Stok Kumaş Alan

Stok Kumaş Alan. Benim fikrime göre, fiyat noktalarını veya kumaş gruplarını aşınma testlerine dayalı olarak tanımlamaya çalışmak geçerli bir yol değildir. En pahalı kumaşlardan bazıları çok düşük aşınma direnci değerlerine sahiptir ve en düşük maliyetli kumaşların bazıları son derece yüksek aşınma direnci sayılarına sahiptir.

Kaşmir Spot Kumaş.
Kaşmir Spot Kumaş.

Stok Kumaş Alan. Aşınma testi sonuçları tek bir gösterge olarak döşeme kumaşını uygun fiyat noktası açısından değerlendirmek için doğru bir yol değildir. Bunu yeterince söyleyemem. Kumaş kalitelerinin tanımlanmasına etki eden temel ölçüt, bir üreticinin pazarı ne kadar kumaş için tahsil edilmesine tolere edebileceğini hissettirmesidir.

Stok Kumaş Alan. Düzenli ofis ayarlarında ticari müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılan kumaşlar arasında, vinil, ve markalı veya markasız leke çıkarma tedavisine sahip diğer aşınmaya dayanıklı diğer kumaşlar bulunmaktadır. Bu kumaş türlerinin her biri dokumanın karmaşıklığına, kullanılan hammaddeye, menşe ülkesine, orta boy erkeklerin sayısına vb. Bağlı olarak çok düşükten çok yüksek bir fiyat aralığına düşebilir.

Stok Kumaş.  Yaygın olarak kullanılan kumaşlar, kumaşlar ve markalı veya markasız leke çıkarma tedavisine sahip diğer aşınmaya dayanıklı diğer kumaşlardır. Bu kumaş türlerinin her biri dokumanın karmaşıklığına, kullanılan hammaddeye, menşe ülkesine, orta boy erkeklerin sayısına vb. Bağlı olarak çok düşükten çok yüksek bir fiyat aralığına düşebilir.

Sağlık bakım ayarlarıyla yaygın olarak kullanılan kumaşlar, vinil, kumaşlar ve markalı veya markasız leke çıkarma tedavisine sahip diğer aşınmaya dayanıklı diğer kumaşlardır. Stok Kumaş Alan. Bu kumaş türlerinin her biri dokumanın karmaşıklığına, kullanılan hammaddeye, menşe ülkesine, orta boy erkeklerin sayısına vb. Bağlı olarak çok düşükten çok yüksek bir fiyat aralığına düşebilir.

Spot Şifon
Spot Şifon

Stok Kumaş. Bu konudaki endüstriyi çaktırmaya zorlanacak. Kumaşlar çok çabuk gelir ve gelir. Hükümet tanımlar kataloğu oluşturduğu anda, yeni teknoloji, standartlar ve şekillendirme katalogun eskimiş olmasını sağlayacaktır. Hükümetin tüm konuyu yan adım olarak atmasının bir yolu, üreticilerin kumaş notaları olmaksızın tek bir fiyat noktası sunmalarını talep etmektir. Bu şekilde, üretici hükümete satmak istiyorsa, tek bir fiyata geniş bir kumaş yelpazesi sunmak zorunda kalacaklar. Üreticilerin tek bir fiyat noktasında vinil, geri dönüşümlü içerik ve performans kumaşları sunması için geniş bir fark var. Aslında, katalogumuzun yapılabileceğinin kanıtıdır. Müşterilerimiz için tek bir fiyat noktasında birkaç bin kumaş seçeneğine sahibiz.

Stok Kumaş.  Kumaş fabrikalarını hükümet kullanımı için özel kumaşlar üretmek üzere görevlendirmek olabilir. Stok Kumaş Alan. 50 farklı renkte bir vinil ve 20 renk yolu ile bir düzine. Nano-Tex kumaş komisyonu yaptığınızdan ve bu öğelerin hükümet projesinde sabit bir fiyattan kullanılmak üzere sanayide kullanıma sunulmasını isteyin. Bu şekilde hükümet belirli bir kumaştan neyi bekleyeceğini tam olarak bilecekti. Bunun yazılması ve yönetilmesi zor bir sözleşme olmasını şart koştuysa da, çok sayıda ticari müşterinin birden fazla mobilya üreticisi gerektiren çok büyük bir projeye sahip olması durumunda kumaş alması ve kullanması budur.

Stok Kumaş. Sadece tek bir mobilya fiyatına izin verebilir ve onu yapabileceği herhangi bir kumaş sunmak için endüstriye bırakabilir – eğer bir üretici sağ kumaşları olmadığı için satışlarını kaybetmeye başlarsa bana inanırsa, bunları sunmanın bir yolunu bulacaklardır. Veya hükümet, kendi kumaşını kullanabilir ve belirli bir gereksinim için uygun olduğunda bunu yalnızca münhasır olarak kullanabilir. Stok Kumaş Alan. Bunun ötesinde, elma ile elma karşılaştırmanın nasıl mümkün olacağını göremiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın