Stok Giyim

Örme giysiler rahat ve giymek ve dikmek kolaydır, ancak astar seçmek gizem olabilir. Örgü için en iyi astar kumaşı bulmak için önerilerim: Dans Giysileri bölümüne bakın. Paten kıyafetlerinden dans kıyafetlerine kadar olan her şey genellikle astarlıdır ve kumaş deposunun bir kısmı anahtardır.

stok giyim
stok giyim

Stok Giyim. Triko örme elbise veya tepeler için harika, artı bir yerleşik kayma efekti sağlar. Naylon veya naylon / spandex kumaş harmanları da iyi çalışır. Bu örme astarlar çoğunlukla fildişi, bej, beyaz veya siyah gibi nötr renklerde mevcuttur. Hangi gölge en iyi çalıştığını görmek için kumaşın katmanını ve astar seçeneklerini deneyin.

Saten astarları ipekten ipek’e farklı liflerde bulunur. Krep sırt saten astar iyi bir ağırlığa sahiptir ve dış giyim için biraz daha fazla madde eklemek için mükemmeldir. Kutupsal girdap dünyanın bir bölümüne geri dönüyorsa, fazladan bir sıcaklık için pazen desteğiyle bir tane kullanmayı düşünün. Saten kumaş basit nötrlere ilaveten, sıcak kış ceketinize pop bir renk katmak için çok fazla pastel veya mücevher rengi gelir.

Stok Giyim. Önce astar kumaşlarını ve hangi kumaş türlerini “astarlar” olarak etiketlenmeyen astarlar olarak kullanalım. Dolayısıyla, bir kumaş mağazasında bulabileceğiniz tipik “astar” kumaşlar vardır. Bunlar genellikle “astar” olarak etiketlenir veya bir astar aradığınızı söylediğinizde bir satış ekibi büyük olasılıkla o yönde sizi gösterecektir. Muhtemelen ben de neden bahsettiğimi biliyorsundur. Genellikle “astar” kumaşların hepsi düz renklidir, çoğu polyester veya asetattır ve hepsinin “kaygan” kalitesine sahiptir. Ancak şunu diyelim ki, düşük kaliteli, düşük nefes almayan  kaplamalardan bıktınız ve aramanızı başka bir şeyle genişletmeye karar verdiniz. Ne yaparsın? rayon astar veya ambiyans denilen harika bir astar var. Düz renk çeşitliliği, nefes alabilirliği, yüksek kalitesi ve cilde karşı mükemmel bir his var. Sırlanmış giysilerimin çoğunda kullanıyorum. Bu kumaşa kolay erişime sahibim ve açıkçası onun için en düşük maliyetli / en kaliteli astar “astar” kumaş var. Ama bekleyin, daha fazlası var!

stok giyim
stok giyim

Stok Giyim. Evet, ipek astar olarak kullanabilirsiniz. İnsanların bu düşünceyle bu kadar kapalı tutulduklarını veya yüzüme güldüklerini çok ilginç buluyorum, çünkü evet, fiyat biraz astronomik ama ben söylüyorum, sıralı bir giyininceye dek yaşamamışsınız demektir ipek Kumaşçılar bu kumaşı astar olarak kullanmanın çok geçerli bir nedeni var. Şimdi beni yanlış anlama. Her şeyi ipek kerametle sıralaman gerektiğini söylemiyorum, ama astar gerçekten önemliyse. Artı ekstra kumaş özel giysiler için basılı ipek alabilirsiniz. Ve her şey buna değer.

Birçok kişi, yalnızca onları bulsalar “basılı astarları” daha sık kullanmayı tercih edeceğini söyledim. Hepimiz değil miydi? Basılı astarlar gerçekten eğlenceli olabilir. Şaşırtıcı bir şekilde, Joann’da bir astar işini oldukça iyi yapacak oldukça kaliteli polyester  buldum. Hayır, gerçek ipek kadar muhteşem değiller, ama özellikle bir cekette polyesterler gerçekten iyi bir şey yapabilir. Bu nedenle, yerel kumaş mağazanızdaki polyester ipek baskılar için gözlerinizi açık tutun ve orada bulduklarınız “astar” kumaşlarla kıyaslandığında ne kadar güzel olduklarını görünce şaşkın olmasını bekleyin.

Germe kumaşlar için astarlar ne olacak? Germe astarının bulunması pratik olarak imkansız olabilir. Cidden mi. Birkaç Sarı Kuş Kumaşı taşıyoruz ve nadir olması nedeniyle müşterilere daima onları anlatıyor. Bir streç astara baktığımızda, dokunmuş gergin astarlar ve örme astarlar var. Her ikisi için de harika bir kaynak var. Bu astarların nadiren de olsa, tüm doğal elyaflar olduğuna dikkat edin. Fakat her şey yolunda! Stretch dokuma astar lycra (veya spandex, aynı şey olmalıdır) ve streç dokuma veya örme ile kullanabilirsiniz. Daha fazla gerilmeye ihtiyacınız varsa örme astar ile gidin. Bunlar mayo astarları gibidir – kaygan ve oldukça opak olan tür. Daha lüks bir streç astar istiyorsanız, streç ipek tercih.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın