Örme Kumaş Kilo Fiyatı

Kaşmir kumaş satın alanlar. Yünlü kumaş çeşitleri

Yün liflerden elde edilen kumaş farklı bir yapıya ve yoğunluğa sahiptir. Buna bağlı olarak amacı belirlenir. Dış giyim, elbise, kazak, bluz, ceketler yünlü kumaştan yapılmaktadır. İyi ısı tutma ve hava erişimi sayesinde spor giyim ve termal iç çamaşırların dikildiği yün ve yarı yün malzemelerdendir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR… 0536 336 43 43

Antalya da Kilo ile Kumaş Satan yerler,Antalya Kumaşçılar Çarşısı, www.kumas.org Antalya Kumaş PAZARI,Antalya kilo ile Kumaş Pazarı,Bursa Kumaş Pazarı,Antalya Kumaş toptancıları,kilo ile kumaş Antalya,kilo ile kumaş İzmir,kiloyla kumaş İzmir,kiloluk kumaş Antalya,parça kumaş Antalya,parça kumaş İzmir,parça kumaş pazarı Antalya,parça kumaş pazarı İzmir,Antalya da Kilo ile Kumaş Satan yerler,Antalya Kumaşçılar Çarşısı, www.kumas.org Antalya Kumaş PAZARI,Antalya kilo ile Kumaş Pazarı,Bursa Kumaş Pazarı,Antalya Kumaş toptancıları,kilo ile kumaş Antalya,kilo ile kumaş İzmir,kiloyla kumaş İzmir,kiloluk kumaş Antalya,parça kumaş Antalya,parça kumaş İzmir,parça kumaş pazarı Antalya,parça kumaş pazarı İzmir,

Kumaş alan. Angora. İpler, angora tavşanı tüylerinden yapılmıştır. Hayvanlar da taranır ve bu oldukça nadir cinsin sadece temsilcileri. Hassas yapı, ek “güçlendirme” olmaksızın ipliğin kullanımına izin vermez, bu nedenle, çoğu zaman satışta harmanlanmış veya yarı yün lifler (sentetik malzemelerin eklenmesiyle) bulunur. Yüzde yüz angora sadece özel bakıma, kuru temizlemeye ve minimum mekanik sürtünmeye ihtiyaç duyar.

Kumaş alanlar. Tiftik. İplik tiftik keçisinin yünü işlenerek elde edilir. Son derece ince ve yumuşaktır, eşit olmayan bir kalınlığa sahiptir ve boyanması kolaydır. Bitmiş tiftik ürünü çok sıcaktır ve daha fazla aşınmada dikkatli bir bakım gerektirir. Nispeten kısa hizmet ömrü, bu malzemenin önemli bir dezavantajıdır.

Spot örme kumaş alanlar. Merinos yünü. Merinos koyunları seçilerek özel olarak yetiştirilir, en uzun, en ince ve en kalın yünlere sahiptirler. Saç kesimi, teknolojiye sıkı sıkıya bağlı olarak gerçekleştirilir. Hayvanın ense bölgesinden tüyler alınarak pahalı kalitede bir yapağı elde edilir. Merinos yünü battaniye gibi ürünlerin en büyük avantajlarından biri yumuşak dokusudur, bu nedenle yüzey cildi delmez veya tahriş etmez.

Tibet yakı ham yünün en nadir “tedarikçilerinden” biri olarak kabul edilir. Bu hayvanlar uzun süre yok edildi, durum biraz düzeldi, ancak nihai bir zafer değil. Tibet yak yününün lifleri, uzun ve yumuşak olmalarına rağmen, inanılmaz bir güçle ayırt edilirler, ısı transferinin işlevini iyi düzenlerler.

Parti örme kumaş alan. Deve yünü iyi ısınır ve aynı zamanda iyi hava değişimi sağlar. İplerin oldukça dikenli yapısı nedeniyle bu malzemelerden çocuklar veya hassas şeyler yapılmaz. Aynı zamanda, bir deve postu, koyun postundan çok daha hafiftir, benzersiz bir ısı alışverişi yeteneğine ve ek iyileştirici özelliklere sahiptir. Özel olarak yetiştirilen deve ırklarının yünü kullanılır, saç kesimi de yılda bir kez yapılır. Deve yün battaniyelerin dikilmesinde kullanılır.

KUMAŞ ALMAK BİZİM İŞİMİZ.. 0536 336 43 43

Penye Kumaş
Penye Kumaş

Stok örme kumaş. Lama yünü en nadir ve en pahalı olanlardan biri olarak kabul edilir. Lifler hipoalerjeniktir, dayanıklıdır ve hoş tonlardan oluşan doğal bir renk düzenine sahiptir. Giyme sürecinde tuval yuvarlanmaz, solmaz, düşmez. Yüksek maliyete ek olarak, bu tür ürünlerin bir başka önemli dezavantajı da vardır. Bu hayvanların tamamen yok edilmesi tehdidiyle bağlantılı olarak, her zaman, bireysel bireylerin öldürüldüğü üretimi için ürünler edinme riski vardır. Kaçak avcılara karşı mücadele durmuyor, bu sektördeki şirketlerin çoğu doğrulanmamış tedarikçilerle çalışmayı reddetti.

Alpaka. Hayvanlar, lamanın yakın akrabalarıdır, bu nedenle yün lifleri benzer özelliklere sahiptir. Temel fark, bu türlerin düşük prevalansından dolayı yüksek fiyattır.

Alpaka develeri yılda bir kez kesilir, lifler özenle ayrılır, kalibre edilir ve dokuma fabrikalarına teslim edilir.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALIYORUM… 0536 336 43 43

Penye Parçası Alanlar.
Penye Parçası Alanlar.

Örme kumaş alanlar. Yün ipliği iyi higroskopiklik ile karakterizedir, ısıyı iyi tutar ve hava sirkülasyonunu engellemez. Bu tür iplikten yapılan şeyler uzun süre orijinal görünümlerini korurlar, ancak özen gösterilmeleri gerekir. Ürünleri minimum sıkma hızı kullanarak 30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta yıkamak gerekir. En iyisi yünlü çamaşırları yatay konumda kurutmak ve bunları dikkatlice düz bir yüzeye yaymaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın