Polyester Astar Kumaş

Yüksek kaliteli kumaş astarı olmalıdır hangi nitelikleri.

Polyester Astar Kumaş.
Polyester Astar Kumaş.

Polyester Astar Kumaş. Kaplı ürünü daha iyi deforme olmayan ve yıkamadan sonra esneme yapmaz, oturma, iyi şeklini almıştır.

Sadece Astar tersyüz  kapatır, aynı zamanda aşınma ve hasardan ceket, mont korur. Ben ceket hala yeni bir durumda olmak istemem ama içine gibi görünüyor dan kamu çıkarmak için utanç vericidir.

Astar malzemesinin seçimi – giysi satın önemli noktalarından biri. Astar için iyi kumaş aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

Biz stil, marka üreticisi seçerken açık giysiler satın, bir ceket gibi kumaşın kalitesine bakmak veya ceket düşünün, bir figür oturur moda trendleri. Ancak, astar kumaşına dikkat etmek aynı derecede önemlidir, rahat ve dayanıklı olmalıdır.

Astar kumaş aralığı astar kumaş aralığı çok geniş, ama iki ana tipi vardır: doğal ve sentetik.

Polyester Astar Kumaş.
Polyester Astar Kumaş.

Doğal kumaşlar tarafından saten, fanila, kumaştan, kabartılmış, ipek, bakırı içermektedir.

Avantajları ve dezavantajları: Doğal Astar kumaş giysi altında optimum iklim oluşturmak, ancak kuru oldukça ağır, uzun zamandır.

Polyester Astar Kumaş. Sentetik malzemeler tarafından tafta (tafta), örgü örgü, saten, polyester, polyester kumaş içerir. Avantajları ve dezavantajları: sentetik kumaş statik elektrik birikir, hava kötü geçer.

Astar Özellikleri Türleri

Atlas. Yaygın bir ceket, ceket içinde astar kullanılır. Kaygan yüzeyli Bu yoğun kumaş, bu ürünün şeklini muhafaza eden ve yıpranmaz.

Viskon. sentetik malzeme yumuşak, pamuk özelliği benzerdir. O iyi slipleri ve statik elektrik ile şarj edilemez. Genellikle özellikleri pamuk veya polyester içerir geliştirmek için akışkanlıklı kumaş astar.

Satine . parlak yüzeyli düzgün kumaş. Sık sık astar kat, pahalı kürk kat için kullanılan destek malzemesi diğer türleri, daha ağır ve daha kalındır.

Kumaş poliamide göre naylon, naylon, perlon. Bu aşınma, deformasyona çok esnek, dayanıklı dirençlidir ve malzemeyi yırtmak. 50 kat – Bu göstergelere göre, pamuk 10 kez, viskoz daha üstündür. Genellikle giysilerin ömrünü uzatmak başka liflere eklenir.

Polyester Astar Kumaş. Antistatik tedavi örgüler. Astar Bu tür genellikle elastik malzemelerden aktif operasyon ve ürün için tasarlanmış spor giyim için kullanılır. Sizi daha rahat bu ceket olarak, hareketleri basılı tutmayın.

Polyester. Dayanıklı malzeme, ancak higroskopik değildir. Bu malzemenin net de çok dayanıklıdır. Polyester çizgisiz üst giyim eşyası için idealdir.

Son zamanlarda mükemmel sentezlenen maddeler vardı. Onlar mekanik darbelere yüksek güce sahip ve aşınma, hafif hava geçirgen bulunmaktadır. İtibarlarını umurumda dış giyim Üreticileri, tam da böyle balataları seçim ve ilgili sertifikaların kalitesini doğrulamaktadır.

Polyester ipek, polyester , mikro , akrilik – bu temel alan dokular, isimlerinin tam bir liste değildir polyester elyaf . Hepsi bir yapay kökenli var, ama bu onların popülerlik küçük olmaz, aksine artırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın