Penye Parçası Alanlar

Bu giysi için bez yapmak – Çok, çok uzun zaman, insanlar daha da erken elbise dikmek ve öğrendi. kumaş, pamuk, keten, gibi bitkilerden elde edilen, tamamen doğal oldu. Onların ekimi büyük bir ölçekle, şimdi alakalıdır. Bir pamuk ve keten kumaşlar olmayın, tekstil sanayi ağırlığında önemli bir kayıp olurdu ve biz onların giyim özelliklerinde dikkate değer kaybetti. Ben pamuk hakkında özel acaba?

Penye Parçası Alanlar.
Penye Parçası Alanlar.

Pamuk – Kumaş Penye Parçası Alanlar. Pamuk lifi, pamuk tohumu tepesinde yer, denir. Doğal bitkisel selüloz lifi – böylece pamuk lifleri hakkında söyleyebiliriz. Fark, kısa lifli kumaş pamuk, yayla, uzun elyaf arasında yapılır, böylece pamuk, elyafın uzunluğuna bağlı olarak farklı olabilir. Bu çeşitlilik pamuk malzemeden yapılan kumaş bir çok yayını tanımlamaktadır.  Eğer pamuk topu dokunursanız, hoş yumuşaklık, sıcaklık, kuruluk ve hafif pürüzlü hissedebilirsiniz.

Beri pamuk kumaşlar ile biz çocukluktan tanıdık tüm bebek kıyafetleri dikili doğmuş bebekler için giyim dahil olmak üzere bu doğal malzemelerden. Pamuk kalınlığında bir fark (ince, orta ve kalın), hav düzeneğini (tek taraflı kazık ve kazık) sahiptir.

Saf pamuklu kumaşlar artık serbest neredeyse değil, ama kitlesel pamuk ipliklerin farklı yüzdesi içerikli Karışık varyantlar üretilir. Birbirinden bu dokuları ayırt etmek zordur, ama alıştırma eğer, bunu yapabilirsiniz. % 100 pamuklu malzemeden ütü, dokunma hisleriniz sırasında bir kılavuz olarak servis yapın. Onların yardımı ile, diğer pamuklu kumaşlar tanımayı öğrenecektir.

Penye Parçası Alanlar. Pamuklu kumaş tipleri. Pamuk ipliklerinin eklenmesi ile dokuların anlamak İsteyen çeşitlerini öğrenir. Pamuk iç malzeme hedef dokuma, kalınlık, iplik kaplama çeşidine bağlı olarak bölünmüştür. Yani, şifon, muslin, silgi ayrılamadı.

Penye Parçası Alanlar.
Penye Parçası Alanlar.

Elbise-gömlek kumaşı sunulan basma, basma, silgi, saten, elbise ve hav malzemelerin bir grup. Basma – çocuk ve kadın iç çamaşırı, elbiseler, bluz, gömlek kumaş altta yatan farklı yoğunluk, bitirme, boyama ve baskı, hijyen c / b malzemedir.

Poplin, tartan, kaşmir, ipek kumaş, pike, krep, sherstyanka – pamuklu kumaşlar için demi seçenekleri; bisiklet, flanel, pazen – kış seçenekleri. Yaz pamuk kumaş batiste, paspas, tül örtüdür volt. Pamuk malzeme yığını gelince, o kadife, kadife eteğini, ve kadife sundu.

Pamuk özellikleri. Pamuk alkali, aseton, fenol içinde çözülmüş, ancak ayrıca hidroklorik asit, sülfürik asit gibi malzemeler içinde çözünür edilemez.

Penye Parçası Alanlar. Bu insan vücuttan aşırı nemi emmek için izin mükemme özelliklerine sahiptir. Ayrıca, pamuk bez bunun nedeni büyük ölçüde nefes, nefes adlandırılabilir. Pamuk giyim vücuda sopa ve cilt yüzeyinde optimum mikroklima ayarlar etmez.

Pamuk herkes için uygundur özellikleri, giymek. Cilt solunum bozuk olmadığı için, kolaylıkla meydana gelir ve nem emme buharlaştırılması. Denim alerjiye neden olmaz çünkü deri hastalıkları ile, sadece pamuklu kumaş giymeli: bu cildin nefes yardımcı olur, çünkü bu, terapötik bir etkiye neden olur. Yüksek performanslı pamuk triko vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın