Parti Örme Kumaş

Örme kumaş özellikleri, özellikle boyutsal özellikler temel olarak, oluşturucu lifler, iplik özellikleri, örgü makine değişkenleri, işleme ve apre işlemlerinden etkilenir. Eğrilmiş viskoz örme kumaş da boyutsal stabilite problemlerine karşı hassastır. Bu yazıda, büzülmüş viskoz örme kumaşın, özellikle tekli mayo yapısının boyutsal özelliklerine reçine uygulamasının etkisini araştırmak için bir girişim yapılmıştır.

Spot Örme Kumaş Alanlar.
Spot Örme Kumaş Alanlar.

Parti Örme Kumaş. 40 Ne iplikli viskoz iplik örülmüş ve örme kumaşlar ağartılmış, boyanmış ve önceden çekilmiş reçine ile işlenmiştir. Önceden büzülmüş reçinenin atkı örme kumaşlar üzerindeki etkisi, 25 yıkama döngüsüne kadar tekrarlanan ev yıkamada incelenmiş ve örülmüş kumaşın çeşitli parametreleri ölçülmüş ve analiz edilmiştir. Reçine ile işlenmiş örme kumaşlar, gri, ağartılmış ve boyalı kumaşlara kıyasla minimum spiral varyasyon ve boyut değişiklikleri gösterirler.

Boyut özellikleri, Dairesel örgü makinesi, reçinesi, Eğirilmiş viskoz iplik, Yıkama, Atkı örme kumaş. Örme kumaşın imalatı her zaman örgü için bir meydan okumadır. Atkılı Örme Kumaşlar, üstün konfor özelliklerinden dolayı, özellikle giysilerin altında ve kolay bakımlı dış giysilerde birçok uygulamada giyim eşyası olarak tercih edilir. Atkı örme kumaşların boyutsal stabilitesi, tekstil endüstrisinde olduğu kadar araştırma alanlarında da en çok tartışılan konulardan biridir.

Parti Örme Kumaş. Kumaştan yapılmış ürünlerin aksine çalışması açısından örme konfeksiyon tüketici özellikleri spesifik ekspresyonu, dokunmamış ve diğer malzemeler, esas olarak örme özellikleri yapısı modelleme farkı, tasarım ve giysilerin imalatı, moda triko, vs.

Triko ömrünü etkileyen özellikleri. Bu mukavemet, uzama, uzama ve elastikiyet kumaş şekillendirilebilirliğini, aşınma, köprü çözülür direnç, boyutsal stabilite, idame, kenarları ve diğerleri dahildir.

Örme Kumaş.
Örme Kumaş.

Triko gücü hammadde, iplik yapısı ve iplik, ve örgü dokuma yoğunluklu kumaş bitirilmiş tür bağlıdır. nedeniyle filaman menteşe yapısı eğilme gücünün biraz daha düşük dokuları ile karşılaştırıldığında. Triko gücü yavaş yavaş argaç ve germe yönüne ve uzama artışı arasındaki açı olarak azalır.

Parti Örme Kumaş. Uzama kumaşların uzama önemli ölçüde daha büyük örme, nedenle diğerleri pahasına ilmek kısımlarının uzunluğu bir değişiklik olması, menteşe yapısı, ve menteşe dış kuvvetlerin etkisi altında kendi şeklini değiştirme yeteneği belirlenir olduğu belirlenmiştir. Örneğin ilmek örme döngüler boyunca çekme yani stolbikon çubukları artırır ve düşük çekerek Dikiş ziftin miktarının azaltılması ile dikiş sayısının yüksekliği artar. Diğer bir iplik halkası bölümleri değişen zaman deforme olan etkisi altında, geliştirilmiş iplik gerilimi elde edilen birbirine sertleşmek için temas filamanlar, üzerinde etki yapan sürtünme direnci kuvvetlerinin üstesinden gelmek için gereklidir. çorap (% 20-100) ve yüksek çekme uzaması başlangıç ​​döneminde deformasyon çember konfigürasyonuna değişikliği nedeniyle meydana gelir ve bu anda yana küçük yüklerin (süreksiz 2-4%) karşılık gelmektedir. Daha sonra artan yükle birlikte gözlemlenen yavaş büyüme deformasyona. Uzama örme etkisi iplik özellikleri, dokuma, yoğunluk ve bitirme kumaş germe yönüne kumaş türü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın