Stok Kumaş

Şifon – sıkıca birbirine bükülmüş ipliklerin ipek kumaş, doğal kolaylığı ve berraklığıdır. Bir poliamid – Ayrıca lifler olarak da kullanılabilir. O ve yapısında narin, ama dokunmadan olsa da kum yüzeyinin yumuşaklığını hissedebilirsiniz. Şifon vb bayan bluzlar, şal,gibi giysilerin de bu çeşit, imalatı için kullanılan.

Gipür – “Venedik dantel” şekli dolayısıyla dışbükey desenleri sahip olan bir desen oluşturan, ince ipliklerin veri elemanları arasında bağlanır düzensiz şekilli elemandan oluşur. Çok yumuşak ve plastik dantel. Görüntü kıyafetleri tamamlanması için

Stok Kumaş
Stok Kumaş

ekler olarak kullanılır, tercihen elbise.

Stok Kumaş. Viskoz – doğal selüloz kumaş, viskoz yöntemi ile oluşturulması. Yıkamaya gösterişsiz viskoz, yangın kumaşlar. Diğer dokular içinde katkı maddeleri kullanarak, herhangi bir mekanik hasara karşı daha dayanıklı ve dayanıklıdır. Viskoz yapılmış giysiler, olduğu tarihi bilinmektedir. Ceviz kabukları kanıtlamaktadır viskoz yapılmış bir çift eldiven, uygun, kanıtlar vardır kumaşın sıradışı özellikleri – hafiflik, kuvvet ve incelik. Kumaş çok iyi hijyenik özellikleri ile kanıtlanmış gibi, sadece çocuk giysileri dikmek için bez bu tür uygulamak için yapılmış. Bir bez ile ütülenmelidir suyla hafifçe nemlendirilmiş.

Stok Kumaş. Jersey kumaş – güzel, nazik, yumuşak ve kendine has özellikleri vardır anlamaya olanlar için çok uygundur germek için büyük bir yeteneğe sahiptir. Çoğu durumda, bu forma kadının elbise, golf, elbise, etek, tunik, kazak gibi giysiyi dikmek için kullanılır. Yapısında cilde temas çok hoş. Sıcak veya soğuk – triko bu tip seçimi, insan derisi kalıcı vücut havaya rağmen nefes olanak sağladığından, korunur. Her sezon, onun formu triko özgü: Sıcak – yaz için sırasıyla ilkbahar ve sonbaharda ve ince, – kış, ortalama için. Bir ihtar – Form hızla deforme olur ve orijinal özelliklerini kaybedebilir gibi, demir şeylere sıcak demir yeterli olacaktır. Aksi takdirde: yıkama, sıcak su içinde, yumuşak anlamına gelir ve bir yatay düzlemde genişletilmiş biçimde kurutulması.

Krep şifon – kumaş dolaşık ipek krep ve atkının düz örgü bazında üretilen doğal ipek liflerden oluşan. Bu kumaşın yüzeyi

Stok Kumaş
Stok Kumaş

mat bir yüzey yer alır. Ağırlıklı olarak dikiş yaz elbiseler için kullanılan ve bluzlar bitirmek.

Stok Kumaş. Neopren dalış – malzeme çok iyi bir yüksek yoğunluklu ve elastikliğe sahip olan bir şekil ve bileşimin muhafaza olarak dalma başlangıçta, spor dikiş için de kullanılır. Dokunuşa Pürüzsüz. Bu malzemenin taban selüloz, polyester,% 30, Elastan% 5 elde edilen% 65 rayon (hava ve nem iyi verimlilik kapasitesi), (mükemmel elastiklik vermek ve şeklini muhafaza) ‘dir. Diğer dokulardan temel fark – tüm şekil kusurları çizer ile dalış, gövde ile birleştiği, sıkıca kolaylaştırır. Dalış itibaren vb kadın ceket, elbise, tozluk, gövde, gibi şeyler dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın