Puantiyeli Kumaş Alan Puantiyeli Şifon

Puantiyeli Kumaş Alan Puantiyeli Kumaşlar

Yaz, uçuşan elbiseler, bronzlaşmış bacaklar ve uzun yürüyüşlerin zamanıdır. Gardırobunuza biraz romantizm eklemek için bezelyelere güvenmelisiniz. Ana kural, bezelye boyutunun şeklin ölçeğine karşılık gelmesi gerektiğidir. Aksi takdirde, hiçbir kural yoktur. Her şeyi istediğiniz gibi karıştırın, deneyin ve hiçbir şeyden korkmayın.

Puantiyeler ve Moda Tasarımcıları Ve günümüzde puantiyeli elbise diğer rakipleri arasında sürekli bir favori. Şık bir partide, bir randevuda, bir ofiste ve hatta bir yaz yürüyüşünde giyebilirsiniz. Ana şey, bezelye stiline ve boyutuna karar vermektir. Sonuçta, yanlış seçilmiş bir çizim tüm görüntüyü mahvedebilir.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

Puantiyeli viskon kumaş alan,

KUMAŞ ALIMI YAPILIR. Farklı boyutlarda puantiyeli elbise modelleri, figürün ayarlanmasına yardımcı olacaktır. Dikkati sorunlu alanlardan uzaklaştırmak için etek ucunda büyük rakamlar olan seçenekleri seçin. Bel bölgesindeki küçük bir baskı, onu görsel olarak daraltacaktır.

Kıvrımlı kalçaları gizlemek istiyorsanız, puantiyeleri düz kumaştan yapılmış bir etekle birleştiren modelleri tercih edin. Tek renkli bir üst ve “bezelye” etekli versiyon , “elma” ve “ters üçgen” figürlerinin sahiplerine uyacaktır.

Fotoğrafları en son defilelerde sunulan puantiyeli elbise, çoğunlukla nötr bir renk paletine sahip. Kumaş alan koleksiyonunda siyah beyaz modeller sunuyor.

Kumaş satın alanlar. Yaz koleksiyonunda modeller asimetrik kesime sahip hafif, ağırlıksız kumaşlardan yapılıyor. Kumaş satın alan kadınlar için küçük puantiyeli iç çamaşırı tarzı elbiseler ve hacimli farbalalı ve fener kollu modeller imal etti.

Stiller ve modeller

Defilelerde bezelye baskılı çeşitli güzel elbiseler sunuldu. Sonuçta, her durumda uygun ve her yaştan kadın için uygundur.

Kumaş Parçası satanlar. Aktif, maksatlı kadınların tercihi kalem etek veya güneş ile klasik bir elbise olacaktır. Orta yaşlı bayanlar için, uzun yıllardır modası geçmeyen orta uzunlukta bir A-line modeli uygundur. Fırfırlar, fırfırlar, fırfırlar, görüntüye romantizm getirmeye yardımcı olacaktır.

Günlük kullanım için, takılı veya yarı takılı kesimin midi çeşitleri uygundur. Şişman moda kadınları için önerilen boyunduruk üzerinde etekli veya peplumlu modeller , fazla kiloları gizlemeye yardımcı olacaktır.

Modaya uygun bir kıyafet seçerken aşağıdaki tarzlara dikkat etmelisiniz:

KUMAŞ ALANLAR

  • ince askılı korse modelleri;
  • kalem etek, güneş, yarı güneş veya lale ile klasik seçenekler;
  • file, yarı saydam streç, gipür veya organzeden yapılmış kollu seçenekler;
  • etrafı saran etekli, “gode” takozlu, asimetrik alt;
  • hacimli kollu modeller;
  • pratik zemin boyu modeller;
  • genç bayanlar için katmanlı tabanlı seçenekler.

Kumaşlar ve baskılar

Tasarımcılar, puantiyeli normal bir elbisenin yeni renklerle ışıldamasını sağlamak için dokular ve kumaşlarla deneyler yapıyor:

Pamuk, yaz için en iyi çözümdür. Alevli model eğlenceli görünüyor ve ölçülü seçenekler yamuk tarzında sunuluyor.

Yaz modelleri

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR. Bir akşam etkinliği için saten uzun bir elbise uygundur. Kumaş kadınsı şekli vurgular ve silüeti dengeler. Beyaz puantiyeli siyaha ek olarak, stilistler daha eğlenceli seçenekler seçmenizi önerir, örneğin saten kumaştan yapılmış kırmızı puantiyeli bir elbise.

Günlük giyimde pratik ve rahat olan trikolar çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

Hafif şifon kumaş alan hassasiyet ve romantizmi birleştirir. Ve ağırlıksızlığı nedeniyle, malzeme küçük veya büyük bezelyelerde çeşitli ürünler oluşturmak için kullanılır.

KUMAŞLARI DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Bir baskı seçerken, büyük bezelyelerin şok edici göründüğünü, ancak yalnızca ince kızlar için uygun olduğunu dikkate almanız gerekir.

Ve küçük puantiyeli model, figürün kusurlarını gizleyebilir, bu nedenle kilolu bayanlar için tavsiye edilir.

Ne ile giyilir?

Böyle bir kıyafetin ne giyileceği sorusu çok yaygındır. Puantiyeli siyah bir elbise veya farklı renkte bir model giydikten sonra, aksesuarlarla aşırıya kaçtıktan sonra görüntüyü kolayca bozabilirsiniz.

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın