Spot Şifon

Kumaş alanlar. Şifon demode asla lüks bir kumaştır. Bu festival ya da romantik hafiflik, hissi yaratır. İpek şifon kumaş abiye için mükemmel bir seçenektir. Bu en pahalı kumaşlardan biridir ve bunun güzel ve özgün bir kıyafet yapmaya karar eğer öyleyse, o zaman çok dikkatli ve doğru bir yapmak gerekiyor.

Spot Şifon
Spot Şifon

Spot Şifon. Tabii ki, malzemenin, sentetik liflerin dahil edilmesi ya da tamamen yapay analog, doğal şifon resimlerini değiştirmek mümkündür. Bu malzeme ile çalışmak istiyorsanız, böylece daha az telaşlı maliyeti yapay şifon düşürmek yanında, onunla birlikte başlamak daha iyidir. Detaylar burada bulabilirsiniz.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Kesme şifon kumaş disk bıçağı ile özel bir alt-tabaka üzerinde gerçekleştirilebilir. malzemeye desen sabitleme zaman ince işaretçilerini kullanmak gereklidir. Ayrıca, mükemmel bir kesme kenarına sahip olan, örneğin bunların seçmek gereklidir. Onun pimleri ucu kefil yoksa, o güvenli oynamak ve kumaş üzerine desen tutmak için özel yapıştırıcı sprey seçmek daha iyidir.

Spot Şifon. Kuru seçeneği ütülemek için şifon için bu süreçte kullanılmalıdır. Aynı zamanda, tabandır inceleyin. Mükemmel temiz ve pürüzsüz olmalıdır. Şifon kumaş ütü için uygun değildir. daha da koruma sağlamak için, doku kağıt formunda bu tuhaf kumaş alt tabaka kullanmaktadır.

Dikiş şifon gelince, bu ince bir iğne kullanılarak yapılmalıdır. Bunu yapmak için, iğne ve makine nakış için ince iplik alın.

Şifon ipek, pamuk, naylon , polyester veya suni iplerden yapılmış bir tekstildir. Parlak bir parıltı ve basit bir örgü ile incelikli olma eğilimindedir. Işık tuttuğunda şifon kuvvetle yakından dokunmuş ağlara benzemektedir. Bu kumaş genelde akşam ve

Spot Şifon
Spot Şifon

resmi giysilerde kullanılır, çünkü örtüye iyi gelir ve önlük ve elbiseler için kaygan bir görünüm katabilir.

Spot Şifon gelir dokuya olarak, dikkatli bir şekilde dikiş ödenek dikmek için kullanılmalıdır. Bir sonraki dilim indiriminden 5 mm uzaklıkta, Bunu yapmak için bir zikzak çizgide yürümek gerekiyor ve ancak o zaman ödenek kesilir.

YARIM TOP KUMAŞ ALANLAR

Eğer güzel bir hava ve ağırlıksız şifon elbise hayal, o zaman tam ihtiyacımız olan şey. Hafif bluz veya uçak elbise uçan herhangi bir kadın kadınsı ve kırılgan bakacağız. Şifon Güzel kumaş görüntü heyecan verici ve unutulmaz yapacaktır. Bu nedenle, bunu göz kamaştırıcı güzel kumaş sırrı ne, görelim.

İpek Şifon, yumuşak, güzel bir örtücü ve krep benzeri bir dokuya sahip, zarif ve şeffaf bir kumaştır. İpek Dokumaya kıyasla daha ağır ve ağır, en ağır ağırlıklar bile bile düz duracak şekilde dokunmuştur. Üç ağırlık ve üç genişlikte İpek Şifonumuz var. 8mm, 10mm ve 16mm boyutlarında mevcuttur. İpek Şifon boyalar ve güzel boyalar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın