Süprem Kumaş

Üreticiler sürekli olarak daha iyi selefine göre özelliklere sahip tüketici doku yenilikleri memnun. Yine de, onlarca yıldır hizmette kalmasını malzemeleri temel bir analoglarının bolluğuna rağmen, var. Bu tür bir kumaş Geçen yüzyılın başında görünen bir forma, fakat aktif akım yüzyılda kullanılır.

HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALIYORUZ.  PARTİ * KUMAŞ * İPLİK * ALMAK BİZİM İŞİMİZ. 0536 336 43 43 * BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ.
HER TÜRLÜ KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALIYORUZ.
PARTİ * KUMAŞ * İPLİK * ALMAK BİZİM İŞİMİZ. 0536 336 43 43
* BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ.

Süprem Kumaş, bu özelliklere sahip bitmez Açıklama jarse, bu yine de kalın dış giyim dikilir olmasına rağmen nispeten kolaylıkla ile karakterize edilir. maddenin pozitif özellikleri de iyi yıkama aktarmak ve nemi emmek için yeteneğini de içerebilir.

Ne bu kumaştan dikilmiş?

Ana kriter malzeme imalat işleminin sınıflandırma gibi, mayo triko belirtir. Triko temsil edilen türler, bir çok beri uygulamalar yeterince geniş bir kullanım alanı bulmuştur. iç çamaşırı, – hemen hemen her ürünün dikmek itibaren elbiseler , etek, pantolon, takım elbise, mont. Kadın ve çocuk triko üretimi bulunan malzemenin yaygın kullanımı.

pek Jersey tipi kumaş örme – en pahalı. Ham malzemelerin çeşitli kombinasyonları, ilave olarak kullanılır sentetik (polyester) ve suni (bambu, viskoz) olabilir. uval kullanılarak oluşturulan dokuma dikiş-satır örgü makinelerine.

Süprem Kumaş. Örme kumaş Jersey her türlü ortak bir özelliği, – hafiflik ve elastikiyet . Kumaş malzemenin hafiflik kaba malzemeler, görünüm ve his kullanılan bile ipek benzerdir.

Kolayca böyle bir kumaşı yapımı için bir yönteme sayesinde geniş uzanıyor – bu özellik önünüzde neyi forması Jersey

süprem kumaş
süprem kumaş

belirlemektir.

Süprem Kumaş. Farklı malzeme ve kombinasyonların kullanımı da, ağ-yapının arzu edilen karakteristiklere ayarlamak ve çeşitli sektörlerde kullanmaya olanak sağlar.

Avantajları ve Dezavantajları

Triko Jersey avantajlarını ve dezavantajlarını konuşan, her zaman onun üretimi için kullanılan hammadde doğru rezervasyon değer. Bu ham madde, maddenin özelliklerine ve vasıflarına da etki belirleyici bir faktördür.

Melton: yün kumaşın bir tür tam sonra ince temiz, pürüzsüz bir yüzey, çok gerçek vücut kemik, esnek taşıması kolay tüylenme, renk ve yumuşak bir görünüm his.

 Flanel: kullanılan 64 ince yün hammadde, atkı 12 de yukarıdaki yün iplikler tarafından desteklenen, öğütme ile düz dokuma, tuval, örgü, tam, hassas süet hissetmek, bitiş. İlk kısım karıştırılarak bükülmüş karıştırma flanel yün boyama üretimi, primer renklerin yün içeren parçasıdır, öğütme, kumaş dokuma bitirme edildi. Onlar tuval dokumaya kullanmak, düz örgü de yararlıdır. Yün kullanılan malzemelere ek olarak, naylon elyafların bazıları da küçük miktarı ile karıştırılır yünü genellikle suni ipek karışımı, aşınma direncini geliştirmek için.

İnsanların giymek yapabilirsiniz çok rahat örme pamuk ve pamuk hissediyorum bu yüzden. % 100 pamuk kumaş pamuk içeriğine atıfta bulunulmaktadır; örme sürecinin üretim içeren ifade eder: vb örgülü pamuklu, örgü naylon, ama pamuklu kumaşın ısı direnci daha iyi. Bir örme pamuk tekstil teknoloji kullanımı, pamuk ile karşılaştırıldığında, yüzey düzgünlüğü Çünkü tüylenmeye karşı kolay değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın