Şifon Kumaşlar

Krep-şifon – ince bir mesele, bu yüzden ona dayalı bitmiş ürünün kullanımı sırasında, çok dikkatli olmalıdır. sırf kumaş birleştirin örme edilebilir. Mükemmel etkisi atlas kombinasyon ile elde edilir. Bu kıyafet töreninde bir kampanya etkinliğinde şifon krep fırfır yapılmış, manşet ve yaka harika dekorasyon olacak ve diğer aksesuarları ile rekabet edebilir.

Şifon Kumaşlar.
Şifon Kumaşlar.

Şifon Kumaşlar. Krep-şifon beri – yumuşak, hafif kumaştan, ürünler onun anlamsız ve romantik karakterden dikilir. Bu konuda itibaren mükemmel etek ve bluz olun. Bu durumda çok önemli bir şeydir şeffaflık ile abartmak değil. Dikişli ürünler şifon kadınlık ve şekil vurgulamalıdır.

En yaygın malzeme özellikleri, güzellik kolaylığı kırılganlık atfedilir. Daha önce malzeme ipek lifler ve iplikler Krep kumaş ceket elde edilmiştir. Yapılan lifleri – Zamanla, yapay bir yolu almaya başladı. Yeni malzeme Yapay kompozisyonu büyük dayanıklılık, ekonomiklik ve demokratik kazanılmasını kolaylaştırmıştır.

Çoğu tasarımcı ve stilistler gerçekten çarpıcı tasarımlar yaratmak için kumaş kullanın. Aynı tip, pürüzsüz maddelerin ve taban tabana zıt ile kombine edilebilir. Bugün örgüler, deri ve kürk ile krep-şifon birleştirmek moda haline geldi. atlas ile bağlantılı olarak, o bitmiş elbise zarif ve ağırbaşlı vermektedir. Pamuk, keten ve kot: Bu doku diktim rahat kıyafetler, isterseniz, bir krep-şifon yoğun malzeme kullanmak en iyisidir.

Şifon Kumaşlar. Sentetik polyester ve naylon lifler ortaya çıkmasından önce, doğal ipek özel olarak yapılır. Buna göre, bu maddenin fiyatı çok yüksek olduğunu ve giysi herkese kullanılamaz. sentetik malzeme şifon görünümü esas olarak sentetik liflerin üretiminde ait sonra, dayanıklılık ve düşük maliyet ile karakterize edilir.

Şifon Kumaş Alımı Yapanlar.
Şifon Kumaş Alımı Yapanlar.

Doku üretimi maddenin kabartma doku sağlar basit sıkı örgü çapraz kuvvetle bükülmüş iplikler, tarafından yürütülür. En değerli doğal ipek liflerinden yapılmış bir kumaştır. Bu özel bir görünüme sahip ve hafif parlaklık, dayanıklılık, açık krem renkli bir belirti ile karakterize edilir. pamuk kumaş , bir mat bir dokuya sahiptir, ancak daha fazla sentetik liflerden yapılan satış kumaş üzerinde bulunabilir.

Şifon Kumaşlar. Çok ince, havadar, ipek elyafları ve poliamid yapılmış hafif şifon kumaş. Örgü sıkıca bükülmüş iplik onun şeffaflık sağlar “kumaş” tercüme) Şifon, onun bin yıllık tarihi için bilinir. O Çin’den Avrupa’ya tanıtıldı. Ne malzeme özellikleridir ve şifon kumaş o da üretildiği anda?

Şifon kumaş özellikleri: Georgette şeffaf dokusu, yumuşak elastikiyet hissi, hafif ve zarif görünümlü, iyi nefes alabilirlikli ve örtülü, şık ve rahat giyinmiş. Georgette hafif, ağır, kalın, ince, şeffaf ipek burkulma etkisi, ipliğin kalınlığına ve bileşik sayılara, büküm ve yoğunluğa bağlı olarak. Georgette, kadın elbiseleri, kıdemli akşam elbiseleri, fular, fenerler ve diğer el işleri yapmak için kullanılır. İpekli ürünler tekstil ürünlerinde ince, şeffaf, yumuşak, zarif kumaşlar, ismin telaffuzu ve anlamı şeffaf kumaş anlamına geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın