Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş seçimi, etiket bakmak emin olun. Ve belirli bir dokudan ne olacağını bilecektir. Doğal kumaşlar. Pamuk, keten – her zaman en iyi “yaz” kumaşlar düşündü. Hızla, yıkamak için kolay, giymek rahat, dayanıklı kuru, ama çökmek. Yaz elbise ve bluz üzerinde genellikle ipek seçin. % 100 doğal malzeme ise, ürün kırışıklık, hafif ve elastik neredeyse değildir.

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar
Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar. Buna ek olarak, doğal ipek mükemmel bir sıcak yaz gününde nemi ve “soğuk” emer. Saf yün kumaş gibi dayanıklı değildir ve aynı zamanda büyük ölçüde yıkama daralmaktadır. Viskoz kumaştan eklenmesi daha büyük ipeksi yapar. Mükemmel nefes fakat tereddüt eder asmak için iyidir. Dezavantaj – şiddetle parçaların dilimleri üzerinde dağılır. Artı – iyi hijyenik özellikler sergiler. Yazlık giysiler için ince viskoz astar seçmek daha iyidir. Bu daha hijyenik ve neme dayanıklıdır.

Doğal dokularda sentetik malzemelerin küçük bir yüzdesi (% 10) daha fazla elastik, onları daha güçlü hale. Sentetik malzemeden önemli bir kısmı, hijyenik özellikleri ve görünüşü (parıltı görünür) bozar. Ama aynı zamanda artıları vardır: kumaş çok daha az kırışıklık ve uzun düzgün bir görünüm korur. Biz elbise altında sonbahar ve kış giysileri giymek, çünkü bu durum çok önemlidir. Yapay veya sentetik elyaf kumaşı ekleyerek ek özellikler kazanır. Bileşim, bir polyester kumaş içeriyorsa, o zaman kırışık giysi, onun iyi şekli, ama daha az higroskopik tutar.

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar. Polyester Kumaş ısıtıldığında bu kumaştan giysi kıvrım ve kıvrımlar bekle, bu yüzden daha iyi sabitler, şekil güçlü hale gelir. Buna ek olarak, bu güneşte solmaz. % 100 polyester kumaş, güzel, dayanıklı ve neredeyse hiç kırışıklıklar olduğunu. Ancak, yazlık giysiler kullanmak için bir astar, gerekli değildir kadar kötü nefes alabilen polyester çünkü.

Herkes farklı bileşimde kumaş var olduğunu bilir. Karışık, doğal, doğal olmayan – Onlar üç kategoride toplanabilir. Vb pamuk, keten, ipek, yün, – doğal liflerden yapılan kumaşlar doğal hammaddelerden üretilmektedir Sadece doğal kumaşlar suni ipek içerir.

Kimyasal ile elde edilen liflerden üretilmiş değil, doğal kumaşlar – asetat, polyester, naylon, dakron, naylon, vs. olduğu Karma kumaşların farklı

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar
Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar

kökenden elyafların bir kısmını ihtiva edebilir. En son teknoloji ile sentetik kumaşlar doğal kumaşların görünümünden farklı ama kumaşın kompozisyonu kumaş ürünü ve ne onun bakımı içinde davranacaktır olarak bilmek çok önemlidir bilmiyorum. Bugün dokuyu yanan yönteminin bileşimini nasıl belirleneceği bahsedeceğiz.

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar. Pamuk ve keten. Bitkisel kaynaklardan elde edilen lifler. Pamuk   pamuktan, keten keten kulağından. Lifler hızlı, parlak bir alev yakmak ve daha sonra, parlaklık ve beyaz bir duman küçük bir miktar. uzun bir alev zayıflama yanan sonra, yanmış kağıt koyu gri kül ve koku oluşturmak için. Len küçük kül ve zehirli duman bırakarak kötü yanan ve çabuk kaybolur.

Doğal viskoz.

Odundan, daha doğrusu hamurdan üretilen ve zaten ondan edilir rayon. Bu lif, kimyasal üretilir, ancak, viskoz güvenli bir şekilde doğal kumaşlar atfedilebilir, pamuk bütün özelliklerine sahiptir. Yani, çok hızlı bir şekilde yakar. Kolayca gri duman ve kül ayrıldıktan yanmış yün kalın bir keskin bir koku oluşturan uzun bir süre içten yanma için alev zayıflama, elinde çöker.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın