Şanel Kumaş Satanlar Toptan Şanel Kumaş

Parti kumaş alanlar. Eşsiz süt rengindeki takım elbise kumaşı tüvit yaz için ideal! Kumaş orta derecede yoğundur, parlamaz, yumuşak, esnek, dokunuşa hoş gelir. Ceketler ve elbiseler, etek takımları ve hatta yüksek şortlar için mükemmel malzeme! Ve ayrıca desenli parlak bir elbiseye ve ayrıca sakin bir sütlü cekete ne dersiniz? Chanel tüvit takım elbise kumaşı hem şenlikli bir etkinlik hem de akşam yürüyüşü için gerçek bir seçimdir. Pamuklu bileşimi sayesinde sıcak havalarda rahat edeceksiniz.

ŞANEL KUMAŞ SATANLAR – ŞANEL KUMAŞ TOPTAN… 0536 336 43 43

şanel kumaş satan,şanel kumaş satan yerler,toptan şanel kumaş,parça şanel kumaş,şanel kumaş nereden alınır,

Kompozisyon — %50 polyester, %5 simli, %45 pamuk

Genişlik 1.5m

Kumaşın bir çok rengi mevcuttur: – uçuk pembe – soluk mavi – sütlü

Mağazamızda, ana kumaşa uygun astar kumaşı, ipleri ve aksesuarları seçmenize her zaman yardımcı olacağız.

Renklerin cihazdan cihaza değişebileceğini lütfen unutmayın. Renkten şüpheniz varsa, tüm ek soruları yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız.

ŞANEL KUMAŞ ÇEŞİTLERİ… 0536 336 43 43

Bakım talimatları:   30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta elde yıkayın. Islatmayın, bükmeyin, düz kurutun.

Birkaç şekilde sipariş verebilirsiniz:

İlgilendiğiniz ürünleri, istediğiniz çekimi belirterek kendiniz alışveriş sepetinize ekleyin ve “sipariş ver” butonuna tıklayın. Bundan sonra, uzmanımız satın almanın ayrıntılarını görüşmek için sizinle iletişime geçecektir.

CHANEL KUMAŞ – TÜVİT KUMAŞ… 0536 336 43 43

Web sitemizde ürün yelpazemizle tanışın ve yardım hattını arayarak sipariş verin: 8 (903) 472-98-97. Uzmanımız tüm sorularınızı yanıtlayacak, sipariş şartlarını sizinle görüşecek ve satın alma işlemini tamamlayacaktır.

Web sitemizde çeşitlerimizle tanışın ve 0536 336 43 43 numaralı telefondan WhatsApp’a yazarak sipariş verin. Uzmanımız tüm sorularınızı yanıtlayacak, sipariş şartlarını sizinle görüşecek ve satın alma işlemini tamamlayacaktır.

ŞANEL KUMAŞ SATAN YERLER… 0536 336 43 43

Parti kumaş alan. Sipariş işleme süresi 1 iş günüdür. Siparişinizin hafta sonu gelmesi durumunda son teslim tarihi uzayabilir.

Chanel tüvit kumaş. Chanel kumaş nasıldır. Chanel Kumaş metre fiyatı. Tüvit Kumaş. Chanel Kumaş Elbise. Chanel Kumaş Ceket. Tüvit Kumaş fiyat. Şanel Saten Kumaş

Chanel tüvit kumaş. Tüvit Kumaş fiyat. İnce tüvit kumaş. Tüvit kumaş nasıldır. Tüvit Kumaş Metre Fiyatı. Tüvit kumaş Nedir. Tüvit kumaş kışlık Mi. Yazlık tüvit kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın