Parti Penye

Örme işlemini sadece örme eşyalar birçok türde eklemek yeteneği her ürüne hammadde tüketimini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda dikişleri miktarını azaltmak (hatta ortadan kaldırmak) için yardımcı olur, sonuçta onların çalışma sırasında ürünlerin şekillenebilirliğinde bir azalmaya neden olan kıvrımlar.

Penye Kumaş
Penye Kumaş

Parti Penye. Bu da bu nedenle, daha kolay onlar için bakım, bu tür ürünlerin ütülenmesi ihtiyacını azaltır ve. Dokulardan ürünlerin lif kompozisyonu aynı örme giysiler  kumaş alan önemli bir avantajı, yıkama, kuru-temizleme, ütüleme presleme ve diğer ıslak ısı tedavileri sonrası şeklini yeniden sağlamak için daha büyük bir yeteneğidir. Bu en iyi gayrimenkullerin triko nedeniyle ve kırışık yer almaktadır. Bu nedenle, avantajlı dokulardan ürünleri ile örgü ürünün arzu edilen şekli muhafaza rahatlığı içinde. Ancak, küçük büyük çekme yükleri uygulayarak kumaş alan aksine örme kumaşların birçok türde, kolay deforme edilebilirliği önemli ölçüde hazırlık kesim dışarı ve dikiş işlemleri ürünlerini zorlaştırmaktadır ve ayrıca zor kendilerine kararlı formları ve boyutları vermek mümkün kılar.

Parti Penye. Şişme ve elyaflar ve filamanların gevşeme süreçleri – Küçülme kumaşların çekme, yani aynı nedenlerden kaynaklanan örme. Nem yeniden örme yapının etkisiyle: döngü konfigürasyon değişikliği, ilmik sırasındaki bir ve yüksekliğini değiştirmek oranı dikiş döngülerde temas filamanların noktasının kaydırılması. Mafsal yapısının daha fazla hareketlilik yüzünden kumaşlara göre en triko çekme gösterdi kumaş alan.

Penye Kumaş
Penye Kumaş

Pamuk, yün – doğal elyaftan büyük büzülme ürünleri ile karakterizedir. Web deneyimi formülasyonda büyük gerginlik yönünde olduğu gibi yanı dokularda olduğu gibi, formanın en yüksek büzülme, argaç yönünde gözlemledik. Bazen argaç büzülme bir döngü örme sıralar (- beraberlik negatif büzülme) boyutunda bir artış eşlik eder. Artan jarse çekme olumsuz boyutları ve ürün şekillerinin kararlılığını etkiler. Bu nedenle, giyim tasarım ve üretim süreçlerinde dikkate resimlerinin büzülme alarak ürünlerin doğrusal boyutlarının olası değişikliği sağlamak için gereklidir. Sentetik lifler içine iplik çekme azaltmak için, ağlar, sentetik reçine ile apre tabi tutulur.

Nefesten ilaçlara direnç ve reçineleri boyutlandırma eşyaların muamele edilmesi, iplik, dokuma türüne ve yapısına bağlıdır. Sentetik (naylon) ipliklerin çorap için özellikle karakteristik sıkma eğilimi.

Parti Penye. Formalar sürdürülebilir (kazanılabilir) olma eğilimindedir. Pozitif örgü özelliklerini kırışma karşı yüksek direnç dahil; bağlama, yeniden akıtma için (nedeniyle yapının temel hücrelerin geniş bir ağ) ve yüzeyin için yüksek afiniteli diğer malzemeler ile üst üste gelir.

Kalıplama için kumaşların daha yüksek geniş örme uzayabilirlik özellikleri ve kolay kırışıklıklar ve kıvrımlar olmadan vücut yüzeyini kaplamak için, giysi uzamsal formunun oluşturulmasını sağlamak için tercih kumaş alan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın