ila 2 mm) dikin. Dikişinizi kapitone yaparken, dişlinin iplik çekmemesi için tercihen kumaşın altına kağıt mendil yerleştirin. Viskon çabuk yıprandığı veya ipleri çektiği için dikişlerin dikkatli bir şekilde bitirilmesi gerekir. Kumaş alanlar. Bunu yapmanın en hızlı yolu bir overlok makinesi kullanmaktır. Elinizde sadece bir ev tipi dikiş makineniz varsa, zikzak dikişle dikiş payı kenarından yaklaşık 5 mm dikebilir ve ardından dikişler boyunca payı kesebilirsiniz. Kilo ile kumaş dikişi, kumaş kenarlarını özellikle ince bir şekilde bitirmek için idealdir.

Viskon kumaş bakımı yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

2022 hangi renk moda?,2022 hangi renk moda yaz?,2022 yılının modası nedir?,Bu yaz hangi renkler moda?,moda trendleri kadın,Yaz moda trendleri,moda kıyafetleri,moda trendleri Erkek,moda trendleri tesettür,Yaz kadın Modası,Yaz Modası bayan,2022 Yaz Modası renkleri,
2022 hangi renk moda?,2022 hangi renk moda yaz?,2022 yılının modası.

Bazı viskon kumaşlar yıkama sırasında çok fazla çekilebilir ve bu nedenle kuru temizleme yapılmalıdır. Her zaman ürününüzün bakım talimatlarına dikkat edin.

– Viskon kumaşların yıkanması: Çoğu viskon kumaşı 30° hassas döngüde (tercihen çamaşır filesi içinde) hafif bir deterjanla temizleyebilirsiniz; Kumaşa zarar vermemek için döndürmekten kaçının ve yıkama tamburunun yalnızca üçte birinin dolu olduğundan emin olun. Alternatif olarak viskon giysinizi kuru temizlemeye de götürebilirsiniz.

– Viskon kumaş kurutma : Kurutma makinesi viskozdan yapılmış giysiler için tabudur! İdeal olarak, viskoz parçanızı ıslak, asılı veya yatarken kurumaya bırakın.

– Viskon kumaşın ütülenmesi: Bu ince malzemeyi en düşük ayarda ve tercihen ütüyle doğrudan temastan korunmak için nemli bir bezle ütüleyebilirsiniz.

İpucumuz: Yaz tatilinizden önce dikiş dikmek için daha fazla zamanınız yok mu? Sorun yok! Mükemmel kilo ile kumaş aşınma özellikleri ile viskon, plaj için mükemmel bir pareo! Böylece dikiş makinesi olmadan da kumaşınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz; yaratıcı olun ve başlayın!

Bir bakışta tüm bilgiler!

Viskon kumaş satın alan başlangıçta suni ipek olarak kullanılması amaçlanan sentetik bir elyaftır, ancak artık pamuğu da taklit edebilir.

– Kumaş suni olarak üretilmiştir, ancak doğal bir temel malzemeden (selüloz) elde edilir ve bu nedenle doğal bir ürünün olumlu özelliklerine sahiptir.

-Bu malzeme ipek veya pamuklu kumaşlar gibi farklı kumaş özelliklerini taklit edebilir, çoğunlukla esnek, cilde karşı nazik, emici ve antistatiktir.

-Viskon, özellikle hafif yazlık giysiler veya şenlikli günlerin üretimi için uygundur.

-Bu kaygan malzeme için en uygun olanı bir kesme matı ve bir döner kesicidir, alternatif olarak bir çift kumaş makası ve taban olarak bir keten kumaş (daha iyi sabitleme için) ile de çalışabilirsiniz.

kilo ile kumaş kesilen parçaları sabitlemek için çok ince pimler veya alternatif olarak ağırlıklar kullanın; Ayrıca malzemenizin düz durduğundan ve kesim sırasında kaymadığından emin olun.

İnce kumaş alan ince bir iğne (60-70 boy) ve küçük bir dikiş uzunluğu (1.5mm – 2mm) ile dikilmelidir; kenarları düzgün bir şekilde örtün (bir Fransız dikişi bunun için özellikle iyidir)

Gabardin kumaş türleri,polyester kumaş türleri,yün kumaş türleri,pamuk kumaş türleri,likralı kumaş türleri,kot kumaş türleri,giyim kumaş türleri,giysi kumaş türleri,pantolon kumaş türleri,bluz kumaş türleri,gömlek kumaş türleri,takım elbise kumaş türleri,penye kumaş türleri,polar kumaş türleri,iplik türleri,kaşmir kumaş türleri,
Gabardin kumaş türleri,polyester kumaş türleri,yün kumaş al.

– Çoğu viskon kumaş, hafif bir deterjanla 30° hassas döngüde temizlenebilir; her zaman bakım talimatlarına dikkat edin (viskozdan yapılmış yıkanamayan giysiler genellikle kuru temizleme yapılabilir)

– Kurutma makinesinde viskon bulunmamalıdır! Damlayan ıslak viskon projenizin uzanarak veya doğru şekilde asılarak kurumasına izin vermek en iyisidir.

– bu malzemeyi sadece en düşük ayarda ve tercihen ütü ile kumaş arasında nemli bir bezle ütüleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın