Polar Kumaş Satış Yerleri

Polar Kumaş Satış Yerleri

Kumaş alıcısı. Giderek daha sık olarak yünlü giysilerde bir elyaf bileşeni olarak yünü keşfedersiniz. Kumaş alanlar buradaki öncülerden biridir ve doğal elyaf yünü öncelikle giysinin iç kısmında kullanır. Ceket ve kapüşonlularda ten üzerinde rahat bir his uyandırır ve iklim düzenleyici etkiye sahiptir. Kumaş alıcıları. Bunun anlamı şudur: Çok çabuk aşırı ısınmazsınız ve yün ıslanmadan nemi emer. Polyesterden yapılmış dış kısım aşınmaya dayanıklı, çabuk kuruyan ve sırt çantaları için uygundur. Böylece elyaf karışımı, her iki dünyanın en iyilerini birleştirir.

Tüylenme veya mümkün olan en düşük tüylenme eğilimi, yapağı için kalite kriterlerinden biridir. Kumaşın yüzeyindeki küçük, keçeleşmiş toplar sadece çekici görünmekle kalmaz, aynı zamanda kumaşların dayanıklılık ve yalıtım özelliklerini de azaltır. Bu nedenle kumaş alanlar marka üreticisinin polar kumaşları için boncuklanma bir şikayet nedenidir. Genellikle ilk boncuklanma belirtileri yıkama sırasında ortaya çıkar. Dükkanda zaten küçük toplar görüyorsanız, giysiyi asılı bırakmalısınız.

Su geçirmez polar var mı?

Numara. Spot Polar kumaşlar yapılarına ve yüzeylerine bağlı olarak az ya da çok su itici özelliktedir. Yalnızca uygun bir kaplamaya veya membrana sahip dış mekan malzemeleri gerçekten su geçirmezdir. Bazı sert yünlü kumaşlar, yumuşak kabuklu malzemelerin eşiğindedir ve su geçirmez ve güçlü rüzgar geçirmez özellikler sunar.

POLAR VE KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Stok Polar Kumaş.

Parça polar kumaş satanlar. Kumaşların kalitesine bağlı olarak, polar sert, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır. Dezavantaj: Polar elektrostatik olarak yüklenebilir. Giyme rahatlığına gelince, bu daha çok kişisel bir izlenim meselesidir. Bazıları klasik polyester yapağıyı cilt üzerinde plastik olarak algılar, bazıları ise sentetik elyafların avantajlarını takdir eder.

Polar giysilere ne için ihtiyacınız var?

Ucuz Polar genellikle dış giyim ve ekipmanlarda örneğin ceketlerde, yeleklerde veya uyku tulumu girişlerinde ve battaniyelerde kullanılır. Fonksiyonel özellikleri nedeniyle, kayak turları, dağcılık, tırmanma, bisiklete binme veya koşu gibi aktif sporlar için hafif, ısıtan bir katman olarak idealdir. Ancak polar giysiler günlük yaşamda ve yavaş yürüyüşler için de çok popülerdir.

Polar kilo fiyatları. Göre soğan ilkesi çok hafif, ince polar nitelikleri ısınma, nefes alabilen bulunan fonksiyonel iç çamaşırı . Bununla birlikte, çok daha fazla yünlü giysi, ikinci bir giysi katmanı olarak düşünülmüştür ve öncelikle yalıtım sağlaması amaçlanmıştır.

Parça Polar ceketler ve polar yelekler, özellikle kuru, rüzgarsız koşullarda ve “geçiş döneminde” ısı verici olarak genellikle yeterlidir. Polar giysiler, özellikle terli sporlar sırasında kullanıcıyı aşırı ısıtmadan sıcaklık sunar. Kumaşların mükemmel nem taşıması gerisini halleder.

100, 200, 300 yapağı: Bu ne anlama geliyor?

Kkumaş alıcı adresleri,kumaş alıcı telefonları,kumaş alıcı telefonu,gömlek kumaş satın alan kişiler,gömlek kumaş satın alıcısı,kumaş satın alıcısı,ham kumaş satın alıcısı,ham kumaş alıcıları,

Kilo ile polar kumaş. Bilgiler, kumaşın birim alanı başına gram olarak metrekare başına ağırlığı ile ilgilidir. Metrekarede 300 gram olan polar çok kalın ve sıcak tutar. 100 gram , yazlık bir yün veya hafif bir ikinci katman olarak kullanıldığından çok hafif bir kalite anlamına gelir. Polar giysilerin termal performansı ile ilgili sonuçlar ağırlık bilgilerinden çıkarılabilir.

Polar nasıl yapılır?

Parti Polar örme bir kumaştır ve bu nedenle örme ürünler grubuna aittir. Üretim sırasında, ilk önce peluş ilmekler – küçük iplik ilmekleri – oluşturulur, daha sonra kesilerek açılır ve pürüzlendirilir. Bu, yapağıya sevimli ve yumuşak bir yapı kazandırır, bu da cilde hoş bir dokunuş ve iyi ısı tutma sağlar.

Ne tür yünler var?

Stok Polar bugün birçok yüze sahiptir: Örneğin, çok hafif ve ince mikro polar, derin tüylü ancak hafif oyuncak polar, özellikle yumuşak sağlıklı yaşam polar, pamuklu polar, yünlü polar ve yün-polyester karışımları vardır. Streç yapağıdaki elyaf karışımı, kumaşları özellikle elastik yapan ve sizinle birlikte hareket etmelerini sağlayan elastan içerir.

PARÇA POLAR KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Stok Polar Kumaş.
Stok Polar Kumaş.

Polar kumaş alanlar. Bazı yünlü kumaşların da dış yüzeyi pürüzsüzdür ve örme yapağı gibi yalnızca iç kısımları pürüzlendirilmiştir. Kumaş alanlar yapağı olarak adlandırılan, iç kısmı waffle benzeri bir yapıya sahip olan polar kumaşlar, hızlı nem yönetimi için optimize edilmiştir. Ek olarak, farklı malzeme kalınlıkları ve ağırlık sınıfları vardır, bu nedenle klasik yapağının birçok farklı çeşidi mevcuttur.

Yüksek lifli bir yığın ne fark eder?

Polar alan. Uzun lifli yani peluş yapılı polar kumaşlara yüksek havlı kumaşlar denir. Bu tür malzemeler ısıyı özellikle iyi depolar çünkü lifler arasındaki boşluklarda daha fazla yalıtkan hava tutulur. Malzeme çok hafiftir ve sıkıştırılması kolaydır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın