Parça Kumaş Satın Alanlar

İplik boyalı pamuk şeritleri ve pamuk jakarları, halka duyurulan en sarma benzeri kumaşlardır ve perakende mağazalar genellikle her sezonun sonunda temizlenmelidir.

Parça Kumaş Satın Alanlar.
Parça Kumaş Satın Alanlar.

Parça Kumaş Satın Alanlar. Geçmişte hedef özellikle verimli geçti. Maun markası, sarmal gibi masa örtüleri için harika bir yer tutuyor sıklıkla bulunabiliyorlar ama aynı zamanda temizlik konusunda bulunmuşlardı (bağlantı masa örtüleri ve koşucular için – dokuma pamuktan değil, vinil veya baskılı masa örtüleri arıyor) ve Fazla stok üzerinde . Bazı baskılı pamuklu masa örtüleri mayolar veya için çalışacak, ancak birçoğu çok ince veya çok kalın olma eğilimindedir. Genellikle ya benzer ve yeterince ağır değil iyi olan tuval üzerine basılmış, ancak kalıplanabilir bir kanca veya sargı için çok kalın olacaklar.

Parça Kumaş Satın Alanlar. Bir masa örtüsü kullanma konusundaki en güzel şey, üç kenarda zaten kenetlenmiş olmasıdır – 60 “genişliğinde yarım boy kesim yapacağınızdan, öyle kenarı sadece bir uzun kenarınız olacak – ve çoğu uzunluklar bir çeşit işlev görürler 60 “x90” iki 30 “genişliğinde parçaya kesip uzun kenarı kıvırarak, sonra halkalar uygun uzunluğa dikilerek iki askı içine alınabilir; 60 “x120” iki kısa sargı haline getirilebilir veya uçları yaklaşık 10 “(güç için) üst üste gelecek şekilde uzun bir sargı yapabilir, bunun çevresinde dikdörtgen şeklinde dikiş yapabilir ve uzun kenarını için daha ağır ağırlıklı masa örtüleri İndirim veya zincir mağazasında uygun bir masa örtüsü bulabilirsiniz, çok sayıda millet bahçesinde satış, satış ve tasarruf mağazalarında ucuz olanları da bulmuştur.

Parça Kumaş Alımı Yapan.
Parça Kumaş Alımı Yapan.

Yerel zincir kumaş mağazamın kapitone bölümünde bulunan hoş bir pamuk kalibre baskıyı kullanmak istiyorum. Neden tek başına bir sling için kullanmamam gerektiğini söylüyorsun?

Parça Kumaş Satın Alanlar. Tek bir tabaka halinde (genellikle% 100 pamuk, genellikle çok güzel desen ve renklerde bulunur) önermiyoruz çünkü basitçe koyun, genellikle günlük giysilerle baş etmeyin ve bir kumaşları gerçekten. Hiç kapitone ettiyseniz, yorganların üç kattan oluştuğunu biliyorsunuz: yivli üst, kalın için orta kat tabaka ve bir destek. Daha sonra katmanlar kıvrılır ve hepsinden geçen ilmekle kıvrılır. Yorganlar genellikle düzenli olarak yıkanmaz (çoğu yorgan, elle yıkamak veya temizlemek için vakumlama önermektedir). Dolayısıyla, ucuz, ince kumaşlı kumaşlar stres altında kalamaz. Öte yandan bir pervaz düşünürseniz … pervane her gün çok stres geçirir. Onları ayarlamak için kuyrukları kaldırırız, bebekler şeylere ulaşmaya çalışırken ona karşı zorlarlar ve kirlendiğinde yıkamaya atarız; bu da kendisinde ve içinde çok stresli bir süreçtir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın