Parça Gabardin

Gabardin grubu bileşimi ve dokuma işlemi ile ayrılan olmayan dokular olarak adlandırılır. Bu konuda filamentler 45 ila 63 derecelik bir açı ile çapraz dokuma, bu kumaşa çapraz çizgili sığ bir model vermektedir. Çözgü iplikleri devre atkı daha ince ve bükülmüş bulunmaktadır. Tek bir atkı iplikleri. Bu dağıtım iplikler gabardin kabartmalı desen yapar.

Parça Gabardin. Başlangıçta gabardin yünü doğal renkler oldu. Ama modern teknoloji renklerin çeşitli boya sağlar.

Parça Gabardin
Parça Gabardin

Sentetik kumaşlar arasında son moda melanj gabardin haline gelmiştir.

Gabardin adı kumaşların büyük bir aralığı olup, ve kalınlığına ve yoğunluğuna ve aynı zamanda elyafların doku ve bileşim içinde değil, birbirinden farklıdır. Yün, pamuk, sentetik, ve hatta ipek yumuşak ve sert, yoğun ve ince kumaş, tuval veya çapraz örgü. Sentetik kaplanmış Malzeme belirli parıltı ve doğal lifleri var – mat. Özel bir dokuma kumaş çeşitlilik ve pratiklik sırrı: izleri bulunan çapraz fazla 60 ‘lik bir açıda iplik dokunmuş yaklaşık.

Gabardin- ışık, ilave koruyucu özellikleri olmayan% 100 mat yüzeyinin ince düz örgü kumaş. takım elbise, mont, pelerin: bütçe pratik giysiler için tasarlanmıştır.

Parça Gabardin. Kumaş kırışık ve uzun süre renk haslığı depolayan değil. Sağlık personelinin.  Giyim Büyük, ticaret ve hizmet işçileri. Gabardin yaygın reklam malzemelerinin üretiminde kullanılan, promosyonlar için bayraklar, çanta ve diğer öğeler üretimi için baskı renklendirmek için uygulanabilir.

Parça Gabardin
Parça Gabardin

Gabardin iş ve ev giysileri, mont, takım elbise, hafif mont, pantolon ve elbiseler terzilik için kullanılmaktadır. Gabardin Ayrıca mobilya döşemelik kumaş üretiminde kullanılan.Artan popülaritesi şimdi gabardin renkli polyester, bu dikiş pantolon, etek ve elbiseler için idealdir

Gabardin (İspanyolca dan – «gabardina» – elementlerden koruma) – Bir İngiliz’in, İngiltere kötü gelen yağışlı hava ülkesinin insanlarına korumak için modaevi tarafından icat etti. Kumaş örgü özel bir türüne bir su itici sayesinde, bu yüzden deli popüler tadını çıkarın. İlk olarak, yün gabardin kumaş üretiminde amacıyla kullanılan, ancak lifler, pamuk, ipek, sonunda, aynı zamanda, sentetik. Bu elyaflar, ön tarafında bir karakteristik model ile aynı çapraz örgü bir araya getirir.

Gabardin – kumaş türü, tercihen, yün, pamuk, ipek, yün karışımı veya sentetik elyaftan. ayırt edici özelliği, 60-70 derece arasında bir açı ile yerleştirilmiş bir çıkıntıların arasında köşegendir. Gabardin giysiler tüm hava koşullarında rahat sıcak geçtiği yoğun elyaf dokuma türü – gabardin üretilmesi, dimi örgü özel kullandı.

Parça Gabardin. Dayanıklı ve pratik gabardin lifler oluşturulduğu bazında doku yoğunluğuna ve olup olmadığına bağlı olarak, oldukça farklı bir nokta olabilir. Gabardin kumaş pamuklu, yün, yün karışımı veya ipek , gabardin ve% 100 polyester uygundur. Kadın ve hizmet işçiler için subaylar için erkek ilkbahar-yaz ceket üniformalar, iş takım elbise ve rahat kıyafet giymek – Bu ürünlerin hepsi farklı tipte gabardin yapılmıştır. Gabardin göre kumaş polyester saten kumaş ve daire ve restoranlar dekorasyonunda kullanılan beyaz renk içerir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın