Sahibinden Satılık Kumaş Alanlar

“Satın alınacak en iyi gömlek nedir?” TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUM. Asırlık soru dışında. En sık duyduğumuz ikinci soru ise “Hangisi daha iyi – pamuk mu polyester mi?”

Aşağıda, size en uygun seçeneği seçebilmeniz için artıları ve eksileri dahil olmak üzere 2 farklı kumaş türü hakkında bazı genel bilgiler sağladık.

PAMUK VE POLYESTER: PAMUK NEDİR?

Spot ip alanlar. Bu, en iyi polyester kumaşın pamuğa karşı savaşı! Zamana direnen bu dayanıklı ve iyi bilinen malzemeye bir göz atalım. Pamuk yüzlerce yıldır var ve giyim endüstrisindeki popülaritesi gitmiyor. Pamuk sadece doğal bir malzeme değil, aynı zamanda polyesterden daha yumuşak bir seçenektir. Ayrıca, geleneksel pamuğa karşı kumaş alanlar hepsinin en yumuşak seçeneğidir ve serigrafi baskıcılar ve diğer dekoratörler arasında çılgınca popülerdir.

“Satın alınacak en iyi gömlek nedir?” Asırlık soru dışında. En sık duyduğumuz ikinci soru ise “Hangisi daha iyi – pamuk mu polyester mi?”

kumaş alanlar izmir,parça kumaş alanlar izmir,spot kumaş alanlar izmir,kumaş parçası alanlar izmir,spot kumaş alanlar izmir,kiloyla kumaş izmir kilo ile kumaş izmir,kiloluk kumaş izmir,kot parçası alan izmir,penye kumaş alanlar izmir,kot kumaş alanlar izmir,
kumaş alanlar izmir,parça kumaş alanlar izmir,spot kumaş alanlar izmir,kumaş parçası alanlar izmir,spot kumaş alanlar izmir,kiloyla kumaş izmir kilo ile kumaş izmir,kiloluk kumaş izmir,kot parçası alan izmir,penye kumaş alanlar izmir,kot kumaş alanlar izmir,

Aşağıda, size en uygun seçeneği seçebilmeniz için artıları ve eksileri dahil olmak üzere 2 farklı kumaş türü hakkında bazı genel bilgiler sağladık.

Tavsiye Yazı: KAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA.

PAMUK VE POLYESTER: PAMUK NEDİR?

Bu, en iyi polyester kumaşın pamuğa karşı savaşı! Zamana direnen bu dayanıklı ve iyi bilinen malzemeye bir göz atalım. Pamuk yüzlerce yıldır var ve giyim endüstrisindeki popülaritesi gitmiyor. Pamuk sadece doğal bir malzeme değil, aynı zamanda polyesterden daha yumuşak bir seçenektir. Ayrıca, geleneksel pamuğa karşı kumaş alan yerlerin hepsinin en yumuşak seçeneğidir ve serigrafi baskıcılar ve diğer dekoratörler arasında çılgınca popülerdir.

KİLO İLE KUMAŞ

Polyester ve pamuğu değerlendirirken, pamuğun bazı artıları, malzemenin nefes alabilir (nemi emen ile karıştırılmamalıdır), rahat ve şu anda daha uygun fiyatlı bir seçenek olmasıdır. Pamuk bir emtiadır ve fiyatı dalgalanabilir, ancak şu anda fiyat olarak polyesteri geride bırakmaktadır. Kumaş satın alanlar. En sevdiğimiz %100 pamuklu tişört stilimiz kumaş alan yerdir. İplik alanlar. Organik pamuk böcek ilacı, böcek ilacı ve kimyasal madde kullanılmadan üretildiğinden, pamuk hassas cilde sahip olanlar için de harika bir seçenektir. Birçokları için, pamuk kullanmanın olumlu yanları, kuruma sonrası çekme, yıkamada renk kaybı ve teri hapsetme gibi olumsuzluklardan çok daha ağır basar.

POLYESTER VE PAMUKLU GÖMLEKLER: POLYESTER NEDİR?

Boya göre elbise boyu,Elbise Ölçüsü Nasıl Alınır,Abiye beden hesaplama,Beden hesaplama,Kiloya göre Beden hesaplama,Beden hesaplama Erkek,Erkek Gömlek bedeni hesaplama,Elbise Beden hesaplama kadın,140 cm Elbise boyu nereye gelir,Elbise boyu ne kadar olmalı,Boya göre elbise boyu,120 cm Elbise boyu nereye gelir,90 cm elbise boyu nereye gelir,Ferace Beden hesaplama,135 cm elbise boyu nereye gelir,130 cm Elbise boyu nereye gelir,

İplik alan. Polyester, 1940’larda yaratılmış sentetik bir malzemedir. Pamuk gibi, hazır giyim endüstrisinde giderek daha popüler bir seçenek. Polyester giysiler pamuğa göre kırışmaya karşı daha dayanıklıdır, daha az solar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Çok fazla giymeye ve yıkamaya dayanacak sağlam bir gömleğe ihtiyacı olan bir restoran çalışanı için harika bir seçenektir ve polyester pamuktan daha az emici olduğu için ter lekesine karşı daha dayanıklıdır. Performans ve atletik giyim için, %100 pamukta mevcut olmayan, birden fazla nemi uzaklaştırma seçeneği vardır.

PAMUK VE POLYESTER İPLİK: 50/50 KARIŞIMI KUMAŞ ALAN

Bazıları, her iki dünyanın da en iyisinin %50 pamuk ve %50 polyester karışımı olduğunu söylüyor. Bu 50/50 karışım gömlekler genellikle %100 pamuktan daha ucuzdur, ancak yine de %100 pamuklu giysilerde bulduğunuz yumuşaklığa sahiptir. Daha da iyisi, bu gömlekler %50 polyester olduğundan, daha fazla dayanıklılık ve daha uzun ömürlü bir giysi bulacaksınız. En çok satan %50 pamuk %50 polyester.

Serigrafi ihtiyaçlarınız için kıyafet seçecekseniz, akılda tutulması gereken bir şey, ne tür mürekkebin kullanılacağıdır. Tüm mürekkepler eşit yaratılmamıştır ve bu nedenle mürekkebinizin giysinizle uyumlu olup olmadığını belirlemeniz gerekir.

KİLOYLA PARÇA KUMAŞ ALANLAR.

Parça kumaş alanlar nerede,ucuz kumaş satanlar nerede,kumaş nerede bulurum,parça kumaş nerede bulurum,stok kumaş alanlar nerede,parti kumaş alanlar nerede,spot kumaş alan nerede,parti iplik alanlar nerede,ucuz kumaş nerede bulurum,ucuz kot nerede bulurum,ucuz iplik nerede bulurum,
spot kumaş alan nerede,parti iplik alanlar nerede,ucuz kumaş nerede bulurum,ucuz kot nerede bulurum,ucuz iplik nerede bulurum,

İyi bir kural, %100 pamuklu gömleklerin çoğu tekstil mürekkebi (örn. su bazlı ve plastisol) kullanılarak basılabilmesidir. Ancak, polyester veya polyester karışımları üzerine baskı yapacaksanız, malzemenin mürekkebi alması için mürekkebinizin üreticisine veya serigrafi tedarikçinize başvurmanız gerekecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın