Parti Gömleklik

Bir erkeğin elbise gömleği bir sunum esnasında yüzünü şık bir şekilde çerçeveleyebilir ve daha sonra sert bir sorgu turunda terlemesini emebilir. Spor ceketini güçlendirerek destekleyici bir rol oynayabilir veya tek başına kalabilir ve kıyafetinin orta noktası olabilir. Elbise gömlekleri fiyatı $ 9.99 Wal-Mart polyesterden bir markaya özel gömlek için fazladır. Ama neden gömlek kıyafetleriyle ilgili bir makalenin tamamını okumak istersiniz?

gömlek kumaşı
gömlek kumaşı

Parti Gömleklik. Çünkü ayrıntılar önemlidir. Herhangi bir günde, yalnızca insanların küçük bir yüzdesiyle görüşürüz; Giydiğiniz gömlek, bir ceket yokluğunda, çevrenizdekilerle sözlü olmayan olarak iletişim kurmak için kullandığınız en güçlü sinyaldir. Beğeneceksin sevmiyorsun, gömleğin senin için konuşuyor; Neyi amaçladığından emin ol.

Bir Elbise Gömlek Nedir?

Uygun bir elbise gömleği yaka, uzun kollu ve bileklik içeren düğmeli bir gömlektir. Genellikle dokunmuş ve çeşitli, göze çarpmayan desenlere ve renklere boyanmış pamuklu bir kumaştan yapılır. Bu özelliklerini değiştirerek, bir gömlek gömlek ya mesajı takan spor için hazır veya başkanla buluşmaya hazır olabilir.

Elbise Gömlek Fit

Parti Gömleklik. Çoğu erkek, onlara uygun olmayan elbise gömlek giyerler. Sorun şu ki, hazır giyimlerin birçok kişiye uyması sağlanıyor; Sonuç olarak kimseye mükemmel uyum sağlamazlar. Boynumuzda bir gömlek oturduğunda hepimiz uzlaşmaya varıyoruz, kol uzunluğunda da başarısız oluyor; Kollarına çok iyi uyuyorsa, midenin etrafında kıvrılır. Burada anlatacağım uygunluk genellikle sadece özel bir gömlek ya da yakında uygun bir elle hazırlanmış özel bir gömlek elde edilebilir.

İyi donatılmış bir kumaş gömlek, her şeyden önce rahat olmalı; Bu her insan için farklıdır. Büyük erkekler genellikle gevşek bir uyumla iltifat edilirken, minik ve ince erkeklere daha form kesilmesi iltifatlandırılır. Genel olarak, bir gömlek gerekir: Düğmeye basıldığında yaka içinde iki parmağa izin verin. Bileklerin etrafında sıkı olun, böylece kelepçeleri kaydırmak için düğmelerinin açılması gerekir.

gömlek kumaşıKollarınızı kanat gibi yükseltebilir ve manşetleri önkoldan çekmemek için yeterince kolunuz olur; Kolları asarken kelepçenin yanında 1 inçten fazla kumaş yığılmamasına yetecek kadar kısa olmalılar. Omuz noktaları omzun sonuna kadar uzanır ve daha uzak olmaz. Göğsünüzde ve belinizde 1-3 inç kumaş çimdiklemek için yer açın (istenen şekilde oturtun).

Elbise Gömlek Kumaş

Parti Gömleklik. Pamuk. Tuvaldeki kumaşların tartışmasız krallığı olan pamuk yüzyıllardır bilinenlerden seçilmiştir. İyi dokunmuş bir pamuklu kumaş, bir erkeğin vücudun yakınında giyilen bir giysiden, iyi ısı ve nem iletişinden, dayanıklılığından, pürüzsüzlüğünden ve ütülenirken şekillenme özelliklerinden istifade edebilecek tüm özelliklerini sergiler.

Yapay elyaflar. Pamukla aynı istenen özelliklere sahip olmamasına rağmen, insan eliyle yapılmış elyaflar, bir altın fiyatla kabul edilebilir bir iş yapma kabiliyeti nedeniyle gömlek sahnesinde büyük bir etki yaratmışlardır. Genellikle buruşmaz ve leke karşı dayanıklıdır, bu lifler erkek giyiminde kumaş önemli bir rol oynamaktadır ve devam edecektir. Her ne kadar% 50’den fazla insan elyaftan oluşan gömleklerden uzak durmamı öneririm, bütçeye bakarsak, uygun bir alternatif olabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın