Parti Kumaş Alanlar İstanbul Kumaş Alan

Kumaş alanlar İstanbul. Öncelikle çok hafif, düz kumaş gerektiren görünümlerden bahsedelim. Bunlar minimum süslemeli uzun elbiselerdir. Dökümlü trikolar, ipek veya yün krep, şifon, müslin uygundur.

Sezonun bir sonraki favorisi kumaş alan tarzı ve asil görünümler yaratmanıza yardımcı olacak kumaşlar: dantel, jakar, brokar, kadife. Ve elbette, altın düğmeler.

Siyah renk, kendi karşı konulmazlığınıza olan güveninizi vurgulayacak ve saçak ve deri ekler sezonun modaya uygun vurguları olacak. Herhangi bir kumaş yapacak. Sadece renk tamamen siyah olmalıdır.

1 top kumaş kaç metre?,Istanbulda en ucuz kumaş nerede?,Kışlık kumaşlar nelerdir?,Viskon kumaş kaç lira? Abiye için ne kadar kumaş satın alınır,mont için ne kadar kumaş satın alınır,gömlek için ne kadar kumaş satın alınır,gelinlik için ne kadar kumaş satın alınır,gece elbisesi için ne kadar kumaş satın alınır,elbiseler için ne kadar kumaş satın alınır,pardesü için ne kadar kumaş satın alınır,tunik için ne kadar kumaş satın alınır,
1 top kumaş kaç metre,Istanbulda en ucuz kumaş nerede,Kışlık kumaşlar nelerdir,Viskon kumaş kaç lira Abiye için ne kadar kumaş satın alınır,mont için ne kadar kumaş satın alınır,gömlek için ne kadar kumaş satın alınır,gelinlik için ne kadar kumaş satın alınır,gece elbisesi için ne kadar kumaş satın alınır,elbiseler için ne kadar kumaş satın alınır,pardesü için ne kadar kumaş satın alınır,tunik için ne kadar kumaş satın alınır,

Parkalar, anoraklar, trençkotlar ve ceketler – onlarsız nasıl yapabilirsiniz? Sadece yaratılmaları için modaya uygun kumaşlar, ten rengi tonlarında olmalı veya toprağın rengiyle örtüşmelidir.

Kılıf elbise. Günlük kullanım için optimum uyum. Zarafet, kadınlık, ciddiyet bakımından farklılık gösterir ve aynı zamanda dikkat çekmez. Ve sıra dışı bir desenle dekore edilmişse, çeşitli partilere gitmek için de uygundur.

Parça kumaş alanlar İstanbul.  Kadınlık ve güzelliğin gerçek bir örneği, kadın göğsünün cazibesini mükemmel bir şekilde vurgular. Şık Empire tarzı elbiseler farklı uzunluklarda olabilir ve hemen hemen her figür için mükemmeldir. Belini vurgulamak için belli bir elbise seçmeniz önerilir.

Sabahlık. Giymesi rahat ve çok yönlü rahat bir kıyafet. Sinemaya, kütüphaneye, bowlinge gitmek için uygundur. Çoğu zaman bu tür kıyafetlerin sabahlık yerine evde giyilmesi tercih edilir.

İstanbul parça kumaş. Kesim elbise. Alt kısmı sıkı bir etek, üst kısmı gömlek şeklinde birleştirir. Kasaya benzer bir tarza sahiptir ve günlük kullanım için de uygundur. Kesik elbise beli güzel bir şekilde vurgular ve figürün tüm cazibesini vurgular.

Gömlek elbise. Bol kesimli rahat ve hafif elbise. Kıyafet günlük kullanım için tasarlanmıştır. Kot pantolon ve lake ile iyi uyum sağlar.

İstanbul kilo ile kumaş. Siyah elbise. Her kadın bu elbiseyi bilir ve hemen hemen herkesin özel bir gün için gardırobunda bulunur. Küçük siyah elbise, görünüme incelik ve zarafet katıyor. Gösterişli ve süslemelerle dolu olmamalıdır. Ana özellikler: dizin biraz altında veya üstünde uzunluk ve vücuda oturan kesim.

Kesilmiş elbise çeşitleri

Bu kıyafet de kesime bağlı olarak seçilir:

Kucuk Puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Poplin Kumaş,Puantiyeli Kumaş Elbiselik,Viskon Puantiyeli Kumaş,Küçük puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Kumaş Fiyatları,Puantiyeli Döşemelik Kumaş,Kırmızı Puantiyeli Kumaş,
Kucuk Puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Poplin Kumaş,Puantiyeli Kumaş Elbiselik,Viskon Puantiyeli Kumaş,Küçük puantiyeli Kumaş,Puantiyeli Kumaş Fiyatları,Puantiyeli Döşemelik Kumaş,Kırmızı Puantiyeli Kumaş,

İnce beden. Bu kesimin kıyafetleri, gür kalçaları ve orantılı bir fiziği olan kadınlar için uygundur.

Kesim uyumu. Karın bölgesindeki figürü düzeltir, bel, göğüs ve kalçaları vurgular.

Tam uygun. Şeklin ana kusurlarını gizler.

Tek parça uyum. İyi bir figür için uygundur, kusurları gizlemez.

Elbise kumaşı seçimi

Parti iplik alan. Bir elbise seçerken, dikildiği kumaş da önemli bir rol oynar. Tüm kumaşlar genellikle mevsimlere göre ayrılır. Yaz aylarında pamuk, şifon, keten, gipür önemlidir. Sıcak havalarda örme bir elbise de önemlidir. Sonbaharda polyester, triko, yünden yapılmış giysiler giyerler. Kışın tiftik veya pazen elbiseler uygundur. İlkbaharda triko ve ipek tavsiye edilir.

Elbisenin renk şeması

İplik satın alanlar. Rengin figürün hem artılarını hem de kusurlarını vurgulayabileceğini, kalabalıktan ayırt edilebileceğini ve göze çarpmayan bir görüntü oluşturabileceğini herkes bilir. Uzmanlar, kişinin tipine göre elbisenin rengini seçer.

Yaz kızı. Yeşil, gri veya kahverengi gözleri, açık kahverengi saçları ve kar beyazı teni vardır. Giysilerin renkleri onlar için idealdir: pembe, mavi, gri ve yeşil. Kırmızı elbise giyilmesi tavsiye edilmez.

İplik alımı yapan yerler. Sonbahar kız. Koyu bukleler ve koyu tenli koyu gri, koyu yeşil gözlerin sahibi. Turuncu, kahverengi ve zeytin tonları en uygunudur. Açık renkli bir elbise satın almanız önerilmez.

Kış kızı. Pembe teni, koyu saçları ve gözleri var. En iyi renkler: mavi, camgöbeği, mor.

Kız bahar. Açık tenli, mavi veya yeşil gözlü ve beyaz saçlı. Önerilen tonlar: sıcak, hafif, yatak. Soğuk renkler gitmez.

Dip bobin iplik alan. Bir elbise seçme sürecinde, öncelikle onu giyme amacına karar vermelisiniz. Ardından, bir stil seçin ve figürünüz için sırasıyla kesin. Kumaşları ve renkleri en son seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın