Stok Gabardin

Gabardin malzeme yöntemi bir dokuma ile, özellikle de imalat tekniği göre değişir. Bu bir öncü kabul edilir: Bu teknoloji gabardin icat etmeye başladı eski günlerde spor ve dış giyim satılan bir butik oldu.

Stok Gabardin.
Stok Gabardin.

Gabardin benzersiz su geçirmez malzeme oluşturmak için karar verdik. Giyim ilham çiftçiler kalın kumaştan dikilmiş oldu. Ona bakınca ilginç bir adla bir kumaşı oluşturma fikrine geldi.

Stok Gabardin. Yani, Gabardin nedir? Başlangıçta, yoksul pelerinler denilen onlar kötü hava sığındı. Bugün gabardin – kompakt, pratik malzeme olup, buradaki bileşim, ve örgü. Özellikle köşegen iplikler bir açı 40-60 ° ‘de bir şekilde dokunmuş.

Bu bez Perdeler çok güzel görünüyorsun: Yanlış tarafı ön ahenkli desen üzerinde bulunan bir pürüzsüz bir yüzey vardır. Nedeniyle kumaş yoğun dokuma özel ipliklere, aynı zamanda doğal su geçirmezlik olup: gabardin yüzeyi üzerine düşen su damlacıkları emmez.

Bir profesyonel terzi Nadir gabardin çalışmak reddeder – özel bir kumaş tarzı. Yıllardır o alaka kaybetmedi çünkü bu ince malzeme başarıyla zamanın testi geçti. Gabardin, ünlü marka kurucusu 1879 yılında kurulmuştur.

Stok Gabardin. Başlangıçta, kumaş yünü, yani yapılır merinos koyun iplik. Saçları normalden daha ince ve yumuşaktır, bu yüzden elbise daha kaliteli, vücuda daha kolay ve daha keyifli vardır.

Bugün gabardin yün ipliği ve yün harmanı, pamuk, ipek ve sentetik içerebilir. Genellikle, doğal liflerden yapılan kumaş, bir mat bir yüzeye sahip ve sentetik kumaşlar varlığı parlaklık kazandırır.

Stok Gabardin.
Stok Gabardin.

Bu nedenle, gabardin elyaf dokumadan bileşim ve yöntem ile tahsis edilmez dokuların bir gruptur. Bu kumaşın iplikleri model diyagonal çıkıntılar olarak elde edilir, burada 45 ila 70 derecelik bir açı ile çapraz dokunmaktadır.

Stok Gabardin. Gabardin doku özellikleri bileşen lifler bağlı değildir, ancak, genel özellikleri bileşimine bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gabardin. Kumaş geniş yoğunluğa sahip olan yumuşak, hafif ve aşınmaya karşı dayanıklıdır ve mükemmel bir form tutar ve yıkamadan sonra deforme olmayacaktır.

Hava geçirgen gabardin asmak için kolay iyi. Ürünleri kolayca ütülenir ve ıslanmaya karşı dikkate değer bir dirençtir.

Her kadın gabardin yapılmış birkaç farklı elbiseler satın alabilmektedir. Hep bir elbise almak için bunlar herhangi kıyafet içerIeme olacak kime karşı, herhangi bir etkinlikte, her türlü hava koşulunda giyilebilir.

Işık elbiseler dantel, saten kurdele ve kuşaklar ile birlikte harika görünüyor. Gabardin kumaş elbiseler mutlaka astar yok, ek rol üzerinde duruyor sadece eğer: güçlendirilmesi veya kabarık etek uçan yaratır.

Kompozisyonlar, renklerin geniş seçimi çeşitli ile, gabardin neredeyse evrensel olarak kabul edilen nadir malzemelerden biridir. Bu kumaştan yapılmış yüksek kaliteli giysi onu daha az görünmez kusurları hale şekil onurunu vurgular.

Elbiseler yanında, gabardin iş giysisi için kullandı. Çünkü bakım ve dayanıklılık kolaylığı, birçok şirket çalışanları için üniforma siparişi, bu kumaş tercih ediyor. Daha yoğun kumaş örneğin döşeme gibi sanayi veya, dikiş perdeleri kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın