Stok Astar

Bir ceket veya ceket her zaman bir astarla daha iyi. Astar kumaşları ter veya kirin giysinize girmesini önler ve ana moda kumaşınızı aşınmaya karşı korur. Birçok giysi, örneğin kaba yünlü kıyafetler gibi çakıllı bir astar kumaşı eklediğinizde daha rahat olur.

Stok Astar.
Stok Astar.

Stok Astar. Astar kumaşları, erkek ceplerinde iç cepler veya bel bantları ve yelek yuvaları gibi giysilerin görünmeyen kısımlarını yapmak için de mükemmeldir. Gördüğünüz gibi: Kumaş dikişine kumaş dikmek isteyen herkes kumaşa ihtiyaç duyar. Bu astar kumaşlar, cilt dostu, az bakım gerektiren, dayanıklı ve antistatik yüzeyi nedeniyle ön plana çıkıyor. Özellikle ekstra şık giysilerin astarlanması için uygundur. Esnek moda kumaşlar için, streç versiyonunu kullanmanızı öneririz.

Perdeler için astar kumaşı arıyorsanız, karartma astar kullanmalısınız. Bu, ekstra-karanlık bir oda sağlayacak ve ışığa izin vermeyecek perdeler oluşturmak için herhangi bir dekoratif ağırlık kumaş kullanabilirsiniz.

Geniş astar kumaş çeşitleri çok çeşitli renk ve desenler içerir. Stok Astar kumaş alanlar. Ayrıca etek, pantolon, blazer, elbise ve takım elbise gibi giysileri astarlamakta ve örtü altı yapmak için de uygundur. Dayanıklı ve anti-statik yüzey. Özellikle ekstra şık giysilerin astarlanması için uygundur. Esnek moda kumaşlar için, streç versiyonunu kullanmanızı öneririz. Perdeler için astar kumaşı arıyorsanız, karartma astar kullanmalısınız. Bu, ekstra-karanlık bir oda sağlayacak ve ışığa izin vermeyecek perdeler oluşturmak için herhangi bir dekoratif ağırlık kumaş kullanabilirsiniz. Geniş astar kumaş çeşitleri çok çeşitli renk ve desenler içerir. – Ayrıca etek, pantolon, blazer, elbise ve takım elbise gibi giysileri astarlamakta ve örtü altı yapmak için de uygundur.

Stok Astar.
Stok Astar.

Stok AstarDayanıklı ve anti-statik yüzey. Özellikle ekstra şık giysilerin astarlanması için uygundur. Esnek moda kumaşlar için, streç versiyonunu kullanmanızı öneririz. Perdeler için astar kumaşı arıyorsanız, karartma astar kumaş alanlarkullanmalısınız. Bu, ekstra-karanlık bir oda sağlayacak ve ışığa izin vermeyecek perdeler oluşturmak için herhangi bir dekoratif ağırlık kumaş kullanabilirsiniz. Geniş astar kumaş çeşitleri çok çeşitli renk ve desenler içerir. – Ayrıca etek, pantolon, blazer, elbise ve takım elbise gibi giysileri astarlamakta ve örtü altı yapmak için de uygundur. Bu, ekstra-karanlık bir oda sağlayacak ve ışığa izin vermeyecek perdeler oluşturmak için herhangi bir dekoratif ağırlık kumaş kullanabilirsiniz. Geniş astar kumaş çeşitleri çok çeşitli renk ve desenler içerir. – Ayrıca etek, pantolon, blazer, elbise ve takım elbise gibi giysileri astarlamakta ve örtü altı yapmak için de uygundur. Bu, ekstra-karanlık bir oda sağlayacak ve ışığa izin vermeyecek perdeler oluşturmak için herhangi bir dekoratif ağırlık kumaş kullanabilirsiniz. Geniş astar kumaş çeşitleri çok çeşitli renk ve desenler içerir. – Ayrıca etek, pantolon, blazer, elbise ve takım elbise gibi giysileri astarlamakta ve örtü altı yapmak için de uygundur kumaş alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın