Parti Penye Kumaş Alanlar

Giyim imalatı viskoz elyaf özellikle popüler, ana özellikleri kolayca ipeksi ya da asmak için hangi nedeniyle mat parlaklık, yumuşaklık, esneklik, akışkanlık, bulunmaktadır.Suni ipek kumaş ana dezavantajı (ıslatılmış özellikle) nispeten düşük gücüdür. Buna ek olarak, yıkamadan sonra bu önemli büzülme verir ve kolayca ezilmiş.

Parti Penye Kumaş Alanlar.
Parti Penye Kumaş Alanlar.

Parti Penye Kumaş Alanlar. Üretimleri sırasında yukarıdaki olumsuz özellikleri viskon kumaşlar besleme ve sentetik elyafların diğer tür ilave edilerek azaltılır. Asetat kumaş. Bu kumaşlar, insan yapımı bir grup görünüm ve doku farklıdır. Pek çok durumda, asetat kumaş, parlak ve düzgün yüzey ipek benzemektedir. Asetat kumaşlar ışık kırışmasını, düşük hijyen, nispeten düşük bir mukavemet söz konusu olan arasında, bir dizi dezavantaja sahiptir. Servis web sadece ıslak olmasıdır.

İpeksi yüzey ile karakterize edilmektedir. Onlar yıkamak için kolaydır. Diğer şeylerin yanı sıra, önemli avantaj, yüksek poliamid kumaş kir ve su iticiliği bulunmaktadır. Sakıncaları arasında dayanıklılık azaltılması ve güneş ışığına uzun süreli temastan sonra parlaklık renkte azalma, hem de yağ hızlı şekilde emilmesini söz edilebilir.

Parti Penye Kumaş Alanlar. Karışık kumaşlar. Karışık kumaş çok sayıda elyaf türleri kullanılmış olan üretim olarak adlandırılan. Bu dokuların en kat yeri, hijyenik ve dayanıklılık arttırılmış bir direnç ile karakterize edilir. Kural olarak, onlar yıkamak ve demir kolaydır.

Kumaş yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu giyim için değil, aynı zamanda dikiş perdeler için de kullanılabilir. Perdeler Rahatlık ve konfor ile oda doldurabilirsiniz bunları kullanarak gibi herhangi bir iç önemli bir parçasıdır.

            Giyim önemli görevleri yerine getirir. Soğuk ve ısıya karşı insan vücudunu korur. bu kriterler dikiş yaz ve kış giysileri için kumaş

Parti Penye Kumaş Alanlar.
Parti Penye Kumaş Alanlar.

malzemelerden ayrılır için öyle. Sıcak aylarda, giysi hafif ve havadar olmalı, bu yüzden bir kişinin, ter değilbedeni nefes almak. Kışın, katı malzemelerden yapılmış şeyler tercih vermek için tavsiye edilir.

Parti Penye Kumaş Alanlar. Tüm kıyafetler için en önemli gereklilik, giymek rahattır. Bu nedenle, bu ya da başka şeyler satın almadan önce onun kalitesini sağlamak için ürünü kendisi incelemek gerekir. Özellikle dikkat dikişleri dikkat edilmelidir – onlar kaba değil, pürüzsüz olmalı veya zamanla bunlar rahatsızlık, ovmak başlayabilir.

Eğer giyim kumaş kataloğu için dokuyu incelemek, bunu artık yaygın hem doğal ve sentetik malzemeler kullanıldığını görebilirsiniz. Bu aksi takdirde alerjik reaksiyonların gelişmesine neden olabilir, en iyisi idi doğal ve sentetik elyafların bir kombinasyonu çok önemlidir. Hassas insan derisi sentetik maddeler tepki verebilir. O döküntü, kaşıntı ve diğer alerjik belirtiler görülebilir.

Membran kaplaması vardır Giyim aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Bu terlemeyi önlemeye yardımcı olur. En yüksek kalite standartlarını karşılamayan sadece giysi bu modelleri, seçmek önemlidir, ama aynı zamanda insan sağlığına tamamen güvenlidir. Nedenle doğal kumaşlar tercih vermek önerilir. Nedeniyle kendi aşınmaya o dermatolojik hastalıklar, astım, alerji riskini azaltır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın