Parça Şifon

Yünlü kumaşlar. Yün kumaşların üretimi için başlangıç malzemesi yün tüyleri hayvanları (koyunlar, tavşanlar, ve lamalar ‘dir. Yünden yapılmış kumaşlar gücü, hijyenik ile karakterize edilir. Buna ek olarak, ısıyı iyi muhafaza eder. İpliğin kalınlığına bağlı olarak, yün kumaş ince (krep) ve kalınlık (perde, yünlü) vardır. İnce yünlü kumaş hafif bir ipeksi parlaklık bulunur.

Şifon Kumaş Alımı Yapanlar.
Şifon Kumaş Alımı Yapanlar.

Parça Şifon. Yumuşak yün plastik, mutlaka dokuma kumaşlar. Diğer türlerin ham lif ilavesi (topakların oluşması) ve kırışık dirençli, onları daha esnek olmasını sağlar. Viskoz kumaşlar. Keten ve pamuk benzer viskoz kumaş kimyasal bileşimine göre. Hem de geçmişte olduğu gibi, bunlar hijyenik farklıdır ve çekici bir görünüme sahiptir. Buna ek olarak, yıkama kolaydır.

Giyim imalatı viskoz elyaf özellikle popüler, ana özellikleri kolayca ipeksi ya da asmak için hangi nedeniyle mat parlaklık, yumuşaklık, esneklik, akışkanlık, bulunmaktadır.

Suni ipek kumaş ana dezavantajı (ıslatılmış özellikle) nispeten düşük gücüdür. Buna ek olarak, yıkamadan sonra bu önemli büzülme verir ve kolayca ezilmiş. Üretimleri sırasında yukarıdaki olumsuz özellikleri viskon kumaşlar besleme ve sentetik elyafların diğer tür ilave edilerek azaltılır.

Şifon Parçası Parça Şifon
Şifon Parçası Parça Şifon

Asetat kumaş. Bu kumaşlar, insan yapımı bir grup görünüm ve doku farklıdır. Pek çok durumda, asetat kumaş, parlak ve düzgün yüzey ipek benzemektedir.

Asetat kumaşlar ışık kırışmasını, düşük hijyen, nispeten düşük bir mukavemet söz konusu olan arasında, bir dizi dezavantaja sahiptir. Servis web sadece ıslak olmasıdır.

Parça Şifon. Poliamid kumaş. Poliamid kumaşın temel özellikleri çekici bir görünüm, mukavemet, kırışma direnci, düşük higroskopisite vardır. bu tür kumaşlar. İpeksi yüzey ile karakterize edilmektedir. Onlar yıkamak için kolaydır. Diğer şeylerin yanı sıra, önemli avantaj, yüksek poliamid kumaş kir ve su iticiliği bulunmaktadır.

Sakıncaları arasında dayanıklılık azaltılması ve güneş ışığına uzun süreli temastan sonra parlaklık renkte azalma, hem de yağ hızlı şekilde emilmesini söz edilebilir. Karışık kumaşlar. Karışık kumaşları çok sayıda elyaf türleri kullanılmış olan üretim olarak adlandırılan. Bu dokuların en kat yeri, hijyenik ve dayanıklılık arttırılmış bir direnç ile karakterize edilir. Kural olarak, onlar yıkamak ve demir kolaydır.

Parça Şifon. Bir veya daha fazla liften yapılmış örme kumaş denir. Bu özel bir örgü makineleri kullanılarak üretilmektedir. Dikiş ve triko operasyon temel özelliklerini dikkate aldığımızda. Örgü kumaş temel özelliği, diğer dokular uzayabilirlik ile karşılaştırıldığında büyüktür. Bu durumda, farklı yönlere germek mümkündür.

Örme kumaş avantajlarından biri, düşük akışkanlık olup. Bu kenarlı bir kesim bölümleri açık bölümleri bırakarak işleyemez. Ancak, kumaşa zarar sonradan gevşek menteşeleri haline yol açar filamentler, içinden keserek neden olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın