Saten Parçası Parça Saten

Saten Kumaş  zarif bir dokunuş ile sofistike bir gardırop değer olanlar ise Saten sadece kumaş. hafif parlak malzeme yüzeyinin kullanılması böylece gerçek bir göz alıcı her bir giysidir. Yüksek kaliteli gelinlik saten veya krep saten yapılmış bir üst yapılmış bir bluz ile örneğin, tarzınıza ve giyim mevcut repertuarı zenginleştirmek. Nedeniyle ince doku yapısı ve özel görünüme saten kumaşlar şık elbiseler ya da akşam aşınma üretimi için gibi kullanılabilir. Biraz soğutma ve giymek özellikle rahat nedenle bu malzemeler seçkin bir dokunuş ile işlevi bir ölçüde birleştirir.

Saten Parçası Parça Saten
Saten Parçası Parça Saten

Saten Parçası Parça Saten. Saten kumaş, çok dayanıklı olduğu yıllardır doğal parlaklık korur. Saten kumaş malzeme higroskopik olduğunu ve bu nedenle büyük miktarlarda nem etme kabiliyetine sahiptir, ama çabuk kurur oldukça edilir. Kumaş hipoalerjenik malzemedir saten, ayrıca, bu tür akarlar gibi böcekler, istila etmez.

Atlas toz, iyi örtü çekmez, elektrikli ve nevresim, birbirine dikme için bu nedenle mükemmel değildir masa örtüleri  giyim ve diğer ürünlerin. Atlas oldukça kolay kumaş, yüksek düzeyde esnekliğe sahip güzel bir görünüme sahip. Ayrıca, saten pek buruşuk ve düzensiz yıkama oturur. Kumaş ölçüde kayarak uzayabilirlik ve akışkanlığa sahiptir. Atlas dikkatli kullanım ve özel bakım gerektiren yumuşak ve ince kumaştır.

Halen saten kumaşlar geniş bir kapsama sahip perdeler ve diğer ürünler. Çoğu zaman, bu tür pijama, gömlek gibi dikiş kadın kıyafetleri, uygulanan saten kumaş elbiseler , şort , tunik , pantolon, ceket, gömlek ve diğer ürünlerin; gömlek için kullanılan erkek giyimi atlas, bazen yelek; Çocuk giyim atlas da yaygın dikiş zarif elbiseler, etek, bluz ve diğer giysiler içinde kullanılır.

Kumaş ayrıca ev tekstili olarak oldukça sık kullanılır – bu yüzden, nevresim, masa örtüleri, peçeteler, saten dikmek perde ve örtüler. Buna ek olarak, doku farklı yaygın odaları ve giysi dekorasyonunda kullanılan boyutlarda, yapım takı, çocuk ve saten kurdeleler yapılan saç klipleri yay ve diğer ürünlerde.

Saten Parçası Parça Saten
Saten Parçası Parça Saten

Saten Parçası Parça Saten. Ne zaman, ipek saten kumaş romantik bir akşam için tören elbise veya yatak çarşafları için kumaşlar seçiminde daha sonra kesinlikle favori özel bir tarih veya önemli bir olay vardır olacaktır. Bu malzeme Arapça tercüme ettim eğer, “pürüzsüz” anlamına tam olarak budur. İncelik madde ev kadınları o mümkün olduğunca uzun için sunulan ev bakımı için atlas silme konusunda düşündürüyor.

Saten Parçası Parça Saten. Sayesinde, çok uzun zaman gizli tutulan dokuma kumaşlar için özel bir yöntem ile, kumaşın bir düzgünlük ve parlaklık bulunur. Başlangıçta ipek lifleri üretmek için kullanılması. Bugün bile, bir ipek saten dokuların lüks türlerine ait olup buna göre mal olur. Ama diğer saten karışık kumaşlar, ipek lifler ilave edilir viskoz, pamuk, naylon ya da polyester vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın