Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı

Kumaş ve kumaş kalınlığı sayesinde, gri kot modelleri pantolona benziyor. Dekoratif taşlar, kristaller, cam ve imitasyon takıları ile kumaş üzerine ve baskılarla desenle parlak tek renkli üst kısımlar ile mükemmel bir şekilde tamamlanırlar.

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.
Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.

Bu figürün avantajları, gri gölgeyi ve modeli dikkate almanız gereken şeylere katıldığınızda setin tepesi ile daha olumlu ve uyumlu bir şekilde vurgulanmıştır. En uyumlu gri kot ile kıyafeti yapmak için, üst prensibi prensibe göre seçilmelidir: karanlıkta – üst parlak ve tam tersi.

Bu, bir T-shirt, kazak, bluz, doymuş renk ve akılda kalıcı resim parlak olan, pantolon kül ya da fare, hem de kalay renkleri tamamlanabilir. Açık kül ağacına kot pantolonlar en üstteki soğuk renklere sahip olacak – mavi, pembe, mor. Gömlek beyaz veya pastel gama ise – bej, nazikçe mavi veya mor soluk, daha sonra resim zarif olduğu ortaya dönecek.

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı. Bu sezon trendlerinden de – eğer karanlık, klasik kot pantolonunuz varsa, o zaman daha parlak bir versiyonunu almak en iyisidir. Eğer kot pantolonunuz kumaş tam tersi resimdeki gibi daha açıksa, bu mevsimde onları parlak renkle değil ışıkla birleştirmek önemlidir . Ya da parlak renkli   seyreltik örneğin ışık, üst a parlak ceket ve parlak. Ayrıca birleştirebilirsiniz o ile bir beyaz gömlek.

Kot kıyafetleri nelerdir?

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.
Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.

Çok fazla ifade edilmiş denim malzeme duydum, ne olduğunu ve nerede kullanıldığını merak ediyorum. Aslında, cevap çok basit. Denim – yoğunluğu, sertliği ve pürüzlülüğünü büyük ölçüde değiştiren denimdir. Kot pantolonun birçok çeşidini – Slim, streç ve diğerleri. Bununla birlikte, kalın bir iplikle kumaşın gerilmesinde klasik kot görülmez. İlk önce, bu malzemeler sadece pantolon için kullanılır. Bugünün tasarımcıları, denim ceketler, elbiseler, gömlekler ve hatta bot takımlarında modelleri sunuyor. Tasarımcılarımın ayrı bir kot pantolon elde etmesine şaşmamalı. Denim bugün çok popüler. Özellikle genç ve aktif bayanlar görünüyor. Kot pantolonlar kumaş genellikle dış giyim ve aksesuarlarda kullanılır. Dokunun yoğunluğundan ve sertliğinden istifade etmek, ünitenin korozyon ve hızlı hasarı konusunda endişelenmemize olanak sağlar.

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı. Denim kumaş da renk ile belirlenebilir. Bu makalenin orijinal tonu – İndigo. Derin mavi renk bir iş modeli için mükemmel, ancak bugün klasik günlük gardırop anlamına gelir. Bununla birlikte, emaye denim malzemenin tek deformasyon teması vardır. Örnekler hala rengini değiştiriyor. Çeşitli renk yoğun kumaş elde etmek için boyalı moda ikincil bir temadır. Ama sadece daha karanlık olabileceğini bilmek gerekir. Çoğu zaman kot kükürt boyası ekleyerek kumaş ve siyah boyama olarak kabul edilir. Malzemeyi daha açık hale getirir, ısıl işlemden geçirir – pişirme, park ve diğerleri.

Mavi tişörtlü adamın gömleğine ek olarak , belki de erkekler ve kadınların gardırobunda bulunan bu rengin en popüler kalemleri. Son trendler arasında mavi . En iyi aksesuar seçimi ile, bu tür kot pantolon kompozisyon, yaş ve stilden bağımsız olarak başarılı bir şekilde kazanabilir.

Koyu renkli kot pantolonların aksine, mavi kotlar her gün daha fazla ve rahat bir seçenek olarak kabul edilir. Yılların yanı sıra sahip olduğunuz degrade üstleri ve tişörtleri hesaplamaya değecek mavi şortlara giysi giyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın