Parti Denim Kumaş

Denim düz örgü ve dokuma kumaşlar için bağlar üç temel tip saten dokuma sadece içerir tuval dokumaya kullanılarak tanınır. Tuval dokuma ve Z-çapak gövdesinin (aşağıdan en üst sağa) (sağ alt soldan üst) tekrar S-çapak gövdesi ayırt edilir arasında, sırt eğimlidir karakterize edilir. (Karşıya dokunması) atkı iplikleri beyaz ise (boylamasına doğrultusunda uzanan), çözgü iplikleri, burada çok mavidir.

Parti Denim Kumaş.
Parti Denim Kumaş.

Parti Denim Kumaş. Bu tipik kot rengi oluşturur. Nasıl yoğun mavi renk kot başarısız ipler boya banyosuna daldırılır ne sıklıkta bağlıdır. İplik tamamen renkli hiçbir zaman için, kot yıkanmış ya da el ile aydınlatmak edilebilir. Ancak, çok sözler «kot» ve «kot» farklı özgün kaynak belirtmek. Denim kökenleri olan bebeğin adını Fransız kasabasında aranmalıdır. adı tam anlamıyla “Nimes dan.” şeklinde yorumlanabilir gücü ana avantajı olan kumaşlar için bilinen bu şehir.

Denim giyen, hatta en muhteşem, size şık görüntünün büyük kısmı unutmamalıyız – yine ustaca aksesuarları  edilir. Denim kumaş moda spor ayakkabıları ile harika görünecek ayakkabı, gelince. Ama bu mutlaka değil. Sonuçta, uzun kot “sokak giysileri” olarak kabul edildiğinde, o moda geçti edilmiştir. Günümüzde mahcup iyi seçilmiş kot ve pahalı bir restoranda akşam yemeğinde göstermek.

Parti Denim Kumaş. Yüksek kaliteli kot zorlukla yaşlanma belirtileri gösterir ve yıllarca sadık bir arkadaşı olabilir. Buna ek olarak, aşağı pek moda varyasyonlar ve böylece “out” değildir. Sadece uyum esas alındı kadar uzun süre zaman zaman değişecektir onlar cilt dar kot yerini almadan önce pantolon istedi. Göbek altında derin yıllarca etek Bırakılan, şimdi de yine bele kadar ulaşır anne kot sorulur.

Bugünün gençler denim olmadan hayat düşünemiyor. Onun kumaş dikmek ve pantolon ve etek ve tunik ve ceketler ve elbiseler seçin. Giyim çeşitliliği etkileyici! Bundan bile çanta ve güzel dekoratif çiçekler yaptı. Ama hiç düşündünüz mü, bu şeyler ne böyle? Kabul edelim.

Tüm favori dikiş olan denim kumaş kot – genellikle pamuk tuval yüzde yüz ya da germe etkisi vermek için sentetik elyafların bir miktar seyreltin. Klasik mavi veya yeşil renkli boyama malzemesi bir doğal boya adı çivit kaynaklanmaktadır.

Parti Denim Kumaş.
Parti Denim Kumaş.

Parti Denim Kumaş. Birkaç kot çeşidi vardır. Denim ekru, balıksırtı, ve diğerleri. Bunlardan en iyisi – bu ilk kot kumaş olduğunu. Büyük olasılıkla, bu kot şimdi ondan dikmiştim. sayısız yıkamalar ve deliklere yıkanmış Ancak, o yavaş yavaş rengini kaybeder. Stretch özellikle kadınların moda da çok yaygındır. Bunun yapılmış ürünler mükemmel çizilmiş çünkü zarif, şekil vurgulamak kullanın ve mükemmel bacaklar etrafında sarın.

Herkes de bilir ki kot ihtiyacı bakım özellikle gibiydi. Ancak, bu bakım basittir. Ürünler 30 derece arasındaki bir sıcaklıkta, yıkanacak, yanlış tarafında ön büküm buton ve fermuarlar tespit edilmesi bilinmektedir. Tüm (özellikle beyaz ve açık olarak) en iyi ayrı yıkayın, yanlışlıkla başka elbise leke değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın