Neopren Kumaş

Neopren yaygın neopren üretiminde kullanılan., Esnek su geçirmez, hava geçirmez ve böylece sentetik kauçuk köpüğü, Neopren Kumaşhassas, yumuşak, esnek, darbeye dayanıklı, izolasyon,, bu nedenle oynayacak kullanıcı dostu bir isim:. Neopren (dalış malzeme) kimyasal bileşim: bir polimer emülsiyon polimerizasyonu ile elde edilmiştir.

Özellikleri ve kapsamı: hava direnci, ozon yaşlanma direnci, kendi kendine sönen direnci, yağ direnci, nitril kauçuk, -35 ~ 130 ℃ bir sıcaklık kullanılarak gerilme mukavemeti, uzama, iyi esneklik, fakat elektrik yalıtım özellikleri, kötü depolama dengesi, sonra.

jersey kumaş (T bez): Son yıllarda, bitmiş ürün üreticileri ve birçok profesyonel çevreler kuvvetli itme sürekli maliyet düşürme ile, gibi çeşitli renklerde ve işlevlerin .Neoprene uygun kumaşlar genişletmek yeni malzemelerin uygulama daha geniş kapsamı haline gelmiştir iyi kumaş (K kumaş), ipek kumaşlar, naylon (naylon), OK kumaş, taklit iyi kumaş.

Neopren yaygın kullanılır: dalış elbisesi, koruyucu giysiler, vücut malzemeleri, hediyeler, kupa setleri, balıkçılık pantolon,
ayakkabı ve diğer alanları spor, lastikler, ayakkabı, hortum, kemer ve diğer genel ürünler yapmak için doğal kauçuğun yerine kullanılabilir.

Neopren kumaş  olduğunu farklı uygulamalar farklı bağlanma ve yapıştırıcı bağlanma işlemi eş gerektirir için bağlanmış kompozit farklı olarak, yapıştırılır.

Neopren, köpük formülasyonu malzeme neopren mevcut, geleneksel malzemelerin çeşitli fiziksel özelliklerini ayarlayabilir sentetik bir kauçuk köpüktür aşağıdaki :. olan

CR serisi :. 100% CR sörf giysileri, dalgıç kıyafetleri ve diğer ürünler için uygun olanNeopren Kumaş

GB serisi:% 15 CR% 85 SBR mallar ürünleri spor fincan setleri, çanta, geçerlidir.

SB serisi: spor maskeleri için% 30 CR% 70 SBR, eldiven ürünleri.

SC serisi: +% 50 SBR uygun% 50 balıkçı pantolon, ayakkabı v özel fiziksel özelliklerinin Neopren malzemenin geliştirilmesi için, talep üzerine ek olabilir.

Neopren dilim başına genellikle 51 * 51 * 83 inç veya 130 inç iki tür. Siyah, bej rengi boyutu. Sert köpük sünger yataktan olur, bunun 18 mm mesafede ~ 45 mm, nispeten pürüzsüz üst ve alt yüzeyleri arasında bir kalınlığa, Ayrıca, yüzeyi kabartmalı, eğer kalın kabartma çizgileri ile kabartılmış olabilir, daha iyi bir kayma direncine sahip olabilir epidermis (pürüzsüz) olarak adlandırılır hafif kaplama olarak bilinen, ince kabartma şeklinde bir model elmas paterni vb bitmiş neopren gerekli 1-45mm işleme kaba kabartma adı köpekbalığı derisi, ince kabartma hale ince deri. Neopren köpük yatağı sonra ayrılabilir. Neopren sac kalınlığı bölünmüş tabaka örneğin LYCRA (Lycra), Jersey (jarse kumaşı), (merserize kumaşlar), naylon bağlanmış kumaş  çeşitli renklerde boyanabilen vb (naylon), polyester (PET), çıkartmalar gibi malzemeler kumaş, çeşitli bağlanabilir. Normal bağlama işlemi vb bağlanmış ve spor için solvent direnci (toluen) bağlanmış ortak macun uygun gözlük, hediye çanta, ayrılmıştır, çözücü bağlama, bir solvent ortamında dalış giysiler, eldivenler ve diğer ihtiyaçları uygulanan ürünleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın