Stok Örme

Çoklu-triko çekme geriliminin etkisi altında kolayca ağ-yapı içinde keskin bir değişiklik ile sonuçlanır şeklini değiştirir döngülerde, römorkör filamentleri meydana gelir. (Her döngüde) boşaltma zaman bağlı mayo döngüler esnekliği kolayca boyutu kurtarır. Bu nedenle, örgü kumaşlar farklı artık gerilmeler daha yavaş birikir. Jerse‘den bu ürün sayesinde şeklini ve daha az kırışıklık korur.

Stok Penye Kumaş Alan.
Stok Penye Kumaş Alan.

Stok Örme. Esneklik – özelliği, web deformasyon elastik iplik ve iplikler, örgü yoğunluğu dokuma yapısına ve bitiş türüne bağlıdır elastik deformasyonu ile belirlenir neden yükün uzaklaştırılmasından sonra orijinal şeklini alır. Yüksek elastikiyet, interlok var.

Genel olarak ürünlerinin ömrünü etkileyen olumsuz triko özellikleridir. Bu kopma noktasındaki döngü yeteneği ile vasıflanan ya da birbirlerine üzerinden gerilme kayma iplik edilir. iplik üzerinde büyük iplik sürtünme yün lifleri, pamuk, dokulu, havlu bir iplik bulunmaktadır. Sonuç olarak, bu tür örme iplikleri düz iplikler on-polo daha azdır. İpliklerin kendi kalınlığı, elastikiyet, sarma filament iplik açısı, döngü örme kumaş alanlar yoğunluğunda iplik uzunluğu, kaplama, yön tipi ve menteşe kırılma anındaki gerilme derecesine bağlıdır. Triko iplik büküm ve yükselmiştir, yüksek yoğunluklu az olduğunu. Anlamlı örgü türünü etkiler. Çapraz örme örgü döngü satır ve Galler ve temel ve her iki yönde de çözündürülebilir – sadece bir yönde ters örgüde argaç boyunca. En örme doğrultuda ve ters içinde çözülmüş ana örgü, özellikle düzgün bir yüzey, karakterize edilir.

Stok Örme. Tek bir sürekli iplik oluşan İlmekledi örme kumaş saflarına olarak, gerçek çapraz örme jarse neredeyse tüm temel örgüleri çözmek için.

Parti Penye Kumaş Alanlar.
Parti Penye Kumaş Alanlar.

Ona bitişik bir döngü ipliklerinin kopması yana olan ilmekli seriye ait iki veya daha fazla filamanlardan meydana gelen enine triko, türevlerini ve bazı  örgüyü içeren diğer sistem ilmeklerin ilmeğin uçlarının sarkan diğer iplik sürtünmeden dolayı oluşan bir döngü vb ek iplik, polar, yaklaşık hızlı gevşek kumaş haline önleyecektir.

Stok Örme. Olmayan merdiven oluşumuna için çözgü örgü kumaş örgüleri ile ilgilidir. jarse kumaş alanlar döngüler, bu yatay sıra arkaya döngü sayısı gibi, iplikler aynı sayıda oluşur örgüleri. Arka arkaya, bütün ilmeklerin farklı iplikler oluşturulur, çünkü ilmek dizi çözgü dokuma çiçek değildir.

Örme Dayanıklılık ilmeklerin iniş neden olabilir aşınmadan triko iplik kopması gibi doku bazen daha az mekanik, fiziksel-kimyasal, bakteriyolojik faktörler, kompleks bir etkiye yol açmıştır. Zararlı etkilerine çeşitliliğine rağmen,

Bu aşınma aşınma önemli bir nedenidir. Aşınma direnci elyaf, iplik yapı (filaman) ve iplik ve kumaş alanlar lif sabitleme derecesi şeklinde bağlıdır, yoğunluk, yüzey büyüklüğü 1 m doğası örgü 2 ağlar, yüzey tipi. doğası ve aşınma yoğunluk ürünü, iş doğası, insan bireysel özellikleri, çevre koşulları, ve diğerleri., sert ve kaba göre kazınmaya karşı daha dayanıklı, yumuşak ve elastik kumaş kullanım koşullarına bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın