Stok Şifon

Şifon ve krep-şifon özel bir bıçak kesme ve elbette mükemmel şekilde keskinleştirilmiş pimleri ile çalışmak çok daha kolaydır. Aksi takdirde, kumaş üzerinde çirkin sıkma kalacaktır. Karşılıkları kesilmesi ve daha sonra, sadece aynı genişlikte bölümleri Dikiş aynı yapmak istenmektedir. Hala parçaları süpürüp gerekiyorsa – Yalnızca ince bir iğne ve ince bir iplik kullanın.

Stok Şifon
Stok Şifon

Dikiş Stok Şifon. Tüm parçalar sadece ince bir iğne №60 ve №70 ince mesajları (dikiş uzunluğu 1.5-2 mm) öğütün. Eğer onu kayış diş kesme kağıt mendil dikiş parçaları altına tüm kurallara dikiş, hasar görmemiş. çünkü Kumaş indirimi tedavisi odaklanarak, çok ince ve şeffaftır. Sen işleme türlerinden birini kullanabilirsiniz:

Detay yanlış tarafında katlayın onların ortasından dikiş paylarını dikin ve sadece ön tarafa sahip olacak, bırakmaya birbirinden tekrar basın. İşaretli dikiş hattında tam dikin!

Overlok dikiş. Ütüleme. Sadece kuru ütü  ipek şifon kumaş, aksi takdirde, kumaş boşanma ve kırışık kumaş kalabilir.

Şifon.

Çin. bir kaç bin yıl önce öğrenmiş olun. Bu kumaş ipek nominal çok pahalı ve asil ailelerin temsilcilerine sadece mevcut üzerindedir. Avrupa’da, şifon 18. yüzyılın başlarında ve ayrıca zengin ve insanların durumuna sunulmaktaydı. 20. yüzyılın 30’lu, ana kadar ne zaman icat yapay benzer yapıya sahip dokular, ama daha dayanıklı.

Stok Şifon
Stok Şifon

Stok Şifon. Şifon Işık şeffaf ağırlıksız ipek kumaş temel ve atkı düz olarak dokunmuşlardır ipliklerden üretilmiş. Doğal şifon oldukça işlemek için zor kavganın ve slaytlar beri. Ayrıca, çok kırılgan. Ama bu güzellik onunla çalışan tüm karmaşıklığı gölgede bırakıyor bu. Giysi, üretiminde hangi bir bulut gibi, hafif ve hassas, akan, bu kumaş, bakır kullanılmıştı

Kumaşın Bu iki tip mükemmel asmak ve bunlardan yapılmış hafiflik ve ağırlıksız ürünün hissi verir. Hem işlenmesi zordur. Bunlardan yapılmış dikiş gereçleri kesmek için özel ipek iplik, çok keskin ve ince iğneler, keskin bir bıçak kullanın. Yanı sıra özel araçları gergin olmamasının sağlanması amacıyla, süre dikiş kumaş sabitlemek için kullanılır ve kaymadığından olarak.

Stok Şifon. Kumaşlar çünkü onların şeffaflık şifon kendi başlarına kullanmak zordur, bu nedenle sık sık bu tür saten, jarse ve denim, keten ve pamuk gibi kumaşlar diğer türleri ile birleştirilmiştir. Şifon kumaş dikiş elbise, etek ve çeşitli aksesuarları (şeritler, eşarplar, soğuk döküm, önlükler ve diğer) kullanma. Krep-şifon, daha az şeffaf olduğunu ve bunun dışında bir bluz dikmek için, örneğin, bağımsız olarak kullanılabilir çünkü.

Doğru bakım değişken kumaş ürünler en fazla 30 derece su sıcaklığında ellerini yıkamak ve sadece hafifçe basılarak gerekir ütü yüzey tül veya parşömen kağıdı kullanarak, düz ve temiz olduğundan emin. Bu kurallar uygulanırsa, kumaş uzun zaman sahibini sürecek.

Şifon ve telif gerçeği dokusu üzerinde krep-şifon. güzellik ve bunları hafifletmek kıyafetler dikkat ustaları ve zerafet severler hak ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın