Stok Denim Kumaş

Denim pamuk üretimi için kullanılır. Bu sürdürmek için pantolon nispeten kolay hale getirir. Daha iyi taşınabilirlik ve formda hatır genellikle pamuk ve diğer lifler eklenir. Bu yüzden, daha iyi bir uyum için, vücudu saran kesik özellikle hale gerilme özelliğine sahip elastan sentetik elyafların bir yüzde ile kot ikna. dezavantajı daha az yüksek dayanıklılık göstermiştir burada kabul edilmelidir aynı zamanda.

Her kot kot değildir

Stok Denim Kumaş
Stok Denim Kumaş

Stok Denim Kumaş. Ne olursa olsun kesit şekline ve moda detayların malzeme kot büyük farklılıklar yapar. Yani maddi karışımlar oldukça uzun bir yol uzakta orijinal denim arasında olabilir genellikle maliyet tasarrufu nedeniyle, için sunulmaktadır. daha az pamuk kot işleme, daha az pahalı bir malzeme haline gelir. Bununla birlikte, dayanıklılık pahasına.

Basit bir test bilgi sağlar

Her zaman yeni kot ilk bakışta onun maddi kompozisyonunu görür. Etiketin bir göz tutabilir. Ancak burada, bilgi çok farklı ve her zaman aydınlatıcı değildir olacaktır. İyi test kavrama olduğunu. kontrol altında ağır ve daha güçlü bir Jean dokusu aslına gelince daha yakın görünür. kot pantolon oldukça yumuşak ve hafif görünüyorsa, bunun karışık bir kumaş yönelik olduğunu varsayılabilir. Ayrıca tipik yapısı zorunlu olmadığını göstermektedir kayıp pantolon kot pantolon gibi kesilmiş ve ilk bakışta bu gibi görünüyor olsa bile, gerçek Denim olduğunu.

Hatta kot modern Polyester

Stok Denim Kumaş. Uzun bir süre üretiminde birçok denim kumaş polyester bir bölümü ile karıştırılır. Bu karışım, kabul edilebilir bir aşınma özelliklerine yol açmaktadır polyester oranı yaklaşık yüzde 20 den daha fazla olmaması koşuluyla. Ardından “Denim” biraz daha hafif ama yine de çok dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır. Renkli polyester özünde rengini muhafaza olarak dezavantajı, yıkama bireysellik, ancak.

Stok Denim Kumaş
Stok Denim Kumaş

Gerçek Kot son derece sağlam ve kalın pamuk yüzde yüz olduğunu. Diagonal bir ince çizgili kumaş yapısının oluşturulduğu mavi iplikleri (tuval dokuma) ile iç içe aydınlık doğal renkli ipliklerin bir parçasıdır. Doku şimdi özgün, rustik ve hafif ince varyasyonları dışında vardır oldukça hafif altta mavi renkte üstünde görünür. Burada örnek, suni ipek veya polyester, pamuk için karıştırır. Vazgeçilmez elastan içerikli kot niteliklerdir. Bu trendi ince süper konforlu ve iyi bir uyum sağlamak yapar.

Stok Denim Kumaş. Tüm pamuk kumaş gibi bir ekipman (rafine) daha fazla veya daha az bir bağlı çalıştırmak, çünkü mutlaka kesmeden önce denim yıkayın. Ve: Karanlık kot nedenle her zaman ayrı yıkayın, birinci yıkama ağır kanama yapabilir! Böylece yıkama sırasında yıpranma kumaş kenarları, daha önce. Buna ek olarak, birlikte dikmek için devre, kumaşın (sağ taraf bakan) ve büyük dikişler kenarları kat için önerilir. Saf pamuk denim 90 dereceye kadar yıkama sıcaklıkları tolere ve kurutma makinesi kullanılabilir – sakının, risk çalışıyor! En iyi ayrı koyu denim yıkayın, onlar renk olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın