Parti Şifon

Parti Şifon

İpek şifon hafif, hafif ve çok ince bir kumaştır. Güzel bir örtüyle narin. Şifonun en ağırlığı bile çok incedir. Şifon düz bir örgüdür ve ipekten yapıldığında krep benzeri bir doku vardır. Basit bluzlar ve elbise yapar. Elbise ile kumaş daima astar veya diğer kumaşlarla katlanır. Kumaşı kesmeden önce bir püskürtücü dengeleyici kullanın.

Parti Şifon
Parti Şifon

Tahıl böylesine ince bir kumaşla kesilmesi çok zordur, bu yüzden istikrar sağlamaya yardımcı olur. İpler kolaylıkla dışarıya çekilir, bu nedenle kumaş kesilirken ve sarılırken sıkışmamak için özen gösterin. Bazen bir dikişin başlangıcında oluşan iplik düğümlerinden kaçınmak için şifre ile dikerken bir parça kumaş kullanın. Fransız dikişlerini kullanmak, şifon giysisini bitirmenin en iyi yoludur.

Parti Şifon. Şifonunu georgett’tan biliyor musun? Düşesin taftanından saten mi çıktı? Gelin elbisenizin kumaşı, sizin için doğru gelinlik seçerken çok önemli bir unsurdur. Büyük gününüzde nasıl görüneceğinizi ve hissettiğiniz, hangi kumaşların gitmeniz gerektiğini, düğün mekanını ve yerini önemli ölçüde etkiler. Güzel ağır ipek, serin tutmak için yüzüp kuşanmış bir elbiseyi istiyorsanız, yurt dışında bir düğün için ideal değildir. Ve eğer elbisenizin yapısına sahip olmasını isterseniz, taffteta kumaş gibi daha ağır bir kumaş mükemmel olur.

Şifon güzel gelinliklerin bir kısmı saf ipek bezlerden yapılır ve gelinlikleriniz için ipek seçmek böyle lüks. Kumaş çok ince, nefes alacak ve güzel örtünecektir saf ipek önlüklerinin zamansız parçaları olan bir gelin tasarımcısına mükemmel bir örnektir.

Şifon genellikle georgett’ten daha ince fakat her iki kumaş da yumuşak ve akıcı olacak düşünün ve bu kumaşlar yurt dışında bir düğün için mükemmel.

Parti Şifon
Parti Şifon

arti Şifon. Daha geleneksel gelinliklerimizin bazıları İtalyan Saten ve Düşes Saten’den yapılır ve bu bezler daha büyük etekli önlük giysilerinde çalışır ve şekli iyi tutar. Ayrıca, gerçekten iyi kuşatılmış olabilirler ve ayrıntıları diğer bezlerden daha iyi tutabilirler. Düşes sarımsağında daha fazla ‘mat’ görünüme sahipken, saten’in genelde hoş bir parlaklığı var.

Şifon en sevdiğim önlüklerden biri, İtalyan bez olan çok özel bir kumaştan yapılır. Bu bir tafta ve Düşes saten kumaş arasında bir haç gibi. Şekli iyi tutar ve oldukça yapılandırılmış bir bezdir ancak saten kadar parlak değildir ve bezin güzel bir dokusu vardır.

Elbette daha popüler hale gelen dantel gelin kumaşlar var. Burada dantel önlüklerimizi seviyoruz ve yine çok farklı olabilirler. Bazı önlüklar giymek için çok hafif ve harika bir bağbozumu hissi uyandıran güzel bir şantil dantelinde yapılır. Ayrıca güzel bir yapılandırılmış siluet oluşturan ağır telli dantel önlük vardır.

Parti Şifon. Gelin Butik’teki ekibimiz, kumaşlarla ilgili ve size en uygun olanı size rehberlik etmeye yardımcı olacaktır. Bu yüzden yardım etmek için sormak için tereddüt etmeyin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın