Puantiyeli Elbise Modelleri Kumaş Alan

Puantiyeli Elbise Modelleri

Kumaş alan. Puantiyeler giymek çok eğlencelidir ve kesinlikle herhangi bir topluluğa bir grafik öğesi ekler, ancak belki de her zaman nasıl olduklarını veya adının nereden geldiğini merak etmişsinizdir. Siz meraklı moda tarihçileri için, aslında yüzyıllardır varlar ve (sürpriz!) adı polka dansından geliyor. Evrimini ve baskının sadece modayı değil, bir bütün olarak toplumu ne kadar etkilediğini görmek için okumaya devam edin.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

KUMAŞ ALIMI YAPILIR. Farklı boyutlarda puantiyeli elbise modelleri, figürün ayarlanmasına yardımcı olacaktır. Dikkati sorunlu alanlardan uzaklaştırmak için etek ucunda büyük rakamlar olan seçenekleri seçin. Bel bölgesindeki küçük bir baskı, onu görsel olarak daraltacaktır.

Kıvrımlı kalçaları gizlemek istiyorsanız, puantiyeleri düz kumaştan yapılmış bir etekle birleştiren modelleri tercih edin. Tek renkli bir üst ve “bezelye” etekli versiyon , “elma” ve “ters üçgen” figürlerinin sahiplerine uyacaktır.

Fotoğrafları en son defilelerde sunulan puantiyeli elbise, çoğunlukla nötr bir renk paletine sahip. Kumaş alan koleksiyonunda siyah beyaz modeller sunuyor.

Kumaş satın alanlar. Yaz koleksiyonunda modeller asimetrik kesime sahip hafif, ağırlıksız kumaşlardan yapılıyor. Kumaş satın alan kadınlar için küçük puantiyeli iç çamaşırı tarzı elbiseler ve hacimli farbalalı ve fener kollu modeller imal etti.

Stiller ve modeller

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

Defilelerde bezelye baskılı çeşitli güzel elbiseler sunuldu. Sonuçta, her durumda uygun ve her yaştan kadın için uygundur.

Kumaş Parçası satanlar. Aktif, maksatlı kadınların tercihi kalem etek veya güneş ile klasik bir elbise olacaktır. Orta yaşlı bayanlar için, uzun yıllardır modası geçmeyen orta uzunlukta bir A-line modeli uygundur. Fırfırlar, fırfırlar, fırfırlar, görüntüye romantizm getirmeye yardımcı olacaktır.

Günlük kullanım için, takılı veya yarı takılı kesimin midi çeşitleri uygundur. Şişman moda kadınları için önerilen boyunduruk üzerinde etekli veya peplumlu modeller , fazla kiloları gizlemeye yardımcı olacaktır.

Modaya uygun bir kıyafet seçerken aşağıdaki tarzlara dikkat etmelisiniz:

KUMAŞ ALANLAR

  • ince askılı korse modelleri;
  • kalem etek, güneş, yarı güneş veya lale ile klasik seçenekler;
  • file, yarı saydam streç, gipür veya organzeden yapılmış kollu seçenekler;
  • etrafı saran etekli, “gode” takozlu, asimetrik alt;
  • hacimli kollu modeller;
  • pratik zemin boyu modeller;
  • genç bayanlar için katmanlı tabanlı seçenekler.

Kumaşlar ve baskılar

Tasarımcılar, puantiyeli normal bir elbisenin yeni renklerle ışıldamasını sağlamak için dokular ve kumaşlarla deneyler yapıyor:

Pamuk, yaz için en iyi çözümdür. Alevli model eğlenceli görünüyor ve ölçülü seçenekler yamuk tarzında sunuluyor.

Yaz modelleri

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR. Bir akşam etkinliği için saten uzun bir elbise uygundur. Kumaş kadınsı şekli vurgular ve silüeti dengeler. Beyaz puantiyeli siyaha ek olarak, stilistler daha eğlenceli seçenekler seçmenizi önerir, örneğin saten kumaştan yapılmış kırmızı puantiyeli bir elbise.

Günlük giyimde pratik ve rahat olan trikolar çeşitli şekillerde kullanılmaktadır.

Hafif şifon kumaş alan hassasiyet ve romantizmi birleştirir. Ve ağırlıksızlığı nedeniyle, malzeme küçük veya büyük bezelyelerde çeşitli ürünler oluşturmak için kullanılır.

KUMAŞLARI DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Puantiyeli Uzun Elbise,Puantiyeli Şifon Elbise,Puantiyeli Elbise modelleri,Puantiyeli Elbise modası,Puantiyeli elbise,Puantiyeli Elbise Koton,Beyaz Puantiyeli Elbise,Siyah Puantiyeli Elbise Tesettür, Puantiyeli saten, Puantiyeli krep, Puantiyeli kot kumaş, Puantiyeli şifon kumaş alanlar, Puantiyeli viskon kumaş alan,

Bir baskı seçerken, büyük bezelyelerin şok edici göründüğünü, ancak yalnızca ince kızlar için uygun olduğunu dikkate almanız gerekir.

Ve küçük puantiyeli model, figürün kusurlarını gizleyebilir, bu nedenle kilolu bayanlar için tavsiye edilir.

Ne ile giyilir?

Böyle bir kıyafetin ne giyileceği sorusu çok yaygındır. Puantiyeli siyah bir elbise veya farklı renkte bir model giydikten sonra, aksesuarlarla aşırıya kaçtıktan sonra görüntüyü kolayca bozabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın