Sendi Kumaş Sandy Kumaş

Giyim

Kumaşların estetik özellikleri – bunlar kumaş ve kendi ürünlerinin güzelliği karakterize özellikleridir. Bu özellikler en önemli tüketici özellikleri olarak kabul edilmelidir estetik özellikleri (elbise, giyim, mobilya ve dekoratif ait) kumaşların birçok türde için, büyük oluşumunda önem, kalite kumaş, ve. Kumaşlar, modern koşulların içinde estetiğin rolü ve önemi sürekli artmaktadır vurgulanmalıdır.

Sendi Kumaş Sandy Kumaş
Sendi Kumaş Sandy Kumaş

Dokuların estetik özellikler çeşitli, aşağıdaki gruplara ayrılabilir edilir: Sendi Kumaş Sandy Kumaş. Kumaş (doku, renk, parlaklık, renklenme, vs ..) güzellik karakterize özellikleri; Bu tür giysiler güzellik gibi ürünleri, güzellik etkileyen doku özellikleri (sertlik, örtü, kalıplanabilirlik ve diğerleri.); Gelen işlemi ana giysi aşınma kullanarak germe kuvveti, sıkıştırma, bükme, sürtünme tekrar etkisinin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Bu nedenle, büyük türler ve giyim şekillerinin korunması için önemi ve onun çorap dokuyu uzatmak mekanik stres çeşitli yani. Mekanik özellikleri dayanma kabiliyeti vardır. dokuların mekanik özellikleri, mukavemet, uzama, aşınma direnci, kırışmayı, sertliği, kumaş, ve diğerleri . gücü çekme kumaş – kalite en önemli göstergelerinden biri.

Kumaşın gerilme mukavemeti altında yüke dayanıklı doku yeteneğini ifade eder. Belirli bir boyutta kumaş şerit kırmak için minimum yük yeterli kırılma yükü olarak adlandırılan. Kırılma mukavemeti test makinası gerilme doku şeritlerinin yırtılarak belirlenir. Gerilme mukavemeti doku lifli yapı kumaşlar, iplik veya filament kalınlığı, yoğunluk, dokuma, bağlıdır karakter kumaş yüzey. kumaşın en güçlü sentetik elyaflara sahiptir. İplik ve kumaş gerginliği artar gücü dokunun kalınlığını arttırmak. Kısa dikiş kirişlerin uygulanması da doku yapısı büyümesini teşvik etmektedir. Bu nedenle, düz örgü kumaş herkesin eşit olarak yüksek dayanıklılık bildirir.

Sendi Kumaş Sandy Kumaş
Sendi Kumaş Sandy Kumaş

Rulo boyutlandırma, dekatirovka artış kumaş mukavemeti Bu gibi terbiye işlemleri. Ağartma, bir miktar mukavemet kaybına boyama sonuçları. Aşınma yıkıcı bir dizi faktör dayanma yeteneğini adı kumaşlar. Kullanım sırasında, giysi, kumaş maruz ışık işlem , sıkıştırma, nem, ter, çamaşır yıkama, temizleme, sıcaklık ve bükme, germe tekrar, güneş, aşınma, diğerleri. Doğa kumaş yaşadığı etkiler kullanım sırasında ürünün amaçları ve çalışma koşullarına göre değişir.

Sendi Kumaş Sandy Kumaş. Örneğin, iç çamaşırı kumaş tekrar tekrar yıkanarak takılır ; hareketiyle deterjan çözeltisi kaynayan oksijen hava selüloz oksidasyonu ve meydana mukavemetli elyafların bir azalma; mekanik yıkama esnasında kumaş üzerine stres ve ısıtılmış metal aksiyonu yüzeyi kumaş zayıflamasına yol da ütü. Pencere perdeleri ve perdeler ışık, güneşten gücünü kaybeder. Dış giyim kumaş aşınma sonrasında oluşur sürtülerek. aşınma başlangıç aşamasında çok üzerinde tekstil soyulma gözlemlenmiştir. Soyma denilen işlemi Haddeleme tekstil elyaf kümeleri yüzeyinde oluşumu en yoğun yaşandığı bölgelerde meydana gelen sürtünme ve ürünün görünümünü bozan.

Sendi Kumaş Sandy Kumaş. Aşınma Büyük etkisi germe hafif ve tekrarlayan eğilme, sıkıştırma etkisi vardır. Kumaş makalelerin operasyonda dirsekler, dizler üzerinde, ceketinin yakasını kollu ve bacaklı alt ovuşturdu. Alt pantolon çorap ve hortumlar dikili ürünü uzatmak için doku aşınmayı önler kenarı ile kaproik bant önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın