Spot Kot

Spot Kot.

Dayanıklılık arasında, örneğin 9 oz arasında büyük bir fark yok. Denim ve 10 oz 9 oz. Kumaş sadece 10 oz’dan biraz esnektir. Kumaş; Gerçek fark örtüye ve esnekliğe sahiptir. Ayrıca hafif ağırlıklı kotlar daha soğuk sıcaklıklar için daha uygundur ancak hafif ağırlıkları yaz aylarında da iyi çalışır. Genellikle, hafif ağırlıkları giymek daha rahattır, ancak daha ağır kotun cazibesiyle daha keskin ve daha muhteşem solmaya neden olmaktadır.

Spot Kot
Spot Kot

Spot Kot. Güvensiz bir jeanın gelecekteki küçülmesini öngörmek biraz zor, bu da ne boyutta olacağını bilmek zorlaştırıyor. Muhtemelen bu jean tarzı, vücudunuza daha iyi kalıp daha güzel solmaya başladığını iddia eden  denim pürüzleri tarafından en çok giyilen nedendir.

Kotlarınız İçin Nasıl Bakım Yaparsınız?

Bu biraz tartışmalı bir konudur. Genellikle, çiğ denim meraklıları mümkün olduğunca az yıkamayı savunurlar. Bunun nedeni, bir çift çiğ denimsenin ilk yıkamanın zamanlaması solma deseninde çok önemlidir. Bir çift çiğ denim kot kumaş pantolonunu yıkamak için daha uzun süre beklerseniz (altı aya kadar önerilir), günlük yaşamın aşınmasını ve kırışmasını daha uzun süre ememez. Nihayet yıkandıklarında (genellikle elle, küvette, soğuk suda) boya düzensiz çıkacaktır; Soluk ve kırışmış alanlar, jeanin geri kalanından çok daha hafif olacak, çiğ denim bir fan için son derece istenen bir sonuç.

Spot Kot. Ancak, yıkanmış kot pantolonlar bile çamaşırlardan bir süre uzak tutulduğunda daha iyi olur. İlk yıkamadan önce birkaç ay bekleyin (veya tolere edebildiğiniz sürece). Onları yıkarken temizleyin, az döndürerek bir döngü seçin, düşük bir su

Spot Kot
Spot Kot

sıcaklığı seçin ve normalde kullandığınız deterjan miktarının yaklaşık sekizde birini kullanın. Bundan sonra, her iki ayda bir tutarlı yıkamalar kot kumaş pantolon biçiminde kalacaktır. Elbette, burada daima sağduyu kullanmalısınız. Eğer kot gerçekten kirli ise, onları yıkayın. Bunu yapman gerektiğini düşündüğün kadar sık ​​sık yapma.

Pamuklu kot pantolon vs Denim kot pantolon

Bir çift kot , birçok insanın bebeklerden erişkin insanlara giydiği özenli kıyafetlerdir. Bununla birlikte, giyim eşyası olarak kot birçok kumaşla ilgilidir. Denim kot pantolon ve pamuklu kot ticari pazarda satılan sadece iki tür kottur.

İki tip arasındaki temel fark, giyside kullanılan kumaştır. Denim kot pantolonların ilk ve daha popüler türüdür ve bu giysi için olağan kumaş çeşididir. Öte yandan, pamuklu giysiler gibi pamuğun özellikleri nedeniyle pamuklu kotlar da popülerlik kazanmaktadır.

Spot Kot. Denim, aslında, pamuklu kumaş bir yan ürün kumaşıdır. Örgü tekniği ve kaplaması nedeniyle diğer pamuklu mamullerden farklıdır. Denim kot pantolon iplikleri ağır pamuk ipliklerinden belirli bir örgü tülüne, yani dimi örgüye atılır. Örgü, mavi ve beyaz pamuk ipliklerinden oluşan, birbiri ardına birbirine karışmış farklı bir desen bırakır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın