Parti Kumaş Alan

Eğer kumaş ağırlığı ve yoğunluğu aynı olması gerçeğine tarafından yönlendirilen iki farklı kumaş ürünü, dikiş edin. Kostüm elemanları topluluk farklı katmanlara yer alacak olursa, tesadüf yoğunluğuna ille değildir.

Günümüz toplumunda Sağlıklı yaşam tarzı uzun bir moda trendi olmuştur, bu nedenle mal tüketicilerin kalite özellikle dikkat. Bu o çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için, çünkü, çocuk giysi özellikle doğrudur, ve ayrıca, alerji ve diğer yan etkilere neden olmaz. Bebekler ve ne kadar küçük müşteriler için tamamen güvenli kaliteli bir ürün seçmek için giyim üretiminde

Parti Kumaş Alan
Parti Kumaş Alan

kullanılan kumaş ve malzemeler nelerdir?

Doğal kumaşlar

Onlar tam olarak tüm sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak doğal liflerden yapılmış malzemeler alıcılar arasında en popülerdir. bu onun en katı gereklilikleri dayatılan olduğu gibi Çoğu zaman onlar, yenidoğan ve bebekler için giysi yapılır.

Pamuk – doğal ve kesinlikle güvenli kumaş, sıcak havalar için “nefes” özellikleri ve mükemmel vardır.

Keten – buruşuk yeterince hızlı olan tek bir dezavantajı vardır pamuk benzer özelliklere sahip olan bir malzeme.

Calico – pamuk malzeme en kalıcı türlerinden biri – hatta birkaç yıkamadan sonra orijinal rengini muhafaza eder.

Yün – sonbahar ve kış giysileri, vücut sıcaklığı için iyi destek dikmek için kullanılan ve “sera” etkisi vermez.

Basma kumaş – genellikle bebekler ve küçük çocuklar için yazlık giysiler dikmek hangi renk ve desen çok çeşitli olan bir hafif malzeme.

Parti Kumaş Alan
Parti Kumaş Alan

Bambu – bu çevre dostu ve hipoalerjenik bir malzeme olduğu için, bitki dokusu, özellikle de aşırı hassas ciltler için tavsiye bambu hamurundan yapılır.

Mahra – pamuk, keten ya da bambu iplikten yapılmış yumuşak döngü kumaş, ısıyı iyi korur ve mükemmel nemi emer.

Kadife – doğal malzeme, çok güçlü ve dayanıklı bir kısa kalın hav ile (bu sentetik liflerin küçük bir karışımını izin verilir).

Örgü

Örme kumaş avantajları bunlar yeterli yumuşaklık, esneklik ve nefes alabilme kabiliyetine sahip olması yatıyor, ama kesinlikle bile ağır vücut uyum içinde hareketini kısıtlamaz. Bu gibi materyaller iki gruba ayrılır: çarşaf ve dış giysileri, ama çocuk giysi üretimi için birinci tip kullanılır genellikle.

İnterlok -% 100 pamuklu jarse, iyi ısı korur, alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve mükemmel şeklini almıştır, ancak özel bakım gerektiriyor.

Eğer yeni kıyafetler seçerken etiketleri okuyan, ne düşünüyorsunuz? Belki doğal ve sentetik liflerin oranı karşılaştırmak amacıyla, doku kompozisyonu bakmak veya yıkanabilir makinenin olasılığı hakkında bakım ve hatta doku özellikleri hakkında düşünmeden, sadece mekanik olarak bunu yapabilir.

Aslında, doku kompozisyonu ilişkin veriler özellikle dikkat belirleyebilir ve size bir şeyler ne kadar süreceğini önermek ve ne kadar giymek giysiler buruşur. Ne kumaş daima düzgün bakmak seçmek en iyisidir?

Rayon – parlak, yumuşak ve yeterince güçlü malzeme. İpek aksine o pratikte çökmek değildir ve ütü gerektirmeyen ve uzun süre giysiler, yeni gibi görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın