Parça Kumaş Alanlar Kumaş

Genel olarak, insan vücudunun koltuk yastığı oyuğunun 10 cm dir oturmak üzere. Çevre pamuk ya da polyester lifleri doldurmalıdır, bir köpük malzeme ile kanepe, rahat bir sağlamak için, son olarak, deforme olmayan. Kumaş koltuk satın, biz ilk çıkarılabilir gevşek kumaş koltuk takımları satın dikkat etmeleri gerekmektedir, bunun faydalarından biri kanepe, sandalye ve temizlenmesi altında ve kolay dışında  zengin düzgün çizgiler, yapmak gevşek ayarlanır.

Parça Kumaş Alanlar Kumaş
Parça Kumaş Alanlar Kumaş

Parça Kumaş Alanlar Kumaş. İkinci avantaj kanepe yenilenmiş hazırdır. Eski divan setleri, ya da yeni fikirler eklemek istediğiniz bir kez güzel bir ev bir çok kolaylık verir, onlar yeni setleri inşa edebilirsiniz.

Modern mobilya dükkanı, tipik olarak kılıf kanepe veya koltuk madde modelinin çeşitli sağlar. Tüketici tercihi ve aynı zamanda daha fazla değiştirilmesi için ayarlanmış tek şarkı daha satın ederken, bu nedenle daha kolay ve sadece hafif ve yumuşak kumaş koltuk gevşek kapak olarak kullanılabilir. Koltuk takımları iki seçenek vardır: biri kanepenin hatlarına yakın, diğer gevşek kumaş kaplamadır. Kalın kanepe ve kordon daha dayanıklı aşınma. Koltuk bağımsız olarak kullanılan kumaşın, bir elastik ara tabaka ile ilgili olması yeterlidir. Parça Kumaş Alanlar Kumaş.  Pamuğa dayanıklı bağlayıcı geleneksel çok keten, keten lifleri, çok daha sağlam, yumuşak pamuk, keten ve daha uygun bir normal kullanım aşınmaya böylece sentetik ipliklerin (naylon gibi), yaklaşık% 10, ticari üretim mevcut koltuk yastığı yüzeyi.

Kumaş Alanlar Kumaş
Kumaş Alanlar Kumaş

Yoğun örme pamuk kumaş gevşek için daha uygun, lif kenevir kumaş sahne dayanıklı asal daha pratik olacaktır zayıf görünüyor. Kevşek bir örgü kovan olarak icra en karakteristik kumaş çözgü ve atkı Örgütü arasında uygun bir denge vardır, gayet iyi.

 Parça Kumaş Alanlar Kumaş. Temiz etiket koymak Koltuk çoklu kuru temizleme önerilir. kumaş örtü glisidil yanlarının ölçüde farklı eklemleri kırışıklıklar, kanepe imha görünümünü oluşturan eğer kumaş genellikle doğru olarak önceden, daralma olamaz. İngiliz Standart kumaş sadece% 6 izin verdiği ölçüde kadar daralır. Gevşek ve yıllarca süren tutmak için, toz, kir tarafından tedavi kumaşlar tercih ve kumaş içine sıvıyı önlemek ve sıvı geçici olarak bez kalmasına izin gerekir, sızma önce silmek için yeterli zaman vardır. Farklı ağırlıklar ve stiller olarak kılıf dokuma, aynı zamanda aşınma farklı derecesine sahiptir. Aslında, sık kullanılan mobilya kumaş oturma odası kanepe yatak odası rahat koltuk karşılaştırıldığında iyi kalitede, yüksek kaliteli kumaş malzemenin daha fazla seçenek geçirmek eski terlik olmalıdır. Kumaş koltuk anti-toz tedavisi ile değilse, düzenli 3M su geçirmez zehirli etkinliğini sprey var. Yangın Geciktirici İşlenmiş kumaşlar kolayca yayılır tetiklenecek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın