Stok Penye Kumaş Alan

Pamuk kumaşlar hep yüksek itibara sahip olan. Zaman değişiyor ve yerli tüketicilerin arzu sadece güçlenecek her yıl doğal malzemeden yapılmış giysiler giymek.

Stok Penye Kumaş Alan.
Stok Penye Kumaş Alan.

Dikiş rahat giyim, yatak, perde ve hatta döşeme için kullanılan pamuklu kumaş. Onun ayırt edici özellikleri, avantajları, varyete, bugünün piyasasında değer ve bu yazının konusu.

Stok Penye Kumaş Alan. Pamuklu kumaş aşınma ve ısıya dayanıklı oldukça dayanıklı ve rahat. Kumaşlar, tekrarlanan gerilme ve bükülme, çamaşır ölçüde direnci ek olarak, mükemmel hijyenik özelliklere sahiptir. Pamuk kendi ağırlığının yaklaşık 15 ila 20 den% ama dokunmak ıslak olmadan iyi fitilleme yeteneğine sahiptir. Pamuklu kumaş çok yavaş kurur.

Pamuklu kumaş bu ideal yaz giysileri için bir malzeme olarak uygundur, neredeyse sıcak değil. dayanıklılık için bilinen pamuk kumaş giyimleri, art arda, ütü, bükme ve gerilme, yıkama işlemine tabi tutulabilir. Denim kumaşların sıcak imalatı için pamuk tabi tutulur. Özel bir şekilde ele alınmayacaktır Pamuklu kumaşlar, çok kırışık ve büzülme yıkandı. Kimyasal bir çözelti ile, muamele edilen kumaşın tabi tutulması, kumaş o kadar çok kırışık ve kolayca düzgünleştirilir. Pamuklu kumaş için, kumaş son özel bir makine üzerinde taşınan Çökme önleyici ya da kumaş, liflerin şişmesi azaltmak maddeler ile tedavi edilir için oldu. Pamuk gri kül oluşturan, sarı alev yanar ve yanmış bir kağıt kokusu vardır.

Döşemelik kumaşlar mobilya döşemelik kumaşlar, masa örtüleri için kumaşlar, perdeler vs. yönelik boyunca pamuk kimyasal ile birlikte bir veri tabanı makinesi, tuval, jakar dokuma ile taranmış, bükülmüş ve bükümsüz iplik, keten bunları üretmek İpliği, suni ipek, naylon, dakron.

Stok Penye Kumaş Alan.
Stok Penye Kumaş Alan.

Stok Penye Kumaş Alan. Çoğu pamuk kumaş bununla orta lifli pamuktan üretilen, ancak boyunca ince pamuk ve pamuk düşük notlarının Modern rasyonel yapıların kumaş vardır. Son yıllarda, bir pamuk çözgü ve viskoz ve asetat iplikleri eğirilmiş pamuk heterojen ipliklerden viskoz suni ipek kumaş ve asetat filamanlarının atkısı ile kumaşların çok geniş aralığı pamuk ve viskoz, liflerin karışık kumaşları içermiştir. Viskoz eklenmesi yüzey temizleyici, derin boyama ve sulu hale kumaşın görünüşünü iyileştirir. Polinozik liflerden oluşturulmuş bir doku çeşitli dışarı doğru onlar iyi pamuk taranmış kumaş benzer. Dakron olanağına giysiler için kumaş hedef için özellikle önemli olan bir yünlü, elde, kuvvet ve dokuların esnekliğini geliştirmek için.

Stok Penye Kumaş Alan. Pamuk endüstrisi viskoz ve polinozikl elyaf, viskoz ve viskoz lifleri ve yapılmış karışık kumaşların: tamamıyla elyaf kumaş üretir. Bu kumaşlar, pamuk bitkilerden yapılmış olsa ipek kumaşlar üzerine fiyat listesine dahil.

Geliştirme aralığı iplik kalınlığının azaltılması ve penye iplik kumaşların oranının arttırılmasıyla doku ağırlığının azaltılması doğru gider. İplik kalınlıkları aralığı pamuklu kumaş, çok büyük geliştirilmesinde kullanılan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın