Panama Kumaş

Müthiş parlak renk ve zengin doku ile mürettebat kumaşının mevcudiyeti, onu en zorlayıcı öğelerden biri haline getirir. Bir mürettebat kumaşı çeşitli vücut tonlarını tamamlama yeteneğine sahiptir.

Germe Kumaş

Panama Kumaş.
Panama Kumaş.

Panama Kumaş. Esneme kumaşı, dört yönde uzanan normal kumaşa atıfta bulunan bir kumaştır. Giysilerin inşasını basitleştiren çizgiler kumaşlar mayoların içinde sıklıkla kullanılır. Başlangıçta 1980’lerin ortasında birçok moda tasarımcısı tarafından kullanılıyordu. 1990 başlarında ana akım piyasasına giren Stretch kumaşları spor giyiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bazen Streç kumaşı, pamuklu, yünlü veya sentetik sağlam lif ile harmanlandığında Stretch dokuma kumaş olarak da adlandırılır. Esneme hakkında konuşmak söz konusu olduğunda, Stretch kumaş bir ya da iki yönde Esnasında geleneksel görünüşü ve rahatlığı sunması çok kolaydır. Esneme kumaşı daha iyi şekil alıkoyma özelliğine sahiptir ve kırışıklık direncine sahiptir, çünkü bunlar daha rahat aşınırlar.

Kapitone Kumaş

Panama Kumaş. Kapitone kumaşlar ön ve arka, her iki taraf için kumaş kaplama sanatıdır. Kenarlardan oluşan kumaşlar genellikle kapitone kumaş olarak adlandırılır. Kapitone kumaşlar genellikle çanta, giyim ve şilte gibi ürünler için üretilmektedir. Kapitone kumaşlar pamuklu, polyesterli, ipekli ve yün dahil birçok malzemeyi harmanlayabilir. Kapitone kumaşlar, çağlardan beri günlük kullanımdadır. Zamanla kapitone kumaş kompozisyonunda ve tasarımlarında da yenilenmiş ve modernize edilmiştir. Kapitone kumaş da sayısız renk ve şekillerde mevcuttur. Özellikle, kapitone kumaştaki çeşitlilik ceketlerde ve şiltelerde görülebiliyor.

Panama Kumaş.
Panama Kumaş.

Kapitone kumaş artık yeni statü simgesi. Kitleler, sahip olmaktan gurur duyuyor. Sır ve şaşırtıcı görünüşlerin yanı sıra, kapitone kumaşın popülerliğinin diğer nedenleri sınırsız kullanışlılığıdır. Kapitone kumaşlar yumuşak olup dolayısıyla kolaylıkla diş açılabilirler. Ayrıca, kolayca yıkanabilir ve kurutulabildiği için daha az bakıma ihtiyaç duyar. Kapitone kumaşlar, pazardaki diğer kumaşlardan daha uzun süre orijinal yüksek kaliteyi sürdürebilir. Üstelik, lüks görünümlü kapitone kumaş, sıradan insanlar için en uygun fiyata fiyatlandırılır.

Polietilen Kumaş

Panama Kumaş. Polietilen kumaş, yerli ve endüstriyel sektörlerde oldukça beğeni toplayan belirgin bir kumaştır. Polietilen kumaş, diğerlerinden üstün olan yoğunlaşılamayan yoğunluğu ve mukavemeti ile bilinir. Polietilen kumaş, laboratuarlarda üretilen bir sentetik kumaş çeşididir. Etilenin polimerleştirilmesi daha sonra kumaş için kullanılan polietilen denilen daha katı ürüne neden olur. Polietilen kumaş bir sürü amaç için kullanılır:

Yerli-polietilen kumaş, geleneksel kumaşların her türlü çanta için en iyi değiştirilmesidir. Polietilen kumaş, önceki ürünlerden daha fazla ağırlık tutabiliyor. İnsanlar çok hafif ve aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdırlar. Ayrıca, esnetilebilir hale getiren oldukça elastiktir. Atlama pedleri gibi çeşitli oyuncaklarda kullanılır.

Endüstride polietilen kumaş kullanılmaktadır. Ayrıca, sert dokuma kumaş büyük ölçekli endüstrilerde kullanılır. Polietilen kumaştaki en yeni teknoloji, imalat ve paketleme ünitelerinde olduğu gibi, kumaşın kullanışlılığını arttırmıştır.

Polietilen kumaşın yukarıda belirtilenlerden çok daha fazlası var. Piyasada bu nedenle, polietilen kumaşın talebi her geçen gün artmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın