Spot Saten Kumaş

Maliyet etkinliği, zarifliği ve uzun ömürlülüğü nedeniyle gri kumaş kumaş imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır. Eşsiz bir şekilde dokunmuş gri kumaş artan piyasa talebinin takdir edilmesinde giderek daha popüler hale geldi. Gri kumaştan yapılmış giysiler her açıdan çarpıcı olarak adlandırılabilir.

Spot Saten Kumaş.
Spot Saten Kumaş.

Spot Saten Kumaş. Muazzam estetiğin sergilenmesi ve cazibe eğilimi ortaya çıkması, gri kumaş kullanılarak yapılan giysiler uluslararası pazara yön vermekteydi. Farklı dokular, yüzeyler ve gri kumaş boyutları ile keyifli bir alışveriş yapılabilir.

Polipropilen Kumaş

Polipropilen kumaş özellikle kış mevsiminde geçerlidir, çünkü sadece yüzde yüz polipropilen kaburga örme genellikle kuru kalır ve bu özellik sayesinde vücudunun daha sıcak kalmasını sağlar. Kış mevsiminde yüksek kaliteli hafif bir polipropilen kumaş tercih edilir, çünkü kullanıcı soğuk havalarda her türlü ılımlı aktiviteyi rahatça yapabilir.

Polipropilen kumaş temel olarak bu kumaşta herhangi bir nem olasılığını bırakan hidrofobik maddeden oluşur ve ayrıca nem buharını cildin dışına iter. Çok sayıda özelliğe sahip olan polipropilen kumaş, her açıdan çarpıcı olarak adlandırılabilir.

Saten Kumaş

Saten kumaşın da en zarif kumaşlar olduğu söyleniyor. Arkasındaki sebep şaşırtıcı görünümleri ve düz yüzeyi. Saten kumaş giyim eşyaları ve diğer birçok şeylerde kullanılır. Özellikle kadınlar için, saten kumaş bluz, külot, önlük ve daha bir çok kıyafet giysisinde kullanılır. Ayrıca, saten kumaş yatak örtüleri, perdeler ve daha pek çok dekoratif amaçla kullanılır. Saten kumaşın parlaklığı, malzemenin üst sınıfını oluşturuyor. Bunun üzerine, saten kumaş siyah, kırmızı, yeşil, mor, mavi ve benzeri çok yönlü renk seçenekleriyle.

Spot Saten Kumaş. Saten kumaş genellikle ipek veya rayondan oluşur ve bu yüzden çok pürüzsüzdür. Ayrıca, saten kumaşlar çeşitli ağırlıklarda ve normalde çok hafiftir. Ayrıca saten çok hassas ve çok dikkatli ve dikkatle üretiliyor. Saten kumaşların, saten kumaşın her bir ipliğinin iyi örülmesi gerektiği için, ince bir üretim ve işleme ünitesine ihtiyaç duyar. Saten kumaş, kitlelerin arasında büyük talep görmesi, yeni bir şey değil çünkü uzun zamandır en çok talep edilen kumaş olmuştur. Günümüzde de, yenilikçi tasarım giysileri ile, saten kumaş kullanılabilirlik aralığı daha önce hiç olmadığı gibi genişledi.

Endüstriyel Kumaş

Spot Saten Kumaş.
Spot Saten Kumaş.

Spot Saten Kumaş. Endüstriyel kumaş genellikle fiberglas, karbon ve aramid elyafları gibi insan yapımı elyaflardan yapılmış bir kumaştır. Özellikle belirli bir uygulamayı karşılamak için yapılan genişlik, ağırlık ve konstrüksiyonu kapsar. Endüstriyel kumaş dekoratif amaçlı kullanılır. Endüstriyel kumaş, düz örgü, leno, saten, sepet gibi temel örgülerde çeşitli kalınlıklar ve konstrüksiyonlarla dokunmaktadır. Filtrasyon, deniz ve eğlence ürünleri, izolasyon, elektronik, ticari ve inşaat ve koruyucu giysiler vb. İçin öncelikle kullanılır.

Fiberglas kumaş

Fiberglas genellikle çok ince cam elyaftan oluşan ve genellikle kumaş, iplik, izolatör ve yapısal nesneler gibi farklı ürünler üretmek için kullanılan bir malzemedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın