Stok Kumaş Alan Kumaş

Akrilik doğal gazdan elde edilen sentetik bir malzemedir. Gerçekten havalı kıyafetler. Akrilik bir iplik şeklinde yapılır. Büyük çiftleşme kazaklarına hem pürüzsüz, hem de çok hacimli bir iplik elde edebilirsiniz.

Stok Kumaş Alan Kumaş.
Stok Kumaş Alan Kumaş.

Stok Kumaş Alan Kumaş. Bu tür iplik, sıradan yünden çok daha hafiftir; bu, daha sonra iki veya üç kilogram ağırlamayacak kadar uzun süre bağlamanızı sağlar. Akrilik ipliğe genellikle suni yün adı verilir. Malzeme kötü bir biçimde nemli bir şekilde emer, dış kıyafetler için önemlidir, ancak boyama için idealdir.

Akrilik, genellikle kazak, hırka ve balıkçı yakalarında doğal yün ile değiştirilir. Eldivenleri, çorapları ve sıcak külotlu elbiselerden örülmüş. Kazak renginin çok zengin ve parlak olduğunu ve askıda göründüğünden çok daha hafif olduğunu görürseniz, muhtemelen akriliktir. Akrilikten yapılmış bir kazak sizi hiçbir zaman yününden daha sıcak hissetmeyecektir.

Naylon, doğal ipeklere alternatif olarak göründü. Bu da  gelişimi. Kumaş, hafifliği, inanılmaz kuvveti, hasarlara ve hatta bazı kimyasal reaktiflere göre değerlidir. Liflerin pürüzsüzlüğü nedeniyle, naylon yıkanması çok kolaydır: kirler çabucak yıkanır ve deterjan kumaşa yerleşmez.

Pamuklu, keten, yünlü, kaşmirden yapılmış bir şey% 5-30 naylon ilave ederse daha güçlü olacak. Havanın geçmesine izin vermediğinden, caddenin rüzgâr ya da serin olması durumunda naylon ile olan şeyler daha iyidir.

Stok Kumaş Alan Kumaş. Kumaşın şeflere neyin yiyecek olduğunu kanalizerlere olduğu söyleniyor. Bu söyleniyor, dikiş meraklıları kumaş en ilham kaynağı düşünüyoruz. Fabricville’de, anavatanda depolanmış ve hemen kullanıma hazır olan en büyük seçime sahibiz. Kumaş aramak ve toplamak, giysiler, ev dekor malzemeleri veya işçilikte ve kapitone olmak için çok fazla yaratıcılık vaadiyle karşı konulmaz bir dürtü ve hobi olarak biliniyor . Kumaşlar iki ana kategoriye ayrılır: doğal elyaflardan veya insan yapımı malzemelerden imal edilmiştir.

Modal Kumaş Alanlar Kumaş Alan.
Modal Kumaş Alanlar Kumaş Alan.

Kumaşlarda kullanılan doğal elyaflar. En çok yönlü ve popüler doğal kumaş pamuktur. Pamuk, çoğunlukla bebek ve yetişkin giysileri için yatıştırıcı ve yumuşak nitelikleri için kullanılır. Cildin “nefes alması” nın her mevsim için en çok yönlü olmasını sağlar. Yaz aylarında pamuk vücudu serin tutar ve kışın sıcaklığı korur. Çorap, konfeksiyon ve yatak örtülerinde kullanılan temel elyaftır. Pamuklu her renge boyanabilir ve makineye yıkanabilir.

Stok Kumaş Alan Kumaş. Keten ayrıca çok yönlü bir kumaş olarak düşünülür. Sıcak iklimlerde giyim ve ev dekorasyonu için popüler bir seçim . Kırışıklıkları kolay olsa da, zamansız ve zahmetsiz bir görünüm verir. Keten, çoğunlukla hassas ciltler için önerilir ve çoğu pamuğa kıyasla daha pahalı olmasına rağmen, cilt sorunlarıyla uğraşanlara olan konforu maliyetlidir.

İpek doğal liflerin en güçlüsü olarak kabul edilir. Ancak, diğer doğal elyaflardan olduğu kadar çok yönlü değildir.

Stok Kumaş Alan KumaşYün doğal liflerin en sıcak olduğu ve ideal fitil kumaşını oluşturur. Koyun, keçi ve tavşanlardan türetilir, kırışmaz ve aşınmaya ve yıpranmaya karşı çok dirençlidir. Ancak cilde karşı kaşıntılı olabilir. Halı, battaniye, konfeksiyon ve ev dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır . Yün için kuru temizleme önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın