Online Kumaş Satışı

Online Kumaş Satışı.

Kumaş dükkanlar ve online mağazalar. Eğer mümkünse, o gitmek ve farklı kumaş türleri için bir fikir almak için bazı kumaş mağazaları ziyaret etmek iyi bir fikirdir. Bunun yerine online alışveriş istiyorsanız, size pamuklar gibi güvenilir kumaşlara sopa çok yanlış gitmeyecek.

kumaş mağazaları.

Online Kumaş Satışı
Online Kumaş Satışı

Seçenekler şunlardır:kumaşların iyi dizi, özellikle ucuz ama uygun fiyatlı pamukların bol değil.

Yerel kumaş ve dikiş atölyeleri – stok ve kalite çok değişken ama bazen çok iyi bir değer.

Kapitone ve zanaat atölyeleri – normalde genellikle oldukça pahalı, küçük baskılar dolu pamuklu kumaşlar büyük bir yelpazesi var. Metreyle ziyade ‘şişman dörtte’ ya da küçük parçalarıdır paketleri olarak satılan kumaşlar için bak.

Mobilya mağazaları – genellikle çok ucuz pamuklu kumaşlar var ama onlar yıkanabilir olup olmadığını kontrol edin. İle desen test etmek kumaş satın almak için iyi.

Çevrimiçi kumaş mağazaları. Ben ilk bu kılavuzu geri yazdığımda, gerçekten İngiltere’de güzel kumaş satın almak için birçok yerde değildi. İşler nasıl değişti! Online kumaş mağazaları bir baş döndürücü sayıda şimdi vardır. Ucuz ve neşeli (1), (2) orta fiyat, iyi kalite terzilik kumaşlar, ve (3), muhteşem güzel ama çok pahalı kumaşlar: üç ana tipi vardır.

Online Kumaş Satışı.

Bazı dükkanlar metreyle kumaş fiyat teklifi fiyatları, 0.25 metre 0.5 metre için bazı ve bazı karşılaştırarak zaman farkında olun. Pek çok online kumaş mağazaları onlar küçük bir ücret için size kumaş örnekleri (diğer adıyla örneklerini) gönderecek

Online Kumaş Satışı
Online Kumaş Satışı

bir hizmet sunuyoruz.

Birkaç kolay gezinmek mağazalar Ben yeni başlayanlar için tavsiye ederim o şunlardır:

Meslekler – iyi fiyatlarla kumaşların büyük bir seçim. Site renk, kumaş tipi, ağırlığı, fiyat vb örnekler servis tarafından sonuçları filtrelemek gibi arama kolaydır. Teslimat olduğunu ya da serbest üzerinde harcama olduğunu. Metre ile sipariş kumaş.

Kumaşlar – kaliteli kumaşların geniş. Kolay gezindiğini sitesi. Örnekler hizmet. Ağırlık ve satın alma değerine göre hesaplanmış Sipariş masrafı. Asgari kumaş sipariş 0.1m aralıklarla sipariş edebilirsiniz sonra 0.5m olduğunu.

Online Kumaş Satışı.

Taş Kumaşlar – kaliteli kumaşların büyük bir seçim. Ücretsiz örnek hizmet. Ağırlık ve satın alma değerine göre hesaplanmış Sipariş masrafı. Tavsiyeye sorduğunuz için çok iyi telefonla sipariş. Asgari kumaş sipariş 0.25m sonra 0.05m artışlarla olduğunu.

Çoğunlukla bu yüzden stok değişimleri sürekli üst uç ve yüksek sokak tasarımcıların uçlarını ve örnek uzunlukları imalat. Çok makul fiyatlarla kaliteli kumaş. İyi hizmet, ilginç açıklamalar. Örnekler hizmet. Teslim ücreti sabit bir oran olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın