Parça Gabardin Alanlar

Gabardin.

Gabardin – kalın, ince, hafif ve karmaşık bir tuval dokuma veya çapraz yumuşak kumaş. Rayon olarak adlandırılan bez Bazen bu tür. Sentetik elyaf veya suni ipek kullanılarak kumaşların imalatı için. adı serbest dış giyim anlamına Fransız kökenli olduğunu gabardin.

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

Benzersiz avantajlar gabardin kumaş yeteneği “nefes” ve havayı geçirmek için ve nemi etmektir. müsait bitmiş ürünler kumaş plilime ve şeklini tutar için. Giyim zor ağzına ile kullanım için uygundur.

Daha yakın zamanda, sanat kullanıldı. Gabardin resimler renk ve parlaklık farklı zenginliği, özel doku esas teşekkürler.

Buna ek olarak, kumaş kullanılabilir:

çevrimiçi mağaza içinde büyük bir bulacaksınız gabardin kumaş çeşitleri . Bizim danışmanları ve çalışanları belirli bir doku yararları hakkında konuşmak ve giysi ve şeyler için gerekli kumaş almak için yardımcı olacaktır, tüm konularda size danışacak.

İlk olarak, karakteristik gabardin yardımcı öğrenmek diyagonal desen etek, onun ön tarafında olduğunu. Etek genişliği farklı olabilir, ancak mevcut olacaktır. Yanlış tarafı gabardin kesinlikle pürüzsüz – biz yanlış tarafında kumaşı dönersek, etek görmüyorum hiçbir yoktur. Gabardin kenar nedeniyle iplik çözgü ve atkı imalatı 45 ila 63 derecelik bir açı ile dokunmuş olması olup, burada çözgü çift atkı iplikleri daha ince olacak şekilde oluşturulmuştur.

İkincisi, gabardin bir sahiptir yoğun bir yapı. Aynı zamanda oldukça yumuşak doku gabardin olarak, güzel kıvrımlar

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

oluşturabilirler. Bir kısım gabardin sentetik elyaf olup olmadığı bağlı olarak, mat veya parlak olabilir. Gabardin kumaş sentetik liflerin yüksek oranda ihtiva eden neredeyse var olan olandan daha güçlü parlayacak. Tam doğal hammaddelerden yapılmış bir gabardin, buzlu edilecektir.

gabardin üretimi başında sadece doğal koyun yününden yapılan ve renklendirme sevindirici çeşitli değildi. Bugün, benekli renkler gibi her renkten, bir gabardin bulabilirsiniz.

İkinci üzerinde var gabardin adı kumaşların büyük bir aralığı olup, ve kalınlığına ve yoğunluğuna ve aynı zamanda elyafların doku ve bileşim içinde değil, birbirinden farklıdır. Yün, pamuk, sentetik, ve hatta ipek yumuşak ve sert, yoğun ve ince kumaş, tuval veya çapraz örgü. Sentetik kaplanmış Malzeme belirli parıltı ve doğal lifleri var – mat. Özel bir dokuma kumaş çeşitlilik ve pratiklik sırrı: izleri bulunan çapraz fazla 60 ‘lik bir açıda iplik dokunmuş yaklaşık.

Gabardin iyi çalışma sırasında davrandım. Bu kumaş sürekli yıkama ve ütüleme karşı mükemmel bir direnç sağlar. Buna ek olarak, üzerinde baskı istikrarı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Termal transfer sırasında süblime mürekkep mükemmel kumaş liflerine nüfuz eder ve zamanla solmaz ve etmemektedir. Bir fotoğraf baskısı ile gabardin perdeler uzun yıllar hizmet edecek ve bozulmamış bir görünüm ve parlak renklerle sizi ve misafirlerinizi memnun edecek emin olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın