Pantolonluk Kumaş Çeşitleri Kumaş Alan

Kumaş alanlar. Pantolon satın alırken, ürünün boyutunu belirten etiketlere ve etiketlere (“boyutlar” denir) dikkat edin. Onlara göre bir ön değerlendirme yapabilirsiniz. Yeni pantolonlarla yürümeniz ve oturmanız gereken bir denemeden sonra pantolonun tam olarak sığıp sığmadığını anlamak mümkün olacaktır. Hiçbir şey hareketi engellemiyorsa, pantolonlar dar değildir, o zaman bedenleri vardır.

Kumaş Alımı Yapanlar. Bir sandalyeye oturduğunuzda bacağınızın nasıl açıldığını görün. Çıplak olmamalıdır, aksi takdirde ya yüksek çorap giymeniz ya da farklı uzunlukta pantolon almanız gerekir.

ERKEK PANTOLON MODELLERİ ÇEŞİTLERİ. 0536 336 43 43

Kilo ile kumaş satan yerler. Artık moda, her durum için bir giyim seçeneği seçebileceğiniz çeşitli erkek pantolon modelleri ve türleri sunuyor. Modern erkeğin gardıropu, yakın geçmişte giyilenlerden niteliksel olarak farklıdır. Sadece bir tür klasik pantolonun birkaç çeşidi vardır.

Gardırobunu güncelleyen her modern erkek vücudunun haysiyetini vurgulayan, kendi dokusuyla farklı kumaşlardan dikilmiş klasik, haki, chino, kargo, pantolon, kot ve kadife pantolon gibi birkaç popüler pantolonu denemelidir. Erkek pantolon çeşitleri ve isimleri akılda kalıcıdır.

Takım elbiselik kumaş satın alanlar. Bu giyim tarzı tören ve resmi etkinliklerde tercih edilir, ofis ve iş elbisesi olarak giyilir. Klasik erkek pantolonları ve çeşitleri internetteki fotoğrafta görülebilir. Bu modeller, hafif bir sentetik katkı ile sade doğal kumaşlardan yapılmıştır. İyi oturmalı ve giyildiğinde kırışmamalıdır. Bu modelin pantolonları önden çıtçıtlı olarak tasarlanmıştır. Böyle bir tarz, yoğun bir fiziğe sahip erkekleri daha ince yapar. Ayrıca, klasik pantolonların önünde oklar vardır, kural olarak, bu modeller saygın yaştaki insanlar tarafından seçilir.

Kargo

Yan kapaklı ve yama cepli pantolonlara kargo denir (İngilizce kargo – kargo, kargo kelimesinden). İsimleri, yan ceplerin genişliğini ve rahatlığını vurgular.

Kiloyla parça kumaş satan yerler. Bunlar basit ve giyilmesi kolay pantolonlardır, başlangıçta askeri üniformaların bir unsuruydular, daha sonra işçiler tarafından iş kıyafeti olarak giyildiler, şimdi günlük tarzın bir parçası haline geldiler ve bir ceketle kombinlenebilirler.

Örgü desenli kargo kazaklar, kanvas spor ayakkabılar, hafif pololar harika. Bu tarz pantolonlarla birlikte askeri stil ve kamuflaj baskı özelliklerinden kaçınmak daha iyidir.

Pantolonluk kumaş alanlar

Tek renkli açık tonlardan oluşan hafif doğal kumaştan yapılmış düz serbest kesimli pantolon. Sıcak mevsimde yazlık sandaletler veya klasik ayakkabılarla giymek için idealdirler. Stilistler, spor ayakkabılar, raglanlar ve parlak tişörtler ile bol pantolon giymemeyi tavsiye ediyor. Gömlekler ve polo gömlekler ile düz kesim pantolonlar güzel görünüyor.

Kadife

Kadife kumaş satın alanlar. Soğuk havalarda fitilli kadife pantolonlar vazgeçilmez olabilir. Her yaştan erkek için uygundurlar. Bu pantolonlar yoğun koyu kumaşlardan yapılmıştır. Erkek klasik pantolon tipine ait olduğu için gömlek ve ceketlerle kombinlenebilir. Kadife kumaş çok pratiktir ve alaka düzeyini asla kaybetmez.

Haki ve kamuflaj kumaş satın alanlar

Bu modelin pantolonları ofiste çalışan erkekler için harika. Katı, yoğun kumaşlardan yapılmıştır ve farklı haki tonlarında mevcuttur. Pantolonun kesimi düz, bazen kıvrımları oluyor. Üst kısımda pantolonlar şekle uyuyor, dizlerin altında daha gevşekler. Ana haki aksesuarı kemerdir ve spor ve klasik olanlarla kombinlenebilir. Bu tarz pantolonlarla klasik sivri uçlu ayakkabılar giyilmesi önerilmez.

Kot kumaş alan

Her yaştan erkeğin giydiği çok popüler bir pantolon modeli. Kot pantolonların kesimi farklı olabilir, klasik tarzlarda yapılması imkansız olan kalçalara giyilen pantolonlar bile var.

Kaşmir kumaş satanlar.

Dağ keçisi yününden yapılan bu yumuşak ve hafif kumaş, unutulmaz bir dokunma hissi sağlar. Nefes alabilen ve doğal kaşmir giysiler birinci sınıftır ve çok maliyetlidir. Bu kumaştan yapılan pantolonlar harika görünüyor ve çekici görünümlerini uzun süre koruyor.

Atlas

Saten giysiler her zaman lüks görünür. Bu pürüzsüz, narin madde, bir bakışta, ona dokunmak ve hafifliğini hissetmek istemenizi sağlar. Bu tür kıyafetler giyen bir erkek, moda ve stil standardı haline gelir, çünkü bu şık malzeme sahibinin statüsünü yükseltir.

Yün

Bu kumaşın ana avantajı doğallık ve sıcaklıktır. Yün pantolonlar soğuk havalar için idealdir ve giyimi rahattır. Moda tasarımcıları bu kumaştan pantolon veya pantolon gibi farklı stiller yaratırlar.

Jersey

Örme kumaş artık popülerlik kazanıyor. Ondan pantolonlar rahat, yumuşak ve aynı zamanda biraz gerilir.

Tüvit

Bu kumaşın birçok avantajı vardır. Isıyı iyi tutar ve kış için idealdir. Tüvit pantolonlar şık bir görünüme sahiptir ve giyildiğinde uzun süre görünümünü kaybetmez.

Polar kilo fiyatları

Erkek Pantolon kumaşları,En iyi pantolon kumaşı hangisi,Pantolon kumaşı çeşitleri,Keten pantolon kumaşı,Krep pantolon kumaşı,Altınyıldız Kumaş Pantolon Fiyatları,Kumaş pantolon kumaşı nasıl olmalı,Pantolon için hangi kumaş?,Erkek kot pantolon alırken nelere dikkat edilmeli?,Kumaş pantolonda 48 beden kotta kaç olur?,Kot kumaş yazlık mı?,En iyi pantolon kumaşı hangisi?,Pantolonda kullanılan kumaş çeşitleri nelerdir?,

Yünlüler gibi polar kumaştan yapılmış şeyler, ısıyı mükemmel şekilde korur ve aynı zamanda yağmurda ıslanmaz. Polar pantolon, günlük kullanım için yumuşak ve rahattır. Bu kumaşın farklı ağırlıkları ve renkleri vardır, bu da tasarımcıların farklı giyim modelleri oluşturmasına olanak tanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın