Örme Kumaş Alan Kumaş

Örme kumaş iyi ölçeklenebilirlik var, o Pileli, dikiş eklemlerin şekil ve tasarım şablon tasarımı en aza indirebilirsiniz. İkincisi, genel olarak örme kumaş kullanımı normalize itme olmak sıcak modelleme teknikleri çekme, ancak bir elastik kumaştan kendisi ya da kırışıklık tedavisi uygulamalarının doğru kullanımı kullanımı vücut eğriye uyacak şekilde olmamalıdır.

Örme Kumaş Alan Kumaş.
Örme Kumaş Alan Kumaş.

Örme Kumaş Alan Kumaş. Yani gerilebilir kumaş boyutu şablon tasarım zamanında için önemli bir temel haline gelmiştir. Örme kumaş ve kumaşa bağlı olarak örme kullanımı ile (özellikle elastik bir kumaş halinde, yapımında kullanılan, alanı ile karşılaştırıldığında, konfeksiyon Son model vücudun ihtiyacı insan vücudu ile ilgili olarak, diğer bir deyişle, genel olarak daha büyük olan gevşek, belirli bir miktarda sarılmış iplik ve organizasyon yapısı) aynı insanlar, her boyut ve çevresi ölçüleri, ayrıca elastikiyet düşünün ve onun boyutunu azaltabilir modeli gevşek tasarım modeli, kalmak anlamına gelmez sadece.

Örme etek ikinci, kullanımı

Örme Kumaş Alan Kumaş. Örme kumaş boncuk nedeniyle kumaş kenarı bobin stres ortadan kalkması için kumaş sarma olgusunun kenarları neden olduğunu. Sıkma örme kumaş eksiklikleri olduğunu. Bu giyim giyim kenarının düz veya boyutsal değişiklik olmadığı dikişleri neden olabilir ve sonuçta giyim ve giyim boyutu özelliklerine etkisinin genel şeklini etkileyebilir. Ancak tüm örme, ama sadece bu kumaş vb bireysel kuruluşların düz örgü atkı örme yapısı, gibi şablon tasarım zaman kenar haddelenmiş boyutlar ekleyebilirsiniz, daha sonra ekler nervürlü veya düzeltme ve giysi tela şeridi kenarları çözeltide kakma. Kumaş bitirme sürecinde bazı örme bir model tasarlama sorun önlemek için, ortadan kalkmıştır.

Örme Kumaş Alan Kumaş.
Örme Kumaş Alan Kumaş.

Yaka modelinde tasarlanan kumaş kullanabilirsiniz kar anti-dolandırıcılık temelinde kumaşın özelliklerini anlamada pek çok tasarımcı, kolluklar, giysi yenileme, özel bir görünüm alacak ve hissediyorum ki unutulmamalıdır özellikle hazır giyim örme şekillenmesinde de benzersiz bir desen veya bölünmesi çizgiler oluşturmak için kendi kullanabilirsiniz.

Yıkama ve bakım

Örme Kumaş Alan Kumaş. 1, çeşitli deterjanlar, yıkanabilir el yıkama makinası, ancak klor ağartma kullanarak. ağartma etkisi mevcut 2, beyaz giysiler güçlü alkalin deterjan yıkama sıcaklığı. 3, çok uzun değil kumaş ıslatma süresi, kumaş solmasını önlemek için. 4, güneşte zaman içinde kuruma, solmaya karanlık giysiler önlemek için maruz kalmasını önlemek için kurutulması gerekmektedir. 5, ve diğer giyim yıkama ile değil birlikte, ayrı yıkanmalıdır. 6, kırışmaya önlemek için sıkmak yok.

Bakım

Örme Kumaş Alan Kumaş. Sıcak su ile ıslatılmış 1, iç çamaşırı kullanılamaz, sarı ter leke kaçının. 2, kumaş küflü lekelerini önlemek için nemli kumaş önlemek için, havalandırma dikkat edin. 3, kuru, karanlık ve açık renkli bölünmüş yıkama, bu böcekler önlemek, araya naftalin koymak için iyi değildir. 4 haslığı azaltarak önlemek ve solmaya sararma, özellikle güneşe maruz neden uzun süre maruz kaçının

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın