Şifon

Günümüz dünyasında, moda şifon kumaş sıkıca konumunu tutar ve moda dünyasında giyim başyapıtlarından ve dekor çıkmıyor.

Mağazamızda alacak toptan şifon çok uygun fiyatlarla ürün yelpazesine en büyük segmentinde.

Şifon kumaşı – bir mat, çok ince, açık kumaş, pürüzsüz yüzey. Yüksek şeffaflık vardır. Şifon yüksek mukavemetli bir sağlamak için, yakın döndürülerek, ipek ve sentetik elyafları tarafından hazırlandı.

Şifon kumaşı

Şifon
Şifon

Eğer giysilerin çeşitli oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, hafif şeyler, uydurma-gevşek, hem de çok katmanlı ürünler, sofistike kesim, inanılmaz güzel sahne ve aksesuarları akan edilecektir.

Her yerde gerekli hava katlar, volanlı, fırfırlar ve diğer nitelik elemanları şifon kumaş kullanılan kentsel romantik, yeni bir etnik kökene, baskın tür. Ustalıkla ele varsa, şifon, iyi formu sağlam manşet askılı, yaka ve dekoratif öğeler bir kumaş oluşturabilirsiniz. Şifon kumaşı – çok yönlü, yumuşak bez. Bu yaygın dikiş iç çamaşırı, bluz, elbiseler için kullanılır.

Şifon elbiseler hemen her kadının gardırobunda şunlardır: Bu kumaş adil seks için yaratılmış sanki. Ama ne kadar güzel bu malzeme şeyler, bakım talep ediyorlar gibi. Şifon bakımında ana gereksinimleri Ve bir – nazik ve narin çamaşır.

Düzgün bu kumaştan şeyi yıkamak için şunlar gerekir: Yumuşak bir deterjan, geniş havlu askısı, sirke ve şeylerin bir minik bir çanta.

Aşağıdaki talimatları uygulayın.

Şifon kumaş elle yıkamak gerekir. Hazırlanmış ince torba içinde bir bluz veya elbise koyun. Şimdi yumuşak bir toz bazı, su (yaklaşık 30 derece sıcaklık) içinde çözülmüş olan. Su koymak şeyle çanta, tabii ki, sürtünme kaçınılmalıdır, sadece hassas bir şekilde yıkayın. Temiz suda bir durulama düzenlemek ve hafifçe şeyi basın emin olun. Onu ıslak havlu sonra masanın üstüne koymak. Tüm bu noktada kırışıklıkları düzeltmek gerekir. Hafif nemli şifon şey dışarı demir içine ütülenmeli

Şifon
Şifon

termostat “ipek” düzeyinde olmalıdır. Eğer ince bir kağıda kumaş koyarsanız, sadece arada olacak. Etiket şeylere hep ütü sıcaklık aralığı belirtilmiş. Her zaman bu noktayı kontrol edin.

Şifon –  kumaş, yumuşak. Çok sık yıkama ve evde temizlik, o acı vermez. Aksi takdirde, güzel bir elbise soluk uğraşmak zorunda kalacaktır.

Şifon ürünü yıkamak için deneyin 4. kirlilik sadece ölçüde değildir ve bu gecikme olmadan olarak adlandırılır. Taze lekeleri yıkama için çok daha kolay olacaktır. İyice bir miktar suda eritilir doğru toz kullanarak, şifon yıkama çaba gerektirmez. Bir havlu ile temiz su ve kuru ile durulayın gerekir.

Bir çok ince kumaş, bir sentetik ürünler kadın yaz yapmak için, biraz kıvırcık küçük hisseder, ancak bir tür etek bel bandı kayış ile karakterize olduğu, bununla yapılacak olan yanı sıra doğrudan parça elbise ve etek yapılabilir, ama iş kaplı olmalı, ince.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın